Gynekolog předkládá alarmující údaje o nadměrných úmrtích  plodů v posledních dvou letech

Gynekolog předkládá alarmující údaje o nadměrných úmrtích plodů v posledních dvou letech

Klesající porodnost zaznamenali v posledních dvou letech v mnoha zemích světa. Také u nás je tento pokles celkem razantní – 10,7%. Příčinami se však nikdo nezabývá a co víc, těhotným se dokonce genové injekce doporučují! To by pak bylo dalším potvrzením záměrné depopulační politiky.

Úmrtnost plodů ve Spojených státech zůstala v posledních letech velmi stabilní, přibližně 5,7 na 1000 porodů. Gynekolog a porodník James Thorp zaznamenal za posledních 45 let pokles tohoto čísla z 10 na 5,7.

V červenci 2021 fetální úmrtnost v kalifornském městě Fresno náhle vyletěla na 29,3 na 1 000 porodů. „To je strašné,“ řekl Thorp na Floridském summitu o Covidu .

O rok později, v srpnu 2022, byla úmrtnost ve Fresnu stále stejná: 29,3 na 1000 porodů. 

V kanadském městě Waterloo byla úmrtnost plodu od ledna do června 2021 mnohem vyšší: ohromujících 41,5 na 1 000 porodů. Podle několika kanadských lékařů je tento údaj správný.

V provincii Britská Kolumbie bylo v červnu loňského roku zaznamenáno 13 případů úmrtí plodu za den, ze 4200 porodů ročně. Úmrtnost plodu byla 160 na 1000 porodů. To jsou nebezpečné signály, varoval Thorp.

„Pomocí vládních údajů ukazujeme, že existují nezvratné důkazy, že vakcína zabíjí mé pacienty,  ženy v reprodukčním věku, těhotné ženy, nenarozené a novorozené děti. Umírají na to. Tohle teď musí přestat!“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

One thought on “Gynekolog předkládá alarmující údaje o nadměrných úmrtích plodů v posledních dvou letech

  1. měli by zabrat s Afrikou Indii Latinskou Amerikou a Arabskymi zeměmi tam je porodnost největši 😷💉☠ = 🤕🤒🥵🥶👨‍🦼💀⚰🔥👹

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout