Jak se v USA zakrývají úmrtí na rakovinu způsobená Covid vakcínou (videa)

Jak se v USA zakrývají úmrtí na rakovinu způsobená Covid vakcínou (videa)

Většina níže uvedených údajů se sice týká USA, ale je třeba si uvědomit, že v Evropě byly lidem vnucovány tytéž genové přípravky, které byly aplikovány také v USA. Situace tak bude velmi podobná. Tomu napovídá i velmi zvýšená úmrtnost v nejproočkovanějších zemích jako je Portugalsko, Německo, Island, Španělsko, Řecko nebo Irsko.

Rakovina se u mnoha lidí může teprve projevit, případně ji mohou vyvolat další a další „posilovače“. Mnoho jiných lidí zatím nezemřelo, neboť u nich probíhá léčba. Lze tedy předpokládat, že úmrtnost zatím nedostoupila vrcholu.

Skutečnost, že počet nádorových onemocnění se od roku 2021 dramaticky zvýšil, a že pacienti jsou mladší a přibývá recidiv a metastáz, by měla být na předních stránkách, ale nikdo o tom nehovoří.

 • Analýza dat US Morbidity and Mortality Weekly Report (MMWR) naznačuje, že od dubna 2021 americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí filtruje úmrtí na rakovinu a přejmenovává je na úmrtí COVID, aby eliminovalo příčinnou souvislost s rakovinou.
 • Souvislost je zastřena záměnou základní příčiny smrti za hlavní příčinu smrti.
 • Nekontrolovatelné turbo rakoviny, které lékařské zařízení nikdy nevidělo, se objevily až po zavedení vakcín proti COVIDu.
 • Údaje z databáze obranné lékařské epidemiologie (DMED) ukázaly, že po zavedení vakcín se výskyt rakoviny u vojenského personálu a jejich rodin ztrojnásobil.
 • Po zavedení očkování proti COVIDu v roce 2021 pacienti s rakovinou omládli, s největším nárůstem ve věku 30–50 let, nádory jsou dramaticky větší, četné nádory v různých orgánech jsou častější a relapsy a metastázy přibývají.

V sérii příspěvků na Twitteru The Ethical Skeptic – který se popisuje jako bývalý zpravodajský důstojník a stratég – vytvořil řadu grafů ilustrujících, jak jsou úmrtí na rakovinu mylně označována jako úmrtí na COVID.

Existuje podezření, že se jedná o pokus zakrýt skutečnost, že injekce COVID způsobily raketový nárůst rakoviny. The Ethical Skeptic jde také hluboko do dat ve svém článku „Houstone, máme problém, část 1“ na TheEthicalSkeptic.com.

Jak poznamenává ve svém článku, sedm z 11 kódů Mezinárodní klasifikace nemocí (ICD) sledovaných americkým Národním centrem pro zdravotní statistiku – včetně rakoviny – zaznamenalo od prvního týdne v dubnu 2021 prudký nárůst.

„Toto počáteční datum není náhodné, protože se také shoduje s důležitým bodem obratu ohledně specifického zásahu do tělesných systémů většiny americké populace,“ uvádí The Ethical Skeptic. Jinými slovy, duben 2021 byl měsícem, kdy velká část americké populace dostala první injekci COVID.

Diagnózy rakoviny na vzestupu

Následující grafika, vytvořená na substacku Dr. Jennifer Brownové ilustruje cyklický vlnový vzorec diagnóz rakoviny mezi lednem 2015 a 1. říjnem 2022. Jak je uvedeno v textovém poli vpravo nahoře:

„Měli bychom být na sezónním dnu nebo blízko něj. Místo toho máme bezprecedentní přebytek CA [rakoviny] a trend stoupá. Je důležité si pamatovat, že v hlášení případů rakoviny existuje značné zpoždění, takže toto číslo pravděpodobně nebude přesně odrážet skutečné překročení.“

V žádném okamžiku za posledních sedm let nebyl zaznamenán tak vysoký počet nových diagnóz rakoviny. Může za to očkování proti COVIDu? Pravděpodobně, pokud nedokážeme identifikovat jiný rozšířený environmentální faktor nebo expozici, která byla masově zavlečena do populace na začátku roku 2021 a která dříve neexistovala.

CDC falšuje data úmrtí, aby eliminovala signál rakoviny

Podle analýzy dat US Morbidity and Mortality Weekly Report (MMWR) provedené The Ethical Skeptic, americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí od 14. týdne roku 2021 filtruje úmrtí na rakovinu a přejmenovává je na úmrtí na COVID, aby eliminoval vzestup rakoviny.

Následující dva grafy zveřejněné na Twitteru 1. a 2. října 2022 ilustrují, jak je uměle potlačována úmrtnost na rakovinu. Jak vysvětluje The Ethical Skeptic:

„Dynamika davu je složitá, ale princip je jednoduchý. Pokud je v úmrtním listu uvedena rakovina jako UCoD [základní příčina smrti] a COVID jako MCoD [hlavní příčina smrti], UCoD a MCoD jsou obráceny a COVID je uveden jako 100% UCoD (425/týden).

„To vede k tomu, že 20 % všech úmrtí na COVID za týden jsou také lidé, kteří umírají na rakovinu – to je mnohem více, než by mělo být. To je jasný přesah = přesně rozdíl mezi křivkami zpoždění rakoviny a všemi ostatními kódy ICD-10.“

Problém, kterému CDC čelí, je… Co udělají, když úmrtnost na COVID již nestačí zakrývat nadměrnou úmrtnost na rakovinu?

Jinak řečeno, 20 % týdenních takzvaných úmrtí na COVID jsou ve skutečnosti úmrtí na rakovinu. Ale pokud obrátíte základní a hlavní příčiny smrti a dáte COVID jako hlavní příčinu, skryjete (do určité míry) skutečnost, že úmrtí na rakovinu raketově rostou.

Podle jeho analýzy zemře každý týden na injekci COVID 7 300 Američanů. Na druhou stranu COVID zabíjí 1 740 lidí. Na co tedy bude CDC úmrtí svádět, když COVID odejde a už si nebudou moci zaměňovat označení základní a hlavní příčiny smrti?

Údaje ministerstva obrany ukazují masivní nárůst rakoviny:

Nekontrolovatelné turbo rakoviny, které lékařský institut nikdy předtím neviděl, se objevily až po zavedení vakcín proti COVIDu. Údaje z databáze lékařské epidemiologie obrany (DMED), které odhalili advokát Tom Renz a senátor Ron Johnson (výše), ukázaly, že výskyt rakoviny u vojenského personálu a jejich rodin se po zavedení vakcíny prakticky ztrojnásobil.

Jak si možná vzpomínáte, databáze byla převedena do režimu offline několik dní poté, co byla data DMED odhalena, údajně kvůli „identifikaci a opravě“ vnímaného problému s poškozením dat, a když se vrátila, data byla změněna tak, aby skryla nepohodlnou pravdu.

„Turbo rakoviny“ se objevily po zavedení vakcín proti COVIDu:

Ve výše uvedeném videu švédská patoložka, výzkumnice a hlavní lékařka na univerzitě v Lundu Dr. Ute Krugerová upozornila na změny, které osobně pozorovala po očkování proti COVIDu. To potvrzuje, že Evropa zaznamenává stejné problémy jako USA. Zjistila například:

 • Pacienti s rakovinou jsou stále mladší a mladší – největší nárůst je patrný u lidí ve věku 30–50 let
 • Velikost nádorů dramaticky narostla – v minulosti byly v době diagnózy rakoviny obvykle nalezeny 3 cm nádory. Nyní jsou nádory, které najdou, pravidelně velké 4 až 12 centimetrů, což naznačuje, že rostou mnohem rychleji než normálně
 • Mnohočetné nádory v různých orgánech jsou stále častější
 • Recidivy a metastázy jsou na vzestupu – Krugerová poukazuje na to, že mnoho pacientů s rakovinou, které léčí, bylo roky v remisi, aby je krátce po Covidové injekci náhle postihlo nekontrolovatelné rakovinné bujení a metastázy.

Tyto „turbokarcinomy“, jak je nazývá Krugerová, nelze vysvětlit pozdním screeningem rakoviny kvůli lockdownu a dalším omezením, protože tyto dny jsou dávno pryč (ve Švédsku navíc lockdowny prakticky neměli). Přestože mají pacienti přístup k lékařskému screeningu, stejně jako v minulých letech, objevují se u nich s mnohem horším růstem nádorů a ona věří, že je to proto, že mRNA vakcíny rakovinu „nabíjejí“.

Také dr Ryan Cole se věnoval explozi rakoviny (viz video níže). Věří, že vakcíny primárně urychlují již existující rakovinu dysregulací imunitního systému. Zjistil, že rakovina, která by se normálně dala držet pod kontrolou a pacientům by byla zajištěna kvalita života na několik let, se po očkování proti COVIDu náhle vymkla kontrole a rychle vedla ke smrti.

Smutnou realitou je, že většina zdrojů dat je v době psaní tohoto článku tak zkorumpovaná, že je nepravděpodobné, že se někdy dozvíme celou pravdu. CDC začalo s daty manipulovat v roce 2020 a nepřestalo. DMED, který byl v minulosti jedním z nejlepších a nejčistších zdrojů dat, se nyní změnil. Stejný osud potkal i další zdroje dat.

Myšlenka, že CDC manipuluje se statistikami, aby skryla jasné signály nebezpečí, je otřesná a vysoce neetická, ale to je přesně to, co vidíme. Otázkou je, proč si dávají tolik práce s ochranou tak smrtícího produktu. Odpověď je celkem zřejmá….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

One thought on “Jak se v USA zakrývají úmrtí na rakovinu způsobená Covid vakcínou (videa)

 1. Cíl masivního vybíjení obyvatelstva maskovaný jako tzv. vakcinace byl splněn a to jsme teprve na začátku!
  Gátes a spol. si spokojeně mnou ručičky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout