Generální ředitel Disney byl vyhozen, protože kvůli jeho genderové a LGBTQ propagandě propadly tržby

Generální ředitel Disney byl vyhozen, protože kvůli jeho genderové a LGBTQ propagandě propadly tržby

Již před nějakou dobou ohlásila firma Disney, že se více soustředí na LGBTQI komunitu a genderovou indoktrinaci dětí. Toto oznámení však podle všeho nepadlo na příliš úrodnou půdu a potenciální i stávající zákazníky spíš odradilo než aby je přilákalo.

To jasně ukazuje absolutní odtrženost tzv. „wokistů“ od normálního života a většinové populace. Asi jen málokdo má zájem, aby bylo jeho malé dítě oblbováno genderovými nesmysly v tom stylu, že si může zvolit své pohlaví podle toho, jak se cítí.

Teprve razantní pokles tržeb donutil tyto fanatické „wokisty“ ke skutečnému probuzení…

Bob Chapek (že by potomek nějakého Čapka?), který do společnosti zavedl kritickou rasovou teorii a genderovou ideologii, byl propuštěn a nahrazen svým předchůdcem. Chapek se také dostal do sporu s floridským republikánským guvernérem Ronem DeSantisem.

Oznámení přišlo v neděli a nyní bývalý generální ředitel Bob Iger přebírá post nejméně na dva roky. Chapkova smlouva byla obnovena naposledy v červenci  poté, co představenstvo společnosti jednomyslně odhlasovalo její prodloužení o další tři roky.

Pod Chapkovým vedením se společnost dostala do sporu s floridským guvernérem Ronem DeSantisem poté, co se rozhodla postavit proti zákonu o rodičovských právech ve vzdělávání, který zakazuje výuku genderové ideologie a sexuální orientace od mateřských školek až po třetí třídu.

Chapek také slíbil, že sestaví pracovní skupinu, která se stane „silou dobra pro hnutí LGBTQ.“ Průzkum však zjistil, že více než 68 procent zákazníků se odklonilo od firmy Disney po zprávách, že plánují zahrnout sexuální ideologii do nového obsahu pro děti.

Od začátku roku akcie společnosti Disney klesly o 40 procent, ale po oznámení změny generálního ředitele vzrostly o osm procent.

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 27 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Generální ředitel Disney byl vyhozen, protože kvůli jeho genderové a LGBTQ propagandě propadly tržby

 1. blbosti. chapek bol len obetny baranok. iger toto mal cele pod palcom od zaciatku. obetoval chapeka aby sa potom vratil ako zachranca a blbci tento narativ zeru aj s navyjakom. ved to je naprosto smiesne.

  1. Chapek delal jen svou praci. Kazdy reditel takto velke spolecnosti ma KPI schvalene dozorci radou. Ta pak rozhoduje o jeho odmenach nebo vyhozeni.
   Kruta realita korporatu je, ze muzete byt vyhozen za cokoli, vcetne za to ze jste splnil KPI.

   Spravni rada (majoritni akcionari) rozhodli o tlaceni propagandy. Nevyslo to, projevilo se to na zisku. Reseni je proste, vymenit kasparka, udelat tiskovku, a doufat ze sekeliky opet potecou.
   Agenda prosazovani multikultury, mezirasovych sexalnich svazku a sexualnich deviantu je timto zpomalena. NIKOLI ZASTAVENA. Agenda Indoktrinace spolecnosti dekadentnimi myslenkami zpusobujici rozklad spolecnosti trva. Rozlozena spolecnost se snadneji infiltruje a ovlada. A vo to de.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout