Staré i nové smlouvy na „vakcíny“ Pfizer uvádí, že účinnost a dlouhodobé účinky jsou neznámé

Staré i nové smlouvy na „vakcíny“ Pfizer uvádí, že účinnost a dlouhodobé účinky jsou neznámé

Vlády po celé EU, které lidem lhaly o tom, že takzvané „vakcíny“ jsou účinné a bezpečné, šířily tato nepodložená tvrzení zcela vědomě. To se ukazuje po odtajnění znění smlouvy Pfizeru se Slovinskem, tedy zemí EU. A jak známo, všechny země EU měly jednotné vyjednávání (přes tajné SMS Lejnové) a jednotné smlouvy.

Vlády, které smlouvy samozřejmě znaly, i když byly utajované, tyto skutečnosti věděly. Přesto se neštítily útočit na odpůrce tzv. „vakcín“ a cenzurovat informace, které na neznámé dlouhodobé účinky upozorňují.

Zatímco vlády terorizují své obyvatelstvo stupidními a lživými reklamami na vakcíny, které hovoří o vysoké účinnosti a bezpečnosti, Pfizer – přinejmenším  v září 2021 – uváděl pravý opak. Vyplývá to ze smlouvy se slovinskou vládou, která nyní unikla z velké části bez cenzury.

Pokud budete sledovat mainstreamové vyprávění, bylo pravděpodobně pochopitelné, že v prosinci 2020 se Pfizer chtěl zajistit jako dodavatel vakcín. Konkrétně se jedná o následující větu v dokumentu objednávky vakcíny:

Stát dále uznává, že v současné době nejsou známy dlouhodobé účinky a účinnost vakcíny, a že se mohou vyskytnout nežádoucí účinky vakcíny, které nejsou v současnosti známy.

Smlouva o dodávkách vakcín Pfizer se Slovinskem, 28. září 2021

V září 2021 mohlo být překvapením, že společnost Pfizer stále neví, zda její vakcíny fungují a jsou bezpečné. Vlády, které tato očkování inzerují za miliardy z peněz daňových poplatníků, na druhou stranu tvrdí, že vakcíny jsou bezpečné, i když ví, že podobné tvrzení není ničím podloženo.

Tato relativně nedávná smlouva uvádí, že zemi s pouhými 2,1 miliony obyvatel zaplaví každý měsíc 300 000 dávek vakcíny. Množství se dokonce bude zvyšovat od ledna do června 2023 (viz tabulka ve screenshotu výše). Pokud dodávky podle tohoto kontraktu začaly v prosinci 2021 s 282 802 dávkami, musí být v červnu 2023 nakoupeno 353 502 dávek. Vše bez zdravotní indikace, vše na náklady poplatníka.

Jde o čtvrtou takovou smlouvu, kterou slovinská vláda se společností Pfizer podepsala. Ve 4. čtvrtletí 2020 začal závazek dodávky na 115 542 dávkách. Ve třetím čtvrtletí roku 2021 pak bylo dohodnuto 346 627 dávek – tedy 115 542 měsíčně. Nyní, když je takzvaná pandemie již z velké části pohřbena dokonce i v mainstreamu, by bylo na čase se zeptat státního zastupitelství, zda by vzhledem k cíleným objemům nákupů nebylo na místě určité podezření z korupce.

Objednávkovou smlouvu se slovinskou vládou si můžete prohlédnout zde ve značně necenzurované verzi. Samozřejmě nelze zaručit, že časem nebude na uvedeném zdroji smazána…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

One thought on “Staré i nové smlouvy na „vakcíny“ Pfizer uvádí, že účinnost a dlouhodobé účinky jsou neznámé

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout