Katar chce využít fotbalového šampionátu k vyzvání diváků k přestoupení k islámu

Katar chce využít fotbalového šampionátu k vyzvání diváků k přestoupení k islámu

A to vše samozřejmě plně podporuje FIFA, stejně jako podraz, který udělali katarští vládci jen dva dny před šampionátem, na  fanoušky i hlavního sponzora Budweiser, když nemuslimským fanouškům značně omezili možnosti kde si vypít pivo. Ti si tedy mohou zakoupit pivo jen mimo areál  MS a to jen na vyhrazených místech, ve vyhrazenou dobu a navíc je povoleno prodat maximálně 4 piva na osobu. Nicméně o víc by asi ani nebyl příliš zájem, neboť jedno pivo vyjde v přepočtu zhruba na 400 Kč.

Proti tak náhlé názorové otočce se vyhradili i někteří fanoušci a například hned při zahajovacím zápase křičeli ekvádorští fanoušci: „My chceme pivo!“

Ale na mistrovství světa ve fotbale zřejmě od samého počátku jeho plánování nemělo zdaleka jít jen o fotbal samotný. Ostatně, každý kdo se zajímá o islamizací západního světa – a zejména Evropy, ví, že Katar je spolu se Saúdskou Arábií a Tureckem hlavním sponzorem islamizace těchto zemí, zejména pak Evropy.

Nyní se totiž ukazuje, že v Kataru hodlají fanouškům propagovat islám a co nejvíc jich konvertovat k islámu. Každá konvertovaná ovečka se hodí. Otázka je, jak dalece se nechají sami diváci zmanipulovat. Jak budou tyto akce úspěšné teprve uvidíme.  Brzy nožná uslyšíme o konvertitech z mistrovství světa.

Urdu-Language Daily odhaluje plány Kataru pozvat účastníky FIFA World Cup na lekce islámu: „Školení 2 000 dobrovolníků pro pozvání na náboženskou mega akci bylo dokončeno. Tito dobrovolníci mají nyní za úkol „doručit poselství pravdy nemuslimským divákům.“

Islámský plátek, podporovaný Muslimským bratrstvem či Talibánem mimo jiné uvádí:

„Katarští představitelé využili této zlaté příležitosti a plně se připravili na pozvání nemuslimských diváků k islámu; Zatímco diváci si užijí fotbal v Kataru, budou také poslouchat volání islámu.“

V blízkosti letišť, hotelů, dálnic a stadionů byly umístěny tabule, které jsou naplněny krátkými, ale kompaktními hadísy (výroky a tradicemi) proroka Mohameda.

Školení 2 000 dobrovolníků pro da’wa náboženství na mega události bylo dokončeno. Ti pak doručí poselství pravdy divákům přicházejícím z celého světa různými prostředky. Deset vozidel bude nasazeno pro práci da’wa a deset speciálních táborů pro cíle související s da’wa.

„Pod záštitou Markaz Zayyuf Qatar Lil Da’wa Elal-Islam (Katarské hostující centrum pro volání lidí k islámu) jsou také připraveny letáky, pozvánky a brožury související s Da’wa (konverze k islámu), které budou distribuovány mezi diváky.

Katar vydal směrnice na podporu muslimské kultury a civilizace. V této souvislosti bylo vydáno otevřené varování homosexuálům, že pokud se proviní jakýmkoli ohavným činem, včetně mávání vlajkou, bude s nimi zacházeno v souladu s katarským právem.

„Spolu s tím byla prominentně vystavena i arabská kultura. Záležitost není omezena na děti, které běhají oblečené v bílých šatech. Pro pořádání Světového poháru FIFA byl učiněn pokus prominentně ukázat místní, regionální, arabskou a islámskou kulturu plně na velkolepých osmi stadionech, které Katar postavil. Zatímco si diváci užívají zápasy ve fotbalu, budou také poslouchat volání islámu.“

Každopádně, vzhledem k mega události Světového poháru jako zlaté příležitosti pro volání k islámu, katarští úředníci připravili tým kazatelů Da’wa patřících ke každé barvě, rase a jazyku. Nasávajíce moderní mediální techniky, pragmatismus a předvídavost, vstoupí během mistrovství na pole Da’wa. Katarské ministerstvo Awqaf  zřídilo plnohodnotnou instituci pro da’wa (konverze) během mistrovství.

Islámské kulturní centrum šejka Abdulla Bin Zajda Al Mahmouda také dokončilo své přípravy. Na základě kompaktního představení islámu byla připravena kniha, která byla kromě arabštiny vydána v angličtině, francouzštině, italštině, ruštině, portugalštině a němčině. Byla připravena špičkovými mysliteli a islámskými učenci světa. Jmenuje se: Fahm-ul-Islam (Porozumění islámu). Bude zdarma distribuována všem divákům.

„Tato kniha má mnoho kapitol. První kapitola nese název Co je islám. V tomto kontextu bylo diskutováno islámské učení, morálka a charakteristika pravých muslimů. Každý bod je napsán s úplným a autentickým odkazem. Druhá kapitola se skládá ze dvou částí: První část obsahuje stručný a jednoduchý výklad stvoření vesmíru, postavení člověka, života po smrti atd. Tato kniha byla navržena s ohledem na čisté nemuslimské myšlení zamýšleného publika.“

„Druhá část pojednává o jednotě Alláha, jménech Alláha a charakteristikách Alláha, spolu s požadavky islámu“; „Vrhá světlo na zázraky Koránu, Mekky, Medíny a mešity Al-Aksá“

Jedna část je o důležitosti a nezbytnosti proroků poslaných Alláhem před Mohamedem. Spolu s ním vrhá světlo na zázraky Koránu, Mekky, Medíny a mešity Al-Aksá. Další část je založena na vědeckých, numerických a jazykových zázracích Koránu.

Kromě toho bylo vrhnuto světlo na islámskou architekturu, islámské směrnice týkající se životního prostředí a islámské učení o hygieně a čistotě, které mohou být účinné při ukazování cesty k islámu nemuslimům. Kromě toho byly ve velkém měřítku připraveny brožury založené na stručných a krátkých hadísech. Také byly vyvěšeny velké billboardy s hadísy.

„Stadion Ustad Sumama je šestým katarským stadionem postaveným pro mistrovství světa ve fotbale, který se nachází ve vzdálenosti 12 kilometrů od katarského hlavního města Dauhá. Jeho inaugurace se konala 22. října 2021. Na inauguračním ceremoniálu byli přítomni také katarský emír a prezident FIFA. Při této příležitosti se hrál zápas katarského poháru mezi dvěma místními kluby, Al-Sad a Al-Ryan.

Důležité však bylo, že při inaugurační akci se konala recitace kapitoly Al-Rahman (Koránu). Tento stadion je zázrakem architektury navržené katarským architektem Ibrahimem Jaidahem. Byl postaven ve formě sumamy, tradiční kulaté čepice nebo pokrývky hlavy, kterou nosí místní muži a děti.

„Katarská vláda postavila osm stadionů pro mistrovství světa, na kterých byly také postaveny prostory pro islámské modlitby a pro omývání. Jsou to nejlepší stadiony na světě vybavené těmito zařízeními…“

Tolik informace z islámských novin, které s nadšením kvitují hlavní cíl mistrovství, kterým je konverze nemuslimů k islámu. 2000 vyškolených vymývačů mozků, jejichž jediným cílem je konvertovat co nejvíc fanoušků, jistě nebude šéfovi FIFA vadit.

Tomu totiž mnohem víc vadily stížnosti fanoušků i Budweiseru na náhlou změnu v pravidlech kolem popíjení piva. A ani bych se nedivila, kdyby on sám od začátku o úmyslu Kataru indoktrinovat diváky věděl.

Jen by mne zajímalo, jaká by byla reakce islámského světa, kdyby například na MS v Brazílii dělali podobnou agitku vůči muslimům aby přešli na křesťanství. To už by se ovšem neozvaly jen islámské organizace, ale také různé lidskoprávní parazitní neziskovky…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

One thought on “Katar chce využít fotbalového šampionátu k vyzvání diváků k přestoupení k islámu

  1. Svetový terorista č. 1 Saudská Arábia je podobný prípad ako Katar. Tiež sa snaží vylepšiť si obraz vo svete, konkrétne poriadaním Rallye Dakar. V mainstreame sa veru nedočítate, aké kruté podmienky – a nielen počas jázd – musia nemoslimskí účastníci, rozhodcovia atď. znášať. Za akékoľvek porušenie stoviek pravidiel, založených bez výnimky na vahhábistickom islame, by ich čakala okamžitá smrť. Napríklad keby niekto do krajiny prepašoval Bibliu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout