Klimatičtí extremisté tentokrát řádili v milánském autosalonu, kde posypali Warholovo závodní auto moukou (video)

Klimatičtí extremisté tentokrát řádili v milánském autosalonu, kde posypali Warholovo závodní auto moukou (video)

Již několik evropských soudů zkonstatovalo, že klimatičtí extremisté nejsou žádnou hrozbou pro společnost a v Berlíně dokonce soud odsoudil jejich kritiky, zatímco klimatické „nálepky“, které se lepí na silnice, plně osvobodil s tím, že za nimi soudní systém plně stojí.

Právě to podporuje tyto extremisty v tom, že ve svém podvratném konání pokračují. Není tak dne, kdy by někde v Evropě nepáchali škody na silnicích, v galeriích, muzeích a autosalonech. Dovolit si to mohou i proto, že jejich zdroje jsou takřka neomezené – a paradoxem je, že hlavní mecenáši těchto ekoteroristů jsou američtí multimiliardáři a hollywoodské celebrity.

Extremisté ze skupiny „Poslední generace“ protestovali mimo jiné proti znovuotevření uhelných elektráren. Nasypali několik kilo mouky na závodní vůz BMW vystavený v Miláně, pomalovaný  Andym Warholem, házeli kolem balónky plné barvy a přilepili se na zeď showroomu.

Vůz vystavený v showroomu Fabbrica del Vapore v Miláně umělecky namaloval Warhol v roce 1979. Po akci ekoteroristů nebylo z BMW téměř nic vidět, zem kolem něj pokrývaly obrovské skvrny od barvy.

Klimatičtí šílenci protestovali proti znovuotevření uhelných elektráren a nově plánovanému průzkumu zemního plynu v Itálii. Členové skupiny během kampaně vyzvali italskou vládu k rozšíření energie z obnovitelných zdrojů.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Klimatičtí extremisté tentokrát řádili v milánském autosalonu, kde posypali Warholovo závodní auto moukou (video)

  1. Soudci tyto obrovské škody přec neplatí, to zaplatí daňový poplatník a soudci mezi ně nepatří, tak o co go! Ale máte to co jste chtěli tzv “ nezávislé“ zkorumpované soudy. I soudce je jen člověk a dá se pomocí peněz ovládnout, obzvlášť když je nepostižitelný.

  2. Ako som už spomínal – ochranka v múzeách a galériách má po celej Európe prísny zákaz akokoľvek zasahovať voči týmto nebezpečným fanatikom, ktorí si nič iné ako násilnú smrť z ruky moslimov nezaslúžia. Zdá sa,že aj dopravná polícia má zviazané ruky. .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout