Od příštího roku zavádí Turecko digitální ID provázané s digitální měnou

Od příštího roku zavádí Turecko digitální ID provázané s digitální měnou

Turecko chce do svého systému digitálních ID integrovat novou digitální měnu centrální banky. Připomínám, že digitální měna bude programovatelná, takže při provázání s ID – a časem i se systémem sociálních kreditů – bude každý jedinec pod plnou kontrolou.

Turecká centrální banka plánuje spustit svou digitální měnu již v příštím roce. Jde to tedy možná rychleji, než se dalo čekat. 

Systém digitální turecké liry bude integrován s digitální identitou a FAST,“ stojí v oficiální zprávě z Turecka (FAST je platební systém provozovaný Centrální bankou Turecka).

Takže tady to máme. To, čemu se loni říkalo šílená konspirační teorie, se nyní stává realitou. Digitální měna centrální banky svázaná s vaším digitálním ID.

Napojení sociálních kreditů je pak jen otázkou velmi krátkého času. Ostatně, již nyní se testují jako měření uhlíkové stopy hned v několika evropských zemích.

S digitální měnou centrální banky je pro stát velmi snadné zabránit disidentům v nákupu nebo prodeji. Tady jde o totální kontrolu.

A mějte na paměti, že Turecko má v poslední době velmi vysokou míru inflace a nyní ohlašuje digitální měnu, která by mohla představovat vynikající příležitost pro jakýsi „reset“…

Turecko dokonce nemá daleko ani k hyperinflaci. A ta je zase velmi dobrou záminkou pro rušení hotovosti. Až bude stát v Turecku chleba milion lir, nastane k podobnému kroku ideální čas. A ten čas se blíží.

V současné době zažíváme vysokou inflaci v mnoha evropských zemích. Umím si představit spuštění digitální měny pod rouškou prevence dalších ekonomických problémů. Reset globální ekonomiky, chcete-li. Možná velký reset přesně podle vizí Klause Schwaba..

Už víme, že EU pracuje na digitálním euru s Amazonem.

Jakmile bude mít také EU digitální měnu provázanou s ID, začnou nám všem měřit emise CO₂. To se již do jisté míry děje. Měření uhlíkové stopy se testuje například v Německu, Rakousku, Holandsku, Itálii, Norsku, Austrálii, Velké Británii a několika dalších zemích.

Ve Švédsku již mají dokonce kreditní kartu, která klienta zablokuje, pokud překročí limit C02!

Věci se rychle vyvíjejí a digitální měny centrální banky a digitální průkaz totožnosti jsou další velkou věcí, která je posouvá vpřed. EU již počítá s tím, že do konce roku 2027 bude mít digitální ID každý občan EU, včetně novorozenců. 

Digitální měna bude pravděpodobně naprogramována tak, aby  mohla být utrácena pouze za věci, za které vláda chce, abyste utráceli. Jak by vás jinak odnaučili jíst maso a místo něj konzumovat červy a brouky?  Samozřejmě budou tvrdit, že to dělají proto, aby „zachránili planetu a  ekonomiku“. Možnosti kontroly a tyranie jsou nekonečné.

Už jsme viděli, že PayPal má pravidlo, že pokud si myslí, že šíříte „zavádějící informace“, může váš účet rovnou okrást o 2 500 dolarů.  Původně se tvrdilo, že jde o chybu, ale jakmile mediální humbuk utichl, bylo toto pravidlo obnoveno.

Naštěstí je PayPal dobrovolný a každý může –  a měl by – svůj PayPal smazat. Co se ale stane, když bude již jen digitální měna centrální banky a vy budete nuceni ji používat, protože už žádná jiná varianta nebude existovat? 

To otevírá dveře nové úrovni tyranie, kterou jsme nikdy předtím neviděli. A covid pas, který byl jen nástrojem bezdůvodné perzekuce vybrané skupiny obyvatel, byl jednou z takových zkoušek.

Ten, kdo to ještě nepochopil, může pokračovat v tvrdém spánku. Až se probudí a zjistí, že se stal pouhým poslušným otrokem, bude pozdě. Nakonec, některým jedincům to možná bude vyhovovat.

Za nepodmíněný příjem, dvacet deka Gatesova umělého masa a půl kila moučných červů měsíčně třeba i rádi pravidelně nastaví paži na nějaké nové genové experimenty. A hlavně budou poslušně držet hubu a krok.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Od příštího roku zavádí Turecko digitální ID provázané s digitální měnou

  1. Slovanko a proč ten Velky Reset skutečně chtěji realizovat copak si Elita i politici neuvědomuji co dělaji že si z lidi otevřeně vytvařeji sve největši nepřatele to otroctvi ve kterem nebudeme mit nic co vlastnit ani mit soukromy bez lidskych prav a svobod když nam chtěji organizovat život uplně ve všem asi jim musi byt jasny že ne uplně všichni budou piskat jak oni piskaji a že tady vznikne obrovska masa lidi co nebude mit už co ztratit takovy člověk je tim nejhoršim člověkem na světě tohle povede k brutalitě a vraždam mě kdyby s učtu někdo z banky sebral ty pěnize co tam mam našetřeno přes 300 tisic Kč kdyby mě to někdo sebral z banky s učtu hned co bych udělal je že si hned zjistim kdo to udělal a ta osoba bude zabita to se ale tyka i politiku pokud se The Great Reset zrealizuje tak tu strakovku vypalim s oduvodněnim že stejně jsem už neměl co ztratit

  2. Něco člověk vidí už nyní přece. Nepohodlní se likvidují, prostě mají nehody, nemoci. A těm ostatním se pomocí očkopichu změní myšlení. Už nyní. Nepozorujete? Dnes se na mě vrhli tři jako smečka, agresivní, a dali mě co proto. Slovně. Za chvíli z nich bude zombie.

  3. Účet na Pay-Pal nelze reálně zrušit. Pokuším se o to neúspěšně řadu let (z důvodu nesouhlasu s novými podmínkami), dokonce jsem zaslal i písemnou výpověď na centrálu. A to se jedná o účet, který nebyl propojen s kreditní kartou a na kterém neproběhla žádná transakce!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout