Klinické studie společnosti Pfizer dokazují: Vakcíny COVID ničí imunitní systém

Klinické studie společnosti Pfizer dokazují: Vakcíny COVID ničí imunitní systém

Pravidelní čtenáři si jistě všimli, že zde již od jara zveřejňuji zajímavé informace z odtajněných dokumentů klinických testů firmy Pfizer. Připomínám, že původně měly být tyto informace zveřejněny až za 75 let, na čemž trval Pfizer, avšak floridský soud vydal příkaz k postupnému zveřejnění těchto dokumentů. Každý měsíc je tak zveřejněno jen několik tisíc stránek z celkových desítek tisíc.

Poslední stránky by měly být zveřejněny do konce roku. Odborníci, kteří problematice klinických testů vakcín dobře rozumí, pak postupně zveřejňují zajímavé pasáže z klinických testů. Víceméně odhalují, že většina toho, co bylo nálepkováno za dezinformace, byla od samého začátku pravda.

Po nějaké době se nyní objevil další zajímavý výňatek ze studie, který prokazuje, že Pfizer od začátku věděl, že jejich genové přípravky likvidují imunitu. To dokazuje i klinická studie.

Odborník, který si studii pečlivě prostudoval, nyní poukazuje na další alarmující skutečnosti…

V datech z fáze I-II-III klinické studie společnosti Pfizer jsem objevil některé extrémně znepokojivé výsledky. Úmrtnost na sepse ve skupině 21 926 osob s dvojitým očkováním v klinické studii fáze III společnosti Pfizer byla jednadvacetkrát vyšší než normální míra a kardiovaskulární úmrtnost byla dvakrát vyšší než normální míra.

To je silný důkaz, že injekce Covid-19 od společnosti Pfizer skutečně spouští novou formu „syndromu získané imunodeficience“, jak napovídá hora údajů od britského zdravotnického úřadu, protože sepse je způsobena selháním imunitního systému.

Zde je tabulka úmrtí ze studie Pfizer od dávky 1 (červenec 2020) do odslepení po 6 měsících (leden 2021) –

Sepse/septikémie je důsledkem selhání imunitního systému, který se pak neumí bránit mikrobiální (virové, kvasinkové nebo bakteriální) infekci.

Emfyzematózní cholecystitida je relativně vzácná varianta akutní cholecystitidy spojená s infekcí plynotvornými organismy. Diagnostika spočívá v detekci plynu v lumen nebo stěně žlučníku pomocí ultrazvuku nebo CT vyšetření. Na rozdíl od akutní cholecystitidy se emfyzematózní cholecystitida vyskytuje častěji u starších a diabetických pacientů a je často spojena s perforací a smrtí. – https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/12768870/

Je důsledkem selhání imunitního systému v boji proti mikrobiální (virové, kvasinkové nebo bakteriální) infekci.

Akutní cholecystitida. Nejčastější příčinou akutní cholecystitidy jsou žlučové kameny. Mezi další příčiny patří tyfus a zhoubný nádor, který blokuje žlučové cesty. Zánět může být sekundární k systémové sepsi.  https://medicaldictionary.thefreedictionary.com/emphysematous+cholecystitis

Akutní cholecystitida je biliární sepse, sepse žlučníku a žlučových cest.

Zde jsou úmrtí ve Spojených státech v roce 2020 podle příčiny a procenta pro každou příčinu

https://wonder.cdc.gov

První věc, která z těchto čísel vyčnívá, je, že účastníci studie Pfizer měli úmrtnost 17/19 na 21 921/6 za 6 měsíců. Na druhou stranu má běžná populace USA úmrtnost 111,2 na 21 923 za 6 měsíců. Účastníci studie Pfizer měli více než 6krát nižší riziko úmrtí než běžná populace.

Věkový profil původně vybraných účastníků je uveden následovně –

 

Společnost Pfizer tedy musela vyloučit extrémně velký počet nemocí, aby dosáhla tak absurdně nízké úmrtnosti. Protokol studie ukazuje, koho vyloučili – https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04368728

Dalším bodem je neuvěřitelná korespondence mezi neočkovanou úmrtností na Covid a kardiovaskulárními úmrtnostmi (10,5 % a 26,3 %) a běžnou populací v roce 2020 (10,3 % a 25,3 %). I když je počet obětí  malý, zdá se, že velmi dobře reprezentují realitu v běžné populaci.

Mezi duálně očkovanými jedinci s kardiovaskulárním onemocněním a sepsí je úmrtnost 52,9 % a 23,5 % ve srovnání s běžnou populací (a neočkovanými jedinci), kterých je pouze 26,3 % a 1,1 % nebo 25, 3 % a 0 %.

A zde se projevuje toxicita vakcíny Pfizer. Oslabuje imunitní systém natolik, že lidé podléhají mikrobiálním infekcím a v prvních šesti měsících po očkování mají 21krát vyšší pravděpodobnost úmrtí než je obvyklé.

Lze namítnout, že počet úmrtí zde není dostatečně velký, aby bylo možné vyvodit platné statistické závěry. Naproti tomu počty neočkovaných jsou jasně reprezentativní a počty v obou skupinách jsou dostatečně velké, aby bylo možné vyvodit platné statistické závěry.

Kombinace těchto čísel s týdenním 5% zhoršením imunitní odpovědi katalogizovaným UKHSA v týdnech 35-41 poskytuje obraz naznačující, že u očkovaných se rozvíjí syndrom získané imunodeficience.

Ať už se na to podíváte z jakéhokoli úhlu, čísla vyvolávají dvě hlavní obavy, které jsou dnes podporovány množstvím dalších statistických, masmediálních, klinických a neoficiálních důkazů.

Tato zjištění nezbytně vyžadují další zkoumání týkající se poškození imunitního systému a kardiovaskulárního zánětu. Společnost Pfizer však skupinu s placebem odslepila a umožnila ji očkovat na konci 6měsíčního zkušebního období. Je tedy těžké pochopit, jak můžeme od společnosti Pfizer získat další data.

Abych byl upřímný, máme štěstí, že máme data úmrtí, která nám zatím poskytli. Přiznejme si fakta. Neprobíhají žádné dlouhodobé klinické studie o bezpečnosti těchto vakcín. Spíše naopak. Ve skutečnosti lze tvrdit, že účelem nařízení o vakcínách řízených společností Pfizer je zlikvidovat jakoukoli neočkovanou kontrolní skupinu, aby se zabránilo řádnému posouzení střednědobých a dlouhodobých vedlejších účinků vakcín.

Další důkazy potvrzující, že vakcíny Covid ničí imunitní systém, přichází také ve formě přiznání ze strany CDC v reakci na žádost o svobodu informací.

CDC uvádí, že neexistuje žádný záznam o osobě s přirozenou imunitou, která by se reinfikovala a šířila virus na další lidi .

UKHSA na druhou stranu měla 450 992 záznamů o lidech s dvojitým očkováním, kteří se nakazili Covidem jen mezi říjnem a listopadem 2021.

Je tedy zcela jasné, že vakcíny proti Covid-19 brání lidem dosáhnout plné přirozené imunity tím, že poškozují a vyčerpávají jejich imunitní systém.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout