„Legální migrace z Afriky je cílem k obnovení demografické rovnováhy EU,“ říká eurokomisařka pro demografii

„Legální migrace z Afriky je cílem k obnovení demografické rovnováhy EU,“ říká eurokomisařka pro demografii

Tušili jste, že existuje nějaká eurokomisařka pro demografii? Přiznám se, že nyní jsem o ní slyšela poprvé. Nicméně tato Chorvatka nám nyní prozradila, jak hodlá EU řešit vymírání Evropanů. Rozhodně ne prorodinnou politikou namísto podpory LGBTQI a genderové výchovy, což jsou depopulační nástroje.

Jak nám eurokomisařka sama přiznává, hodlají zcela legálně dovážet mladé Afričany a ty rovnoměrně přerozdělovat po celé EU. Stále ještě někdo z vás pochybuje, že hlavním cílem EU je výměna evropských obyvatel zejména za Afričany a Araby? Pak přesně to potvrzuje i tato eurokomisařka.

Zatímco v případě původních Evropanů se tedy bude dál konat tak, aby se rodili co nejméně (ať už protirodinnou politikou, LGBTQ propagandou nebo genovými injekcemi), z Afriky se bude vozit „náhrada.“

Co nám tedy sděluje eurokomisařka pro demografii?

„Pro EU bude obtížné vyřešit svůj demografický problém při absenci legální migrace,“ řekla místopředsedkyně Evropské komise Dubravka Šuica EurActivu ve videorozhovoru v den, kdy světová populace dosáhla 8 miliard.

„Podle prognóz bude Evropa v roce 2070 představovat pouhá 4 % světové populace. Takže to musíme vyvážit. A proto se zabýváme globální demografií,“ uvedla místopředsedkyně Komise.

Dubravka Šuica uvedla, že pro zachování demografické rovnováhy mezi Evropou a ostatními kontinenty bude migrace nezbytná, i když se jedná o citlivé téma se zaměřením zejména na africký kontinent – nejmladší na světě.

Zatímco demografie je primárně odpovědností členských států, paní Šuica zdůrazňuje, že Evropská unie je v pozici, kdy může uplatňovat různá opatření k ovlivnění rozložení obyvatelstva cestou restriktivních nařízení.

Tolik „eurokomisařka pro výměnu obyvatel.“

Jak dlouho potrvá, než Evropanům dojde, že EU byla zřízena proti nim a ne v jejich prospěch??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 33 Průměrně: 5]

10 thoughts on “„Legální migrace z Afriky je cílem k obnovení demografické rovnováhy EU,“ říká eurokomisařka pro demografii

  1. Vyzývať k zabíjaniu členov Európskej komisie a tiež aj nižšie postavených /a tiež nevolených/ eurobyrokratov/ je prejav skutočného vlastenectva. Svojim fašistickým fanatizmom .-už od čias esesáka Hallsteina – bez výnimky predčia aj svojich predchodcov v Hitlerovej vláde z rokov 1933-1945. Človek, ktorý by chcel 4. ríšu aspoň ako-tak reformovať /nesmierne naivný názor eurohujerov ako Orbán, Kaczynski, Salvini, Uhrík , Le Penová a ďalší/ , nemá pri výbere do štruktúr tohto zločineckého spolku šancu.

  2. Problém EU je, že se z původně dobré obchodní myšlenky stala loutka různých pochybných lobbistů a nadnárodních korporací, kteří zneužívají EU a její obchodní možnosti k prosazování svých protinárodních zájmu jako je multikulturalismus a svou roli v tom hrají i lidé jako je pí EU-komisařka, která je přesně ten typ člověka, který by klidně i hajloval pokud by to byl oficiální narativ EU. Vlastně jsem přesvědčený, že by to byl někdo povahově ji velmi blízký (ač by jistě nebyl tak okatě servilní), kdo by X let po vítězství Hitlerovských Fašistů stejně tak dobře prosazoval zalidňování Evropy Německými modrookými blonďáky pod výhružkou „tvrdých restrikcí“, jak to předvádí ona v případě Černochů (Afričanů)!

  3. lide se branit nebudou když bude nastolen The Great Reset nic nevlastniš tak je hotovo jak chcete vlastnit zbran na obranu když nebudete vlastnit nic a budete štastni ?

  4. Eurokomisařka, postižená těžkou mentální retardací (též slabomyslností či oligofrenií), tj. s narušenými psychickými funkcemi. Takových je tam většina.

  5. Kdyby vlády zemí „bílého člověka“ podporovaly rodinu a jejich děti, tak žádné vyrovnání populace černým a muslimskými migranty z Afriky nemusí být. Jako příklad slouží „husákovy děti“. Stačí nově zavést novomanželské, nevratné dary při vstupu do manželství, novomanželské půjčky, které tenkrát byly nabízeny, odpočet peněz za narozené děti /snad 3000?/, byty pro mladé manžele, vyšší přídavky na děti, nižší daně pro pracující rodiče, mateřská dovolená ve výši platu /zatím ji máme dost dlouhou oproti jiným státům/, dostatek vybudovaných mateřských školek. A vyšlo by to jistě na méně výdajů, než co jde na ochranu hranic, stavění plotů a zdí, uprchlické řízení, tábory, byty, které zdevastují /viz třeba Itálie/, opravy škod, které nově příchozí napáchají o dávkách a zdravotní péči nemluvě. O těch výdajích by se dalo napsat mnoho. Pro původní obyvatele řízená i neřízená migrace a přečíslení znamená záporný psychologický efekt – strach co bude a stres, který se podepisuje na zdravotním stavu a věku dožití. Ztratili jsme klid, pořádek, víru v budoucnost, perspektivu, spokojenost v širší rodině, předání majetku a zkušeností další generaci, protože mnozí mladí se rozhodli děti nemít.

  6. zabitie patriarchie ktora svet dostala na mesiac a pretlacanie feminizmu a vzdelania zeny RAPIDNE znizuju porodnost a teda populacia zacne upadat. toto nie je ziadne tajomstvo, verejne to priznava ako OSN tak aj samotne zeny v roznych prieskumoch. preto sa deje tato nutena migracia. treba doplnit pocty, pretoze vdaka ponziho socialnemu systemu ktory tu „na zapade“ mame je tento system inak neudrzatelny a kompletne by sa zrutil(co v blizkej dobe caka USA). urobit spravne kroky na napravu nedokaze ziadne politk prtetoze by to znamenalo okamzity koniec jeho kariery, takze skratka to nejde inak. ludia si za to mozu na koniec sami. je to komplexny problem s jendoduchym riesniem ktore vsak realne nie je aplikovatelne bez toho aby sme tu mali doslova diktaturu jedneho vodcu. to je skratka realita modernej doby. samozrejme ze toto kulturne miesenie nebude fungovat a vyusi v obciansku vojnu v jednej podobe alebo druhej. je to nezvratitelne. ako sa hovori „it is a human condition“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout