Arabové řádí v Německu: Znásilnění na ulici a útok 10 Arabů na cestující v autobuse

Arabové řádí v Německu: Znásilnění na ulici a útok 10 Arabů na cestující v autobuse

Němečtí politici, ale také sami Němci, dlouhodobě podobné obohacování podporují. Politici se svými úmysly vyměnit německé obyvatelstvo za Afričany, Araby, Turky a Afghánce, ani příliš netají. Většina obohacovačů si je navíc jista tím, že pokud vůbec dostanou nějaký trest, tak jen velmi mírný. Za teror a vraždy zpravidla následuje umístění v komfortní psychiatrické léčebně.

Dva případy z posledních dní jen potvrzují, že nikdo si nemůže být jist ani na veřejnosti – třeba v centru většího města nebo ve veřejné dopravě. Invazisté jsou schopni zaútočit kdekoli.

Nejprve se podívejme do východoněmeckého Chemnitzu, kde byla na ulici v centru města přepadena a znásilněna mladá žena.

Přímo v centru saského města Chemnitz znásilnil v pátek večer arabsky vyhlížející muž 20letou dívku. Zločin se stal na ulici. I přes policejní pátrání zatím není po pachateli žádná stopa.

20letá žena byla na cestě domů z centra města ve 21 hodin, když k ní přistoupil cizinec, který ji nějakou dobu sledoval. Na rohu ulic Moritzstraße a Zschopauer Straße, pouhých 500 metrů od radnice, podle popisu zřejmě Arab povalil ženu na zem a skočil na ni. Pachatel na ní prováděl „sexuální akty“, jak uvedla chemnitzská policie.

Oběť znásilnění se nakonec dokázala osvobodit a utekla. Svědci viděli, jak pachatel utíká opačným směrem, a zalarmovali policii. Ale ta nemohla muže najít. S popisem pachatele se nyní úředníci obracejí na veřejnost, aby objasnila znásilnění. Pachatel má údajně arabský vzhled, je asi 1,65 metru vysoký, má na sobě světlé džíny a černobílé tričko..

Ke druhému případu obohacení došlo v tentýž den a takřka ve stejnou dobu v autobuse, na cestě z Wiesbadenu do Kastelu, kde byli cestující napadeni tlupou asi 10 Arabů.

Skupina asi deseti mladíků nastoupila v pátek na zastávce „Hochheimer Markt“ do autobusové linky 68. Během cesty do Kastelu mladí muži obklíčili několik cestujících. Ve stejné době byla žena z Ginsheim-Gustavsburgu sexuálně obtěžována jedním z mužů.

Pachatel se 48leté ženy několikrát nemravně dotkl. Když skupina kolem 21:25 opustila autobus na autobusové zastávce „Bahnhof Kastel“, zdálo se, že útoky skončily. Jeden z mužů se však náhle otočil a vrátil se k autobusu. Přes stále otevřené dveře pachatel nastříkal pepřový sprej do prostoru pro cestující a pak utekl se zbytkem skupiny.

Čtyři cestující utrpěli menší dýchací potíže. Ošetřila je záchranná služba. Okamžité policejní pátrání po skupině pachatelů bylo neúspěšné.

Pachatel s pepřovým sprejem byl údajně arabského vzhledu, asi 12 až 16 let starý a 1,70 až 1,80 metru vysoký. Podle svědků měl na sobě červené tepláky Adidas s bílými pruhy a černé svrchní oblečení. Napadená žena bohužel nebyla schopna popsat pachatele, který ji osahával.

Ostatní osoby byly údajně také arabského vzhledu, jedna z nich byla oblečená v bílé fleecové mikině, černé bundě a černých běžeckých kalhotách. Další z osob měla údajně na sobě černou baseballovou čepici a další černou čepici Nike. Jeden z mladíků byl popsán jako podsaditý.

Tolik jen namátkou dva případy z pátku, v nichž podle popisu figurovali Arabové, kteří zatím nebyli dopadeni.

A zřejmě ani nebude příliš zájem je dopadnout, zbytečně by to zvýšilo statistiky kriminality obohacovačů. Mnoho dalších případů se již ani nedostane na světlo světa, protože oběti, vědomy si toho, že se stejně nic nevyšetří, raději mlčí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout