Perzekuovaný rakouský lékař a profesor píše dopis inkvizitorům

Perzekuovaný rakouský lékař a profesor píše dopis inkvizitorům

V Rakousku byla zavedena velmi tvrdá covidistická politika – a to včetně povinného očkování pro všechny od 18 let. Neočkovaní, kteří nařízení ignorovali, byli neskutečně perzekuováni a nejinak dopadli i ti lékaři, kteří například upozorňovali na to, že očkování není bezpečné a účinné jak tvrdí propagandisté, ale není ani zárukou bezinfekčnosti.

Tito odborníci, kteří – na rozdíl od těch zkorumpovaných mainstreamových rádoby „odborníků“ – říkali pravdu, pak byli trestáni jak vyhazovem z jejich postů, tak žalobami. Přitom v normální demokratické zemi by musela být žalována fašistická vláda a její našeptávači. Jenže nikde v EU demokracii nehledejte.

Přirovnání, které nyní rakouský profesor proti těm, kdo mu stále jdou po krku a nyní proti němu vedou disciplinární řízení, použil, je více než trefné. Nazývá je totiž inkvizitory…

Prof. Andreas Sönnichsen, bývalý přednosta všeobecného lékařství na Lékařské univerzitě ve Vídni, od počátku opakovaně zastával kritický postoj ke koronavirové politice. Jeho věcná, vědecky podložená argumentace měla váhu. To přineslo nebojácnému vědci a lékaři disciplinární řízení ze strany rakouských lékařských spolků, naposledy Salcburského lékařského spolku. 

V otevřeném dopise nyní informoval „drahé inkvizitory“, že výzvě vyhoví pouze v případě, že pokryjí jeho cestovní a právní náklady. Byl by rád, kdyby s nimi mohl vést vědecký diskurz o smyslu a nesmyslnosti očkování proti COVIDu.

Profesor Sönnichsen byl dříve disciplinární radou Vídeňské lékařské asociace odsouzen k pokutě ve výši 5 000 EUR, ale tato byla zrušena na základě jeho odvolání Vídeňským správním soudem, který rozhodl, že jeho výroky se zakládají na skutečnosti a vztahuje se na něj svoboda názoru a svoboda vědy.

Jinými slovy, disciplinární řízení před Lékařskou komorou se ani neblíží normám právního státu, které jsou zaručeny například u soudu. Lékařské sdružení například požaduje vyloučení veřejnosti. Lékařské zprávy nejsou povoleny a obžaloba působí i jako posuzující orgán – což připomíná inkviziční procesy. Inkriminovaní lékaři si také musí hradit své náklady – bez ohledu na to, jak řízení skončí.

Veřejná lékařská sdružení jsou stále institucemi hierarchického, všeregulujícího a trestajícího autoritářského státu, které přežily přechod k liberálnějšímu společenskému řádu, v němž však demokracie často zůstává formální simulací.

Níže je otevřený dopis od prof. Sönnichsena:

Dámy a pánové, drazí inkvizitoři Salcburského lékařského spolku,

Děkuji za zahájení výše uvedeného kárného řízení proti mé osobě. Bohužel, jste k pozvánce zapomněli přiložit prohlášení o převzetí nákladů na veškeré logistické a právní náklady v souvislosti s tímto nesmyslným postupem. Pokud toto nebude následovat, v novém termínu se nedostavím a nezaplatím právníkovi za účast na zasedání.

Jak jsem již komunikoval v předchozí korespondenci s Rakouským lékařským spolkem, rád s vámi povedu vědecký diskurz o smyslu a nesmyslnosti očkování proti COVID – opakuji: z vědeckého hlediska očkování zdravých lidí proti COVID, zvláště zdravých dětí a mládeže, je trestným činem, protože škoda výrazně převyšuje přínos. S radostí přikládám souhrn důkazů o očkování proti COVID, za které jsem odpovídal. Mezitím vyšly najevo další zdrcující důkazy o škodlivosti očkování, které vám v případě zájmu rád zpřístupním.

Hippokratova přísaha, Ženevský slib, Norimberský kodex a empatický zdravý rozum mě tedy jako lékaře zavazují k vydávání potvrzení o výjimce z očkování, když zkorumpovaný stát a ještě zkorumpovanější lékařská asociace složená z loutek  farmaceutického průmyslu povinně nasměruje lidi na potenciálně smrtelné očkování. Pro vaše poučení vám doporučuji podívat se na web  http://www.ich-habe-mitmachen.de  a tímto vás vyzývám, abyste konečně přestali nenávidět kolegy, kteří se řídí pouze svým lékařským svědomím a étosem. Vraťte se konečně k medicíně, která respektuje lidskou důstojnost, je empatická a založená na vědě!

Pokud chcete dlouhodobě ztrapnit sebe a rakouskou lékařskou profesi, můžeme tento případ předložit Evropskému soudu pro lidská práva. Jistě víte, že některé země nyní zakázaly očkování dětí a mládeže právě z důvodů, které jsem vysvětlil (např. Dánsko). O povinném očkování se už nemluví. Jen v Německu a Rakousku se tyto nelidské nesmysly dohánějí do extrému a Vy k tomu přispíváte a trvale tak poškozujete pověst lékařské profese u nás. Chytněte se za nos a nechte mě konečně na pokoji. Proč smí pan Thalhammer z MedUni Vienna beztrestně šířit naprosté nesmysly a tvrdit, že všichni neočkovaní zemřou (viz Kurier a další zdroje)?

S přátelským pozdravem,

Univ. Prof. Dr. Andreas Sonnichsen

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 40 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Perzekuovaný rakouský lékař a profesor píše dopis inkvizitorům

  1. Pokial nebude existovat/implementovana priama majetkova/pravna/financna zodpovednost „politikov/bankarov/funkcionarov (a prisluhovacov=policajtov)“, tak penazokazci budu ohybat svet k svojemu satanskemu obrazu

  2. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-v-beznych-provozech-jsou-lide-schopni-pracovat-do-75-let-rika-lekar-218223#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=YG5edQ65I83-202211020815&dop_id=218223&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest203_personalizovany_layout_varC&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz at tohle vysvětli všem těm očkovanym co maji po vakcíně nasledky jestli budou schopni prácovat tolik let mnoho z nich brzy bude neschopno i prácovat množstvi lidi v invalidnim duchodu bude z nasledku vakcín obrovske brutalni a bestialni režim co máme 🤕💀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout