Pfizer již prodává genové injekce na covid o 10 000% dráž než je jejich výrobní cena

Pfizer již prodává genové injekce na covid o 10 000% dráž než je jejich výrobní cena

I když zájem o genové injekce Pfizer, které někdo zcela nepochopitelně nazývá vakcínami, klesá, Pfizeru to nevadí, s poklesem zájmu si lehce poradil. Vždyť mnohé země mají nasmlouvánu spoustu dávek dopředu – a to včetně vždy podvratné EU, jejíž šéfka v době, kdy zkorumpované vlády a média účelově lhaly cosi o „tečce“, objednala předem pro všechny občany EU 10 dávek.

Ovšem mnohé země již od podávání těchto injekcí pro některé věkové skupiny ustupují, takže například v Norsku nebo Dánsku je aplikují již jen seniorům. U nás si zřejmě stále někdo na injekcích mastí kapsy, takže kampaň stále pokračuje a každým dnem již pravděpodobně nabídnou genové injekce i pro kojence od 6 měsíců, které nedávno EMA, plně podřízená americké FDA, schválila.

Čtvrtou dávku si u nás nechalo aplikovat něco přes 300 tisíc věrných covidistů. A nemyslím, že se toto číslo dostane daleko nad 400 tisíc. Jinde to podle různých informací je velmi podobné.

Ostatně, informace o celém podvodu se již dostávají na povrch a poté, co v EU prasklo, že vlády i Big Pharma účelově lhaly, je úspěšnost kampaní, které mají nalákat další ovečky na genovou „včelku“, velmi nízká.

Pfizer si však lehce poradí – stačilo tyto „báječné vakcíny“ razantně zdražit, vždyť vlády tento předražený dryák s nadšením z peněz daňových poplatníků zaplatí. A cena pak vykompenzuje i ztráty, které vyplývají z nezájmu dalších zemí, které již odebírají jen dávky pro seniory.

Pro letošní rok jsou plánované tržby Pfizeru ve výši 102 miliard dolarů.

Finanční ředitel společnosti Pfizer se pochlubil, že vakcína proti COVID bude v nadcházejících letech představovat „multimiliardový“ trh a zvýší ceny o 10 000 procent.

David Denton se vyjádřil během konferenčního hovoru s investory minulý týden.

Finanční ředitel prohlásil, že virus „se trochu podobal chřipce, ale smrtelnější,“ a že vakcíny a antivirotika vyráběná společností Pfizer pro boj s virem „budou relevantní pro nadcházející roky“.

Roční zisk společnosti Pfizer ve výši zhruba 80 miliard dolarů z prodeje vakcín proti COVID a antivirového léku Paxlovid se zdá být pro společnost nedostatečný.

Minulý měsíc farmaceutický gigant oznámil, že ztrojnásobil cenu vakcíny až na 130 dolarů za dávku – obrovský skok z  ceny 19 až 30 dolarů, které vlády platily dříve.

„Někteří odborníci odhadují, že výroba každé dávky stojí pouhých 1,18 dolaru – což znamená, že nová cena představuje 10 000% prémii,“ uvádí Daily Mail .

Cenová prémie je pokusem splnit cíl tržeb ve výši 32 miliard dolarů plánovaný na letošní rok.

Peter Maybarduk, ředitel pro přístup k lékům ve společnosti Public Citizen, uvedl, že Pfizer již dosáhl „obscénních“ zisků, přičemž se očekává, že společnost, která vydělala 40,9 miliardy dolarů v roce 2019 a 41,7 miliardy dolarů v roce 2020, bude mít předpokládané letošní tržby 102 miliard dolarů.

Mezitím existuje pozoruhodná nová korelace mezi podzimním očkováním a úmrtími bez COVID ve Spojeném království.

„Vysoký počet úmrtí – mnoho z nich souvisejících se srdečními chorobami – pokračoval celé léto a nesnížil se ani po dokončení boosterové kampaně. Může za to opožděný účinek očkování, ale roli mohou hrát i jiné příčiny,“ píše Will Jones.

Podpořte proto Pfizer a nezapomeňte se letos v zimě nechat očkovat, brzy již pátou dávkou!  🤡🤡

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Pfizer již prodává genové injekce na covid o 10 000% dráž než je jejich výrobní cena

  1. pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠

  2. Nepomôžem si, ale mne to všetko zapadá do konceptu vyvraždenia inteligentných belochov, najmä tých, čo poznajú apokalypsu podľa sv. Jána a myslia, však sa najbrutálnejšie a najviac očkovalo v kresťanských krajinách (!) a nedostatok budúcich otrokov nahradiť nízko inteligentnou a materiálne založenou skupinou obyvateľstva islamskej Afriky či Blízkeho Východu. Preto teraz tak masívne navážajú a vpúšťajú MOslimákov! Keďže podla Bourle v roku 2025 už väčšina očkovancov nebude s nami… a do 2028 90%… ak to neurýchlia boostrami, na ktoré niektoré ofce naskočia, lebo čím viac včeličiek, tým väčšia istota infarktu alebo rakoviny !

    1. až začnou umirat lide pak to hodi na vinu dalši pandemii typu opičich chřipek nebo dalši mutace covidu Totalita se ještě vic přibližila v přištim roce se podepisuje pandemicka smlouva WHO a v roce 2024 začne brutalni diktatura musime s tohohle Bruselskeho spolku Hujeru ven a taky vyměnit celou vládu nebo z nas budou otroci či mrtvoli

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout