Bývalý poradce Bílého domu John Bolton vyzývá k zavraždění Putina a změně režimu (video)

Bývalý poradce Bílého domu John Bolton vyzývá k zavraždění Putina a změně režimu (video)

Barevné revoluce jsou již tradiční americkou specialitou. Jsou organizovány ve všech zemích, jejichž vláda není plně oddaná Washingtonu. Taková vláda se nesmí objevit nejen v EU, ale ani nikde jinde na světě. Vedení země může být brutální a válkychtivé – například jako v Saúdské Arábii – a USA jim coby lokajům ještě dodají zbraně na vraždění civilistů v okupované zemi. Ostatně, samy USA mají v okupacích a vraždění po celém světě praxi jako málokdo.

O barevných revolucích po celém světě by se již daly napsat dlouhé romány. Jenže dosud se odehrály spíš v menších zemích, Rusko je přece jen pro USA již poněkud oříškem. Obzvlášť v situaci, kdy se svět začíná štěpit a stále více zemí se odklání od vlivu amerického hegemona (např. země BRICKS). Jak tedy chce Deep state  v tak velké zemi zorganizovat převrat?

Bývalý poradce Bílého domu pro národní bezpečnost John Bolton na sítích vyzývá k zavraždění ruského prezidenta Vladimira Putina. „Myslím, že bychom měli dát veřejně najevo, že nejen Putin, ale celé ruské vedení… pokud Putin povolí použití jaderné zbraně, podepíše svou vlastní sebevražednou nótu,“ uvedl známý neokonský jestřáb ve vystoupení na CBS pátek.

Bolton řekl, že Putin velí a řídí všechny ruské ozbrojené síly – včetně jaderných – a vysvětlil, co by podle něj mělo být oficiální politikou USA: „Je to legitimní vojenský cíl…měl by vědět, že je to náš cílový bod v tomto seznamu.“  Bolton v podstatě vyzval USA, aby zavraždily ruského vůdce, pokud se naskytne příležitost.

Bolton se poté vyjádřil k názoru, který o pár dní dříve publikoval v online vojenském časopise 1945, který pojednával o změně režimu v Rusku.

„Bez změny režimu v Rusku není v Evropě dlouhodobá vyhlídka na mír a bezpečnost. Rusové už o tom diskutují, potichu, z pochopitelných důvodů. Pokud se Spojené státy a ostatní budou chovat, jako by tento problém neexistoval, způsobí to mnohem více škody než užitku,“ uvedl Bolton ve svém stanovisku.

„Abychom zabránili tomu, aby se válka vlekla donekonečna, musíme změnit dnešní kalkul. Odpovědí může být obezřetná podpora ruských disidentů usilujících o změnu režimu,“ řekl Bolton. „Rusko je samozřejmě jaderná velmoc, ale to není o nic víc argumentem proti změně režimu, jako proti podpoře ukrajinské sebeobrany.“

Bolton obhajoval převrat ve stylu barevné revoluce nebo snahy o rozvrácení vlády zevnitř, napsal:

Provedení změny režimu je bezpochyby nejobtížnějším problémem, ale nevyžaduje cizí síly.  Klíčem je, aby sami Rusové vyostřili rozdíly mezi těmi, kdo mají skutečnou autoritu, siloviky, „muži moci“. Stejně jako ve všech autoritářských režimech již existují neshody a nepřátelství, kterých mohou disidenti využít, pokud se rozhodnou. Když v roce 1991 stál Boris Jelcin na tanku před ruským Bílým domem, byl to důkaz roztříštěnosti sovětského vedení. Jakmile se soudržnost a solidarita režimu rozpadne, je možná změna.

Extrémně provokativní výzva ke změně režimu od prominentního bývalého vládního úředníka, jako je Bolton, jistě upoutá pozornost Moskvy v době, kdy roste napětí kvůli prohlášením prezidenta Bidena o jaderném „Armageddonu“, které také překvapily a rozzlobily Kreml

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Bývalý poradce Bílého domu John Bolton vyzývá k zavraždění Putina a změně režimu (video)

  1. čo takto odkrágľovať amerického chuja, ako by sa mu to páčilo? a hneď po ňom toho dementa navrchu aj so skurvysynom, čo??? murica je krajina vrahov, ani by si nevšimli, že už nie sú!

  2. Krvilačných psychopatov /ako aj senátori Rubio či Graham/ a rusofóbnych fanatikov žiadajúcich zničenie všetkých nepriateľov USA samozrejme ani nenapadne, aby žiadali zavraždenie Muhammada bin Salmána za zločiny jeho režimu proti ľudskosti /nielen v Jemene/ a vymazanie Rijádu, Mekky a Mediny z mapy sveta. Bohužiaľ to nikdy nenapadne ani Putina.

  3. A uměli někdy tzv. U-SSA něco jiné? Vraždění vytvořilo toto zločinecké uskupení zvané amerika, vraždy mají v genech. Stejně je to magor na entou jestli si myslí, že vraždou Putina by si Rusko sedlo na prdel před Yankees, tito idioti opravdu neznají mentalitu Rusů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout