Bidenův tým se přiznal k manipulacím brazilských voleb

Bidenův tým se přiznal k manipulacím brazilských voleb

Již nějakou dobu před samotnými brazilskými volbami, které probíhaly minulou neděli, mnohé nasvědčovalo tomu, že budou probíhat v duchu posledních amerických voleb, v nichž se to manipulacemi jen hemžilo.

Liberální světový řád tvrdě pracuje na ničení norem, převrací naše principy a zavádí celosvětovou jurisdikční byrokracii pro právo, medicínu a volby. Jedná se o zločinné spiknutí, jehož cílem je proměnit občany v nevolníky, prezidenty v guvernéry a národní státy v nesmyslné jurisdikční linie.

Nazývejte agenty tohoto světového řádu jak chcete – globalisty, luciferiány, kabalu – ale oni nechtějí suverénní státy nebo nacionalistické vůdce. To je hrozba pro jejich technokratické plány pro budoucnost lidstva.

Existují v různých organizacích – jak tajných společnostech, tak ve veřejných institucích, umlčují disidenty a vytvářejí falešné vnímání konsensu, když nás vedou ke svému konečnému plánu. Jedna z těchto nechvalně proslulých organizací, Světové ekonomické fórum, se dokonce chlubila přípravou mladých talentů, pomáháním jim dosáhnout pozic v čele států a infiltrací jejich kabinetů.

Má to svůj důvod. Jedna z okultních doktrín mezi těmito vůdci se nazývá „obyčejný zrak“.  Věří, že vám musí říct, co dělají. Tak jako se tím netají WEF, ovšem mnohé informace po čase vymazávají.

Poté, co mezinárodní organizace a domácí neziskové organizace zpochybnily bezpečnostní opatření ve volbách v USA v roce 2020, chlubily se tím, jak podkopávají volební zákony v různých státech a provozují koordinované tajné úsilí, aby změnily výsledek voleb ve prospěch demokratů.

V nyní nechvalně známém článku časopisu Time nazvaném „Tajná historie stínové kampaně, která zachránila volby 2020“ Molly Ball (oblíbená u amerických oligarchů) podrobně popsala, jak „posilují“ volby pro Joe Bidena.

To je důvod, proč účastníci chtějí, aby byla vyprávěna tajná historie voleb v roce 2020, i když to zní jako paranoidní horečnatý sen – dobře financovaná kabala mocných lidí, napříč průmyslovými odvětvími a ideologiemi, spolupracující v zákulisí, aby ovlivnila vnímání, změnila pravidla a zákony, řídila mediální pokrytí a kontrolovala tok informací.

O dva roky později se ocitáme znovu, v jiné zemi, ale s mnoha stejnými hráči.

Před pouhými dvěma dny Foreign Policy, jeden z těchto časopisů, kde mezinárodní řád skrývá své symboly a předpovídá své plány, přiznal – a chlubil se – že Biden byl zapojen do brazilských prezidentských voleb.

„Jak se Bidenův tým pokusil ochránit brazilské volby,“ zní titulek. Bidenovi pracovníci z Bílého domu, ministerstva obrany, ministerstva zahraničí a CIA se podíleli na vyhrožování Bolsonarově administrativě na eskalujících diplomatických schůzkách. Pak přenesli své falešné příběhy do korporátních médií. Totéž udělali o dva roky dřív Trumpovi.

.

Aby toho nebylo málo, Bidenovi nejvyšší důstojníci, včetně ředitele CIA Williama Burnse, poradce pro národní bezpečnost Jakea Sullivana a ministra obrany Lloyda Austina, se během voleb celé měsíce střídali ve vyhrožování Bolsonarovi.

Chtěli podpořit socialistu Luize Inácia Lulu da Silvu tím, že vrhnou stín na obavy o integritu voleb a ohrozí diplomatické postavení Brazílie ve světě.

Jak v případě Trumpa, tak v případě Bolsonara byli jak oba muži, tak jejich příznivci, iracionálně obviněni z plánování převratů – jako hlavy států, což je vážný odklon od definice slova a univerzálního použití.

Ve stejném díle si poskoci mezinárodního řádu nemohou pomoci, ale sami načrtávají paralely!

„To, co se právě stalo v Brazílii, je matematicky nemožné“, říká mezinárodní politik Matthew Tyrmand. „Ke stejnému závěru jsem dospěl 4. listopadu 2020 tady v Americe. Byl jsem zapojen do více než 111 federálních voleb. Nikdy nebyly takové jako americké volby v roce 2020 nebo brazilské volby v roce 2022. Voliči nevolí podle těchto vzorců a údaje nebyly nikdy podle těchto vzorců sestaveny.  Hromadná jednotnost ve vracení hlasovacích lístků je statisticky nepravděpodobná (čti: nemožná), “ prohlásil Tyrmand.

Proč k tomu dochází pouze ve volbách, kde byli údajně sesazeni nacionalističtí vůdci (jako prezident Donald J. Trump a prezident Bolsonaro)?

Voliči v Brazílii jsou trestáni za to, že se Bolsonaro postavil radikálním marxistickým silám, přenechal zemi Matce Marii, postavil se proti koronavirovým omezením, která nedávala smysl, a postavil se médiím podporujícím falešné zprávy financovaným mezinárodními rozvraceči.

Na rozdíl od Ameriky zakotvuje Brazílie ve své ústavě vojenskou roli ve volbách. Pokud existuje podezření kolem voleb, armáda má odpovědnost za dohled, kterou může uplatnit.
Tyto volby v Brazílii musí projít auditem.

Ti, kdo jsou v mezinárodním řádu, podkopávají demokracie ve jménu jejich záchrany, ochrany nebo opevnění. Jsou to ve skutečnosti totalitní monstra.

A co hůř, jsou to  oligarchové, kteří produkují smrt, inflaci, energetickou krizi a my jsme jen krůček od jaderné světové války.

Vlastenci všude na světě se musí postavit za suverénní státy, vlády ovládané občany, nikoli byrokraty, a za spravedlivé volby.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Bidenův tým se přiznal k manipulacím brazilských voleb

  1. Podívám se jestli o tom píšou na Seznamu nebo Aktuálně. Aha, zase nic. Tak hlavně, že když Demokrati v USA vyřvávali, že americké volby v roce 2016 byly ovlivněné Ruskem ve prospěch Trumpa, tak jsme o tom četli denně. Naše „nezaujatá média“.

  2. No to už jsou stejně jen zbytečné škrabalské plky, neb dnes už každý i školák ví, že vše co se děje v státech které lezou, nebo do nedávna lezli do U-SSA zádele je v režii emeričanů. A čím více států se odvrací tím razantněji se Yankees snaží, ale nedivím se, vždyť kdo je bude živit? Doposud je díky dolaru živil celý svět, proto si mohli dovolit tak astronomické dluhy, ale co teď?

  3. u nas se ani podvadět nemusi než budou přišti volby do sněmovny bude v ČR už zavedeno korespondenčni hlasovani a mraky a mraky Ukrajincu s volebnim právem pak už Fiala bude vyhravat všechny volby mohu jen řict čim dele bude vláda vládnout tim složitějši bude se jich zbavit a když vidim jejich vysledky ve volbách tak maji většinu ve sněmovně, senatu, komunalu media a instituce jim jdou na ruku chtělo by to nějaky rozvart nebo větši krizi aby lide začali vice přemyšlet snad pomuže zima bez plynu a drahe energie a potraviny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout