Nový Superman je LGBTQI, nadšený vítač a zajímá se o klimatickou krizi (video)

Nový Superman je LGBTQI, nadšený vítač a zajímá se o klimatickou krizi (video)

Dnes snad nenajdeme jedinou tradiční filmovou postavu, která by nebyla přepracována podle současných ideologických pravidel. Tedy mnoho dosud hetero postav se stalo homosexuály, z bělochů jsou černoši a namísto hrdinských činů nastupuje ideologický aktivismus.

Přesně v tomto duchu byl také zpracován nový Superman. Je to již skoro rok, co byl představen veřejnosti a dnes již lze zkonstatovat, že podobně, jako v jiných případech, kdy byla ideologie na prvním místě, se stal z nového Supermana naprostý propadák.

Ohlášený konec série inovovaného Supermana je indikátorem nízkého prodeje knihy Superman: Syn Kal-El. DC Comics se bohužel nepoučilo předchozími zkušenostmi s jinými ideologicky upravenými filmy a do značky Superman vnutilo politiku.

Jak bylo oznámeno minulý víkend, DC Comics také odhalilo, že Tom Taylor bude přepracovávat Dobrodružství Supermana, s čímž by se mělo začít v lednu 2023.

Vydavatel zůstává odhodlán propagovat svou LGBTQ verzi Supermana, navzdory velmi nízkým prodejům, které jasně ukazují, že nejde o správný směr. S oznámením restartu se zdá, že DC Comics se snaží vynutit nárůst prodeje se zbrusu novým číslem 1. A to přesto, že nová série se od té, která zcela propadla, nebude nijak významně lišit. V čem  bude Superman jiný je otázka, pokud stále zůstává LGBTQI.

Takové marketingové triky fungovaly v minulosti, protože prodejnost titulů obvykle vzroste, když dojde ke změnám v tvůrčím týmu nebo v postavě. V případě Adventures of Superman: Jon Kent se zdá, že redakce nechce přiznat katastrofální prodej knihy a doufá, že se ještě podaří neúspěch zvrátit prohlášeními o vydání nové série.

YouTuber Comics by Perch měsíc poté, co se nový LGBTQI Superman objevil, poznamenal, že tehdejší údaje o prodeji DC Comics za měsíc prosinec znamenají, že společnost je ohrožena. Nicméně ani nezájem o LGBTQI agitku autory neodrazuje od toho, aby v ní pokračovali, i když údajně inovativním způsobem.

To by spíš naznačovalo, že je autor za podobnou agitku zvlášť placen a je mu nakonec jedno, jaký bude mít tento aktivistický škvár úspěch u lidí…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Nový Superman je LGBTQI, nadšený vítač a zajímá se o klimatickou krizi (video)

  1. u serialy pan prstenu prsteny moci taky šla kvalita dolu na puvodni trilogii pan prstenu a Hobbita to nema bude stale bez konkurenčni ono ten serial neni špatny vyviji se dobře jak to se Sauronem a Mordorem začalo jen jedna škoda je že tam taky začali cpat černe trpasliky a Elfy

  2. superbuzerant gretén skončí v prepadlisku dejín a tak ako u buzerantov u moslimov mu nebudú stačiť pavúčie laná pri páde z mrakodrapu 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout