Ve Švédsku pořádají pravidelné akce mazlení malých dětí s transkami

Ve Švédsku pořádají pravidelné akce mazlení malých dětí s transkami

Po pravdě si neumím představit co to musí být za rodiče, kteří s radostí předají vlastní dítě do rukou úchyla, velmi pravděpodobně pak pedofilního. Tyto akce se konají již delší dobu v USA a nyní se dostaly do Evropy spolu s mnoha jinými zvrácenostmi. Ovšem co jiného čekat, když sám systém je zcela zvrácený?

Je tedy zřejmě jen otázkou času, než se něco podobného objeví ve větší míře také u nás. Zdá se, že populace je již dostatečně zpracovaná.

Ovšem v tomto ohledu již začínají v obohacovaných zemích do značné míry narážet. Spojení propagandy LGBTQI s propagandou islámu je vysoce výbušné. To ukázalo i několik letošních útoků na pride průvodech v obohacovaných zemích, přičemž všeobecně útoky na trans a homosexuály valem přibývají.

Dalo se tedy očekávat, že programy „mazlení s Drag Queen“ v knihovnách po celém Švédsku začne velmi rychle narážet na odpor. Bohužel však ne na odpor původního obyvatelstva. Někde tak akce zcela zrušili, jinde musí být v den pořádání ochranka.

„Drag queen story hour“, ve Švédsku nyní nazývaná „Drag story hour“, je prezentována jako „akce pro rodiny s dětmi na podporu čtení, tolerance a začlenění“. Jde o dospělé muže v ženských šatech, kteří v knihovnách po celé zemi tančí, mazlí se, hrají si a zkoumají sexuální témata spolu s malými dětmi.

Státní rozhlas  hlásí, že minulý víkend byla knihovna v Olofströmu nucena zrušit „příběh“ s transvestity Lady Busty  a Miss Shameless kvůli nedefinované „nenávisti a hrozbám“ na sociálních médiích.

Městská knihovna v Malmö nyní povolala ochranku, aby zajistila, že nikdo nebude zasahovat do víkendové akce, která je zaměřena na děti ve věku od dvou do sedmi let a koná se v „pohádkové jeskyni“ knihovny.

Podle vedoucí oddělení městské knihovny v Malmö Sary Evers Espensen jsou kostýmovaní muži zváni do knihovny třikrát až čtyřikrát za rok již několik let. Říká, že je to ceněná událost a knihovně nic nehrozí. Přesto knihovna přijímá přísnější bezpečnostní opatření.

„To, co se stalo v Olofströmu, je hrozné. Dnes jsem mluvila se čtenáři příběhů a oni chtějí pokračovat, a my v tom samozřejmě chceme pokračovat také. To, že pokračujeme, je nyní ještě důležitější, protože tím ukazujeme, že knihovna je demokratickým a otevřeným místem pro všechny v Malmö,“ říká Sara Evers Espsensen.

„Drag queen story hour“ začala v roce 2015 ve Spojených státech a od té doby se rozšířila do západního světa. Hnutí zveřejnilo manifest „Drag pedagogy:

The Playful Practice of Queer Imagination in Early Childhood“ (volně přeloženo: „Drag pedagogika: hravá praxe queer fantasy v raném dětství“) uvádí, že „pohádkové okamžiky“ jsou intelektuálním a politickým projektem s cílem podkopat tradiční pojetí sexuality, nahradit biologickou rodinu ideologickou rodinou a vzbudit přeshraniční sexuální touhy u malých dětí.

Tedy jednoduše řečeno, podobné akce mají zajistit, že se co nejvíce malých dětí se stane LGBTQ a tím se zcela vyřadí z reprodukce. Jde tedy o součást depopulačních snah zaměřených na původního Evropana…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Ve Švédsku pořádají pravidelné akce mazlení malých dětí s transkami

  1. Globalistum všechno vychazi na všech frontach vitězi Globaliste a pokud 8 listopadu v USA zase vyhraji Demokrati tak je už po všem a proč se puvodni obyvatelstvo nebrani proti těmhle uchylakum je jasny drtiva čast populace je totalně zmagořela že věři že to je pro děti dobre a pak menši skupina normalnich lidi ta proti tomu nezasahne asi protože by za to šli do vězeni

  2. Už teraz netrpezlivo čakám na zavedenie tej najtvrdšej KSA šaríe /nielen/ vo Švédsku a dennodenné popravy úchylov zahrnutých pod skratku LGBTI a tzv. 100 pohlaví. Teda aj transsexuálov či transvestitov. Plne a bezvýhradne schvaľujem okrem popráv aj útoky na spomínané chránené „menšiny“ ,samozrejme aj smrteľné.

  3. V tomto jsme na straně muslimů a je ostuda, že jsou jediní, kteří se proti tomu nejen ozývají ale aktivně bojují. LGBT je zlo, když se této agendě nechá zcela volná ruka. Přidání písmenka P se blíží..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout