David Icke dostal na 2 roky zákaz vstupu do zemí EU a byl označen za „teroristu“

David Icke dostal na 2 roky zákaz vstupu do zemí EU a byl označen za „teroristu“

David Icke je jedním z těch, kdo prohlédli již před mnoha lety, tedy mnohem dřív než se naplno začaly realizovat zvrácené plány globalistů. Po nástupu „covidové politiky“ také mezi prvními varoval, že jde o globální podvod a k tématu natočil bezpočet videí a napsal množství článků, v nichž se do globalistů velmi drsně trefoval.

Do EU, kam se mohou bez problémů dostat islámští teroristé, kteří ještě nedávno řezali hlavy bezvěrcům, však má nyní David Icke vstup zakázán. Až takový je strach globalistů z člověka, který jejich plány prohlédl již před desítkami let. Opět se tím potvrzuje, že „4% loutek globalistů se maximálně snaží umlčet 5% „bdících“, kteří se nyní snaží probudit spící masy.

Nizozemský kabinet rozhodl, že David Icke nesmí vstoupit do Nizozemska. Brit proto nevystoupí na demonstraci organizace Samen voor Nederland na náměstí Dam v Amsterdamu. IND doporučil, aby byl Ickemu po konzultaci s policií a NCTV odepřen vstup.

Zakázána je i demonstrace na náměstí Dam. Organizace Samen voor Nederland se obrátila na soud. Zkrácené řízení o tom bude předloženo soudu v Amsterdamu v pátek odpoledne.

Nedělní demonstrace se točí kolem celé řady problémů: válka na Ukrajině, Rutteho kabinet, vysoký účet za energie, pandemický zákon, digitální identita, vyvlastňování farmářů a bruselská diktatura.

Média uvedla, že demonstrace byla přesunuta na Museumplein. Podle organizace jde o fake news. Samen voor Nederland v tiskové zprávě napsal, že policie a magistrát ve středu odpoledne oznámily, že demonstrace je zakázána.

Amsterodamská policie po ohlášené protidemonstraci mimo jiné ze strany CIDI uvádí, že nemůže zaručit bezpečnost demonstrantů. Organizace pak dostala příležitost přesunout demonstraci na Museumplein.

„Nemáme dobré vzpomínky na policejní brutalitu na Museumplein,“ říká Frank Ruesink, jedna z kontaktních osob pro magistrát a policii. „Nejvyšší cíl Samen voor Nederland pro neděli 6. listopadu  je i navzdory zákazu masivní, důstojná a bezpečná demonstrace za mír pro všechny.“

Michel Reijinga, který dříve organizoval anticovidové demonstrace  v Amsterdamu, dodává: „Chceme jít na náměstí Dam. Magistrát nám řekl, že pro naši bezpečnost je lepší jít na Museumplein, ale každá naše demonstrace na náměstí Dam zatím proběhla perfektně. Jsme obětí toho, že jsou vyhlašovány protidemonstrace a oni se tomu klaní.“

Icke právě obdržel dopis od IND, že mu není povolen vstup do schengenského prostoru po dobu dvou let. „David Icke má na dva roky zákaz vstupu do zemí EU. Tak se ho kult bojí,“ stojí na jeho instagramové stránce. Byl také označen za „teroristu“.

Nizozemský kabinet mezitím přiveze do Nizozemska 12 žen z IS.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

One thought on “David Icke dostal na 2 roky zákaz vstupu do zemí EU a byl označen za „teroristu“

  1. Prozatim, jsou to zive zdechliny na konci potravinoveho retezce, mozna ani to ne. Cloveku uz dochazi verbalni slunost, ktera byla samozrejmosti kulturni spolecnosti, jejichz interakce byla zneuzita do posledniho slova. Mam pocit, ze na porade bude fyzicka ucast komunikace proti pyramidalnimu systemu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout