Žena propaguje čipový implantát na TikToku (video)

Žena propaguje čipový implantát na TikToku (video)

Pokud někdo hovoří o budoucím čipování všech lidí, tak je považován za konspirátora. Přitom stále více lidí již čipy pod kůží nosí a užívá je. V budoucnu by měl být podle globalistických plánů očipován úplně každý záhy po svém narození. Čip by měl být víceúčelový a – na rozdíl od těch současných – i bezkontaktní.

Různé projekty již čipy v lidských tělech testují a v poslední době jsou dokonce prováděny i různé průzkumy, které mají za cíl otestovat, jak dalece by byli lidé ochotni nosit implantáty, ve kterých by byl uložen celý jejich život, pod kůží.

Čipy dnes mohou nejen nahrazovat doklady nebo platební karty, ale také klíče, zdravotní kartotéku a mohou v nich být zaneseny jakékoli další údaje, které si lze představit.

Jisté je, že nyní je třeba zajistit, že většina lidí bude s čipy ve svém těle svolná a bude je dokonce považovat za něco přínosného. Najednou nebude třeba s sebou nosit žádné klíče, platební karty ani doklady. Vše bude umístěno v čipu ve vaší ruce, takže budete mít jistotu, že doklad, platební kartu či klíče neztratíte.

Nikdo vám ovšem neřekne, že čipy skvěle poslouží při zavádění digitální totality – od samotného ID, přes digitální měnu až po sociální kredity a s tím související měření uhlíkové stopy.

Stále více lidí má čip v ruce, přičemž navenek prezentují jejich výhody. Ovšem o tom, že takový čip v ruce, který slouží jako váš doklad totožnosti, platební karta, očkovací průkaz i klíč, vám především zcela vezme vaše soukromí a zajistí vaši plnou poslušnost, se již nehovoří.

Američanka, která má takový čip v ruce, se s ním chlubí na sociálních sítích a zdá se, že sklízí nadšené reakce. Podobní propagátoři čipů tak nakonec usnadní jejich plošné zavádění…

„Chipgirlhere“ se stala takzvanou TikTok celebritou kvůli jejímu mikročipu v ruce. V různých videích ukazuje, jak může odemknout vše ve svém domě pomocí samotné ruky.

Burgundy Caldwell Wallerová z Las Vegas si nechala v roce 2020 implantovat do ruky mikročip. Došlo k tomu s pomocí jejího manžela Mikea, kterého žena popisuje jako technologického fanouška.

V několika svých videích Burgundy ukazuje, co čip dokáže, s tím, že jeho hlavním využitím v tuto chvíli je otevírání zámků. Ve svém domě má pár zámky reagující na čip nejen na předních dveřích, ale i u různých místností v domě a také u zásuvek komody. Jednoduchým skenováním ruky může otevřít všechny tyto zámky.

Kromě videí, na nichž otevírá zámky rukou, Burgundy také zveřejňuje videa, ve kterých testuje technologické produkty, které mají pomoci učinit její domov co nejvíce „technickým“.

Ve videu ukazuje, jak snadno naprogramovat čip pomocí aplikace a poté položí nový čip na nehet.

Mike  také účet TikTok, kde si říká „Chipguyhere“, s výrazně nižším počtem sledujících než jeho manželka. Má také čip v ruce, ale je o něco technologicky vyspělejší než čip Burgundy. Mikův čip může ukládat více informací, jako jsou jeho účty sociálních médií.

Burgundy však říká, že brzy aktualizuje svůj čip, protože jeho novější verze může ukládat například informace o kreditní kartě, což je něco, co by chtěla mít ve svém čipu.

Čipové implantáty jsou stále častější. V loňském roce například švédský „biohacker“ Hannes Sjöblad ukázal, jak nejen používat čipové implantáty k otevírání dveří, ale také jak do něj ukládat lékařské informace, jako jsou covidové pasy.

Tyto čipové implantáty jsou v souladu s tím, před čím analytici varovali v minulosti. Je to přesně v duchu projektu ID2020, který globalisticky orientovaný Microsoft, Rockefellerova nadace a Gatesova očkovací lobby Gavi provozují již několik let. Cílem tohoto projektu je očipovat celosvětovou populaci, přičemž tyto celoživotní čipy by měly být součástí ID každého obyvatele této planety. Nyní je jen zapotřebí většině lidí vsugerovat, že jsou pro ně v ruce implantované čipy přínosné…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Žena propaguje čipový implantát na TikToku (video)

  1. nedávno se bůhví proč čipovali psi a nyní je tato zrůdnost chystána i na lidi. Mnoho lidiček absolutně nechápe jaké tahle zrůdnost má budoucí souvislosti. Kdo se má zájem označkovat, nechť se veřejně prohlásí manipulovaným otrokem této doby. Neexistuje žádný reálný důvod proč by tohle mělo být dobré.

  2. Proč se čipují psi – když se pes zaběhne nebo někoho pokouše a majitel se k němu nehlásí, jsou tam informace komu pes patří, protože cokoli ten pes provede, zodpovědnost má majitel.
    Věřte mi, že pokud vás kousne pes u kterého není zjistitelné zda byl očkován proti vzteklině, musíte jít do nemocnice na tři údajně velmi bolestivé injekce do břicha.
    A jestli se nějaký mentál dobrovolně nechá načipovat, nám ostatním to může být u p….

  3. Таkоvéhо „ехреrta“ tu mámе tаkу, јmеnuјe ѕe Αdаm Jíсhа {Rоth Ԝеlldеn}.

    Νаčіроvаný, nаоčkovаný, роѕlušný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout