Situace v Brazílii se vyhrocuje, probíhá generální stávka kamioňáků, proti Lulovi protestují také indiáni (videa)

Situace v Brazílii se vyhrocuje, probíhá generální stávka kamioňáků, proti Lulovi protestují také indiáni (videa)

Všimli jste si mlčení propagandistického mainstreamu? I když náš mainstream příliš nesleduji, tak přesto jsem ani při občasných shlédnutích některých z těchto manipulátorů nezahlédla ani zmínku o největších protestech, které nyní probíhají v Brazílii. Jde o největší protesty v historii země, kdy do ulic již vychází dokonce miliony lidí.

Ti protestují proti ukradeným volbám, neboť bezpočet důkazů potvrzuje, že byly silně zmanipulovány. Většina Brazilců odmítá v čele země zkorumpovaného Lulu, kterého zachránil před jistým vězením jen fakt, že ještě za svého působení v čele země jmenoval na důležité posty v justici své lidi.

Justice však zůstává pod jeho vlivem i nadále, což byl i důvod zamítnutí všech stížností na manipulace u voleb. Volby proběhly 30.10. a záhy po vyhlášení výsledků vyrazili Brazilci do ulic. A protesty nekončí, jen v úterý demonstrovaly více než 3 miliony lidí. Ti vyráží do ulic i přesto, že jsou za svůj odpor perzekuováni. Kamioňákům jsou blokovány bankovní účty a postihováni jsou i rodiče, kteří na protesty berou i své děti.

Protesty tak nyní dospěly až do stádia, kdy řidiči kamionů vyhlásili generální stávku a do protestů se již zapojují i indiáni, kteří ví, že s nástupem Luly přijde i diktát klimatických šílenců, kteří jim budou nařizovat, jak mají žít.

Zatímco brazilský lid pokračuje v masivních protestech proti ukradeným volbám, ultralevicový soudce Nejvyššího soudu Alexandre de Moraesse se stal plně fašistickým, rozhodl se totiž uzavřít bankovní účty prodemokratických přepravních společností a zatknout rodiče, kteří přivedou své děti na protesty.

Stejně jako v Kanadě a USA jsou řidiči kamionů v Brazílii vlastenci, kteří milují svobodu, kteří podporují prezidenta Bolsonara a chtějí zastavit fašistické převzetí jejich země v čele s odsouzeným defraudantem Lulou da Silvou.

Bolsonaro bojoval za podporu přepravního průmyslu a udržení nízkých cen nafty – natolik, že ceny nafty v Brazílii v posledních měsících skutečně KLESLY, zatímco neúspěšná politika Joe Bidena poslala ceny benzínu v USA nahoru.

To je důvod, proč po ukradených volbách 30. října vyrazili řidiči kamionů na silnice po celé Brazílii, stavěli silniční zátarasy a troubili na klaksony.

Poté prezident Jair Bolsonaro vyzval protestující, aby dodržovali zákon a udržovali pořádek.

Od té doby Brazílie zažila největší a nejpokojnější masové protesty ve světových dějinách.

Což prolhaná média ignorují.

Prezident Jair Bolsonaro, přezdívaný „Trump tropů“, je tak milován svým lidem, že může vejít do davu bez ochranky a je za to oslavován.

Kdyby to učinil „Lula Ladron“ (Lula zloděj), litoval by toho. V žádném případě tenhle člověk nedostal 60 milionů hlasů!

Nejvyšší soud, který se schází v tajnosti s Lulovou juntou, vydal příkazy k pokutování 43 přepravních, zemědělských a bankovních společností stovkami tisíc dolarů, odebrání jejich licencí a zabavení jejich bankovních účtů.

Takže řidiči kamionů jsou zpět! V pátek zahájili generální stávku za uzavření Brazílie.

Řidiči kamionů zabarikádovali silnice v provincii Mato Grosso.

Včera začali řidiči kamionů blokovat silnice po celé Brazílii a vyzývat armádu, aby zachránila jejich zemi.

Zkorumpovaný Nejvyšší soud nyní dokonce chce jít po rodičích, kteří přivádějí své děti na protesty, nazývají to zneužíváním dětí a vyhrožují, že zatknou rodiče a děti jim budou zabaveny.

Dokonce i indiáni protestují za Bolsonara, protože nechtějí, aby jim radikální zahraniční environmentalisté vzali jejich půdu a říkali jim, jak mají žít.

Navzdory tomu, co říkají propagandistická média, která slouží jen k šíření falešných zpráv, prezident Bolsonaro podporuje rozumnou čistou energii a ochranu životního prostředí a je velkým přítelem brazilské domorodé populace, která cestuje stovky kilometrů, aby ho podpořila:

Brazilci jsou cenzurováni fašistickým Nejvyšším soudem. Na území Brazílie nesmí být tyto informace vůbec sdíleny, většinou jsou vypouštěny přes zahraniční alternativní média.

Zkorumpovaný systém, který vládne i v USA nebo EU, samozřejmě nemá zájem o šíření těchto informací, neboť plně stojí za fašistou Lulou. Ostatně, ne nadarmo se říká, že vrána k vráně sedá.

Brazilci nyní vyzývají lidi z celého světa, aby dál šířili informace o situaci v jejich zemi a pomohli jim sdílet jejich příběhy.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout