Gates – Schwab – Soros tahají za nitky Obamy, který tahá za nitky Bidena, hrobníka Ameriky i zbytku západního světa

Gates – Schwab – Soros tahají za nitky Obamy, který tahá za nitky Bidena, hrobníka Ameriky i zbytku západního světa

Asi nikdo soudný nemůže uvěřit, že právě o Biden je tím, kdo v USA vládne. Asi tak, jak ve skutečnosti nevládl ani jeden z předchozích amerických prezidentů – a to minimálně v posledních 75 letech. Ale Biden je asi skutečné dno, které si lze na tomto postu představit.

Spojené státy jsou na cestě ke zničení. Ale prezident není Joe Biden. Je to jen loutka. Skutečným prezidentem je bývalý prezident Barack Obama.

Toto je zjevně Obamovo třetí funkční období. Jeho otisky jsou všude.

Žádný prezident nemůže legálně sloužit tři funkční období, proto je potřeba mít loutku.  Biden je tedy jen loutka s demencí, která nosí plenky. Říká vše, co je napsáno na tahácích a podepisuje jakýkoli papír, který před něj položí. To umožňuje Obamovi vést zemi jako stínový prezident.

Dokud krmí Bidena, mění mu pleny a umožňují mu očichávat vlásky malých holčiček, Biden dělá vše, co mu jeho páni přikážou.

Obama ale není tím, kdo zemi skutečně vede. Obama je jen nástroj. Obama přijímá rozkazy od týmu, který je na stupnici moci o něco výš: V tomto týmu je George Soros, Klaus Schwab, Bill Gates a další čelní globalisté.

Všichni uvedení jsou pak sami jen pravou rukou Rothschildů, Rockefellerů a několika dalších postav z nejvyšší příčky moci. Jde o ty, kdo skutečně vládnou planetě.

Níže najdete výpověď politika, který zná Obamu již 40 let. S mnohým lze souhlasit jen s tou výhradou, že systém, který se plánuje pro nový světový řád, je spíš neofeudalismus než komunismus. Při porovnání paralel z minulosti a definici jednotlivých systémů se to tak jeví. Ti nahoře budou totiž doslova vlastnit a ovládat lidi „dole“, což je princip pána a nevolníka.

S komunismem by pak měl mít nový systém společný zejména systém sociálních kreditů, který má zajistit všem poslušným jakési „přežívání“. Jenže výrobní prostředky a vše, co se má sdílet, budou v rukou globalistů – tedy nepůjde o společné vlastnictví (ve smyslu zestátnění), ale o kumulaci majetku a moci k malé hrstce nejbohatších.

Nutno podotknout, že  – i když níže autor píše o USA – tentýž systém se připravuje i pro oddaného lokaje EU. Takže za USA si můžete v klidu dosadit země EU…

Dále již Wayne Allyn Root, bývalý spolužák Obamy:


Důvod, proč je důležité vědět, že věřím, že Obama je skutečný prezident, je ten, že Obama byl mým spolužákem na Kolumbijské univerzitě, což bylo v roce 1983. Tehdy  jsme se dozvěděli o plánu zničit Ameriku.

Tento plán se jmenoval „Cloward-Piven“.

Obama se to naučil dobře. To se děje dnes. Rozhlédněte se. Mocnosti tomu plánu právě daly jiný název: „Velký reset“.

Ale cíle jsou stejné: zničit Ameriku; učinit z nás socialistický národ; učinit každého chudým a závislým na vládě, aby přežili; a učinit z nás zemi jedné strany (Demokratická strana) bez opozice nebo nesouhlasu.

Co je to plán Cloward-Piven?

Je to smrt tisíci řezy papírem. Osm let od Obamy jsou občané v pozici „pomalu vařené žáby“. Zaútočili zpomaleně a doufali, že si toho nevšimnete. Jako při vaření žáby nastaví teplotu tak nízko, že si žába neuvědomí, že se vaří, dokud není mrtvá.

Ale nyní, když se Biden ujímá toho, aby vodu ohřál, Obama může proces urychlit. Nyní Obama hází opatrnost za hlavu. Nastavil teplo tak vysoko, jak to jde.

Toto je konečné komunistické převzetí Ameriky.

Největší podvody ve světové historii se  provádějí právě teď… najednou… přímo před vašima očima. Narážejí na vás z tolika směrů, že jste v kombinaci závratě a opilosti.

Celý seznam TOP TEN největších podvodů v historii podrobně vysvětlím v mém dalším článku.

Ale tady jsou dva největší podvody všech dob. Tyto dva podvody jsou základem tohoto komunistického útoku.

Vše začalo ukradenými volbami.

To bylo číslo 1. Museli odvolat tehdejšího prezidenta Donalda Trumpa. Existují důkazy, že špehovali jeho kampaň; špehovali jeho skutečné prezidentství (což je zrádné); vymysleli falešná obvinění, aby ho obvinili; chrlili propagandu jako Třetí říše – a pokusili se ho několikrát obvinit prakticky za nic.

Důkazy naznačují, že když se jim to nepodařilo, jednoduše ukradli volby v roce 2020.

Nyní instruovali ministerstvo spravedlnosti a FBI, aby byla provedena razie v domě bývalého prezidenta, zničili ho, démonizovali, zruinovali, obvinili ho ze zločinů, které nespáchal – to vše proto, aby mu zabránili znovu kandidovat.

Trump je tak děsí.

Když je Trump pryč z cesty, není nikdo, kdo by je zastavil. Teď jdou pro tebe a pro mě.

Za druhé, vše je postaveno kolem otevřených hranic.

To je ta nejsmrtonosnější zbraň v jejich nástrojové sadě. Mít otevřené hranice je jako švýcarský armádní nůž: dokáže všechno najednou.

Je to jednoduché. Stačí otevřít hranice, pozvat celý svět a naplnit Ameriku desítkami milionů migrantů: nejchudšími lidmi na světě, kteří potřebují blahobyt od kolébky do hrobu; nemocní lidé s nemocemi třetího světa, kteří chtějí bezplatnou zdravotní péči; a násilní zločinci. Tak potopíte ekonomiku. Tak vytvoříte dluh. Takhle zahltíte systém. Tak uděláte z Ameriky cizí národ.

A jako bonus, takhle přehlasujete legitimní občany Ameriky.

Ve svém dalším sloupku odhalím celou TOP TEN největších podvodů všech dob, které Obama, Biden a demokraté používají k vypálení této země.

Ale mezitím pochopte, že lidé ovládající náš národ jsou čisté zlo a nedají si pokoj, dokud nezničí největší zemi světových dějin a neudělají z vás a mě nevolníky a otroky.

Jsou to komunističtí sebevražední atentátníci.


Tolik článek od člověka, který zná nejen Obamu, ale má v malíčku i americkou politiku. Jak zdůraznil, tak o tom, co se dnes nazývá „Velký reset“ se hovořilo již před 40 lety. Podle všeho tak byl Obama pro svůj post „pěstován“ již od mládí. To jen potvrzuje fakt, že celý plán, který se nyní naplno realizuje, je poměrně starý.

Realizace jako taková začala již před zhruba 50 lety, kdy vzniklo nejen WEF, ale i Římský klub či Trilaterální komise. Tehdy se začalo debatovat o údajných klimatických změnách a politiku začali ovlivňovat i současní hlavouni jako Soros, Schwab nebo Kissinger. Ale znovu zdůrazňuji, že oni sami – i když loutkovodiči Obamy – jsou loutkami těch, kdo jsou úplně nejvýš.

Otevřené hranice se rozhodně netýkají jen USA, totéž se děje od roku 2015 i v Evropě. A v poslední době se invaze vyostřuje. Je navíc horší, než ta, která míří do USA, neboť do Evropy proudí takřka výhradně muslimové.

Co v článku perfektně sedí, je přirovnání většinové společnosti k pomalu vařeným žábám. Přesně tak lze charakterizovat všechny spáče, kteří se bez odporu – a do značné míry i s vlastním přičiněním u voleb – pomalu ale jistě nechají dovést do světa, kde nebudou nic vlastnit, ale oni sami budou vlastnictvím těch nahoře….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout