Klimatičtí extremisté tentokrát řádili v londýnském muzeu voskových figurín

Klimatičtí extremisté tentokrát řádili v londýnském muzeu voskových figurín

V současné době již neuplyne den, kdy by klimatičtí extremisté nepůsobili nějaké škody na různých místech Evropy. Namísto toho, aby byli přírodě jakkoli užiteční (odklízení odpadků, výsadba stromků apod.), řádí v různých galeriích a muzeích kde ničí často velmi cenné výtvory nebo blokují dopravu a zanechávají za svým řáděním mrtvé.

Ve Velké Británii patří tito extremisté zřejmě k nejaktivnějším.

Dva členové aktivistické organizace Just Stop Oil v pondělí hodili čokoládové dorty na voskovou figurínu krále Karla III. v muzeu Madame Tussauds v Londýně.

Oba extremisté se předtím svlékli do svých bílých triček „Just Stop Oil“ a pak došli na červené pódium, kde jsou vystaveny voskové figuríny krále Charlese, prince Williama a princezny Kate.

Oba pokračovali v rozbíjení dortů na tváři voskové figuríny krále Karla III., přičemž recitovali panovníkovy komentáře z roku 2019 o změně klimatu na Novém Zélandu. 

Připomínám, že Charles je dlouhodobě jednou z vůdčích postav Velkého resetu a šiřitelů klimaalarmistických vizí. Jím prezentované názory jsou tedy plně v souladu s tím, co hlásají tito klimatičtí idioti.

„Dámy a pánové, slovy krále,“ řekla demonstrantka.

„Posledních 40 až 50 let mě hnala zdrcující touha nebýt konfrontován svými vnoučaty – nebo vašimi… – požadujícími vědět, proč jsem neudělal nic, abych jim zabránil v odkazu otrávené a zničené planety.

Teď jsme samozřejmě konfrontováni právě těmito dětmi, které požadují okamžitou akci a nejen slova. Věda je jasná. Poptávka je jednoduchá, stačí zastavit ropu.“

Muzeum Madame Tussauds London po incidentu okamžitě vydalo prohlášení.

„Dnes přibližně v 10:50 (24. října) demonstranti vstoupili do zóny ‚World Stage‘ v Madame Tussauds v Londýně a zdálo se, že házejí něco, co vypadá jako dort, na naše postavy královské rodiny,“ napsali zástupci muzea Madam Tussauds London na Twitteru .

„Náš bezpečnostní tým se s incidentem rychle vypořádal a na této záležitosti úzce spolupracujeme s Metropolitní policií. Atrakce zůstává otevřená, naše královská rodina je dočasně uzavřena.“

Britská metropolitní policie uvedla, že čtyři lidé byli zatčeni za škodu způsobenou trestným činem související s incidentem.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Klimatičtí extremisté tentokrát řádili v londýnském muzeu voskových figurín

  1. Nechcem maľovať čerta na stenu, ale keby „aktivisti“ dajme tomu podpálili Louvre , zničili množstvo neoceniteľných obrazov vrátane Mony Lízy a nič sa im nestalo, nečudoval by som sa. Paradoxne však môžeme podobné skutky očakávať aj po vzniku Eurábie. Islam zakazuje zobrazovanie živých bytostí a vo vahhábistickej verzii /exportovanej a financovanej najmä Rijádom/ aj akékoľvek prejavy západnej kultúry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout