Německo: 75letá babička měla být údajně hlavou gangu, který chtěl svrhnout vládu

Německo: 75letá babička měla být údajně hlavou gangu, který chtěl svrhnout vládu

Německem dnes doslova otřásá případ 75leté ženy (viz titulek), která má být údajně hlavou velmi nebezpečné organizované skupiny, která měla údajně plánovat svržení vlády a nastolení nedemokratického režimu (on tam snad je nějaký demokratický??).

Každopádně šlo podle všeho o různorodou skupinku, která byla zřejmě velmi silná na internetu, ale v praxi by pravděpodobně k ničemu nedošlo. Ostatně, posuďte sami…

Elisabeth R. je 75 let a podle spolkového generálního prokurátora je hlavou teroristického gangu, který plánoval svržení vlády v Německu! Jeden z prvních cílů: spolkový ministr zdravotnictví Karl Lauterbach (59). Měl být unesen, jeho bodyguardi zabiti, pokud to bude nutné.

Ve čtvrtek ráno policisté zatkli údajnou teroristickou babičku v jejím domě ve Flöze (Sasko) a odvezli ji do Karlsruhe k Spolkovému soudnímu dvoru. Zde již byly v minulosti vyslýchány teroristky jako zakladatelka RAF Ulrike Meinhof († 41) nebo Beate Zschäpe (47). Včera maskovaná policie odvedla 75letou ženu k soudci, který ji poslal do vyšetřovací vazby.

V doprovodu policistů byla starší žena převezena do policejního auta a odvezena k Federálnímu soudnímu dvoru.

Sousedé popisují Elisabeth R. jako svéráznou a osobitou. Místní obyvatel Alexander Moser (49) řekl BILDu: „Viděl jsem ji jen zřídka. Večer zahradničila s čelovkou.“

Podle informací BILDu měla Elisabeth R. nejbližší kontakty na pravicově extremistickou scénu v Reichsbürgeru. Na internetu šířila zmatené letáky. Nyní ji čeká dlouhý trest odnětí svobody.

Čtyři údajní komplicové Elisabeth R., všichni Němci z Neustadt an der Weinstraße (Porýní-Falc), Falkensee u Berlína a z okresů Ammerland (Dolní Sasko) a Landshut (Bavorsko), byli zatčeni již 13. dubna.

Účetní Sven Georg B. (54) z Falkensee (Havelland) byl podle policie  jeden z vedoucích telegramové skupiny „United Patriots“.

V suterénu jeho rodinného domu našli důstojníci uniformu SS a kalašnikov. Říká se, že patří k reichsbürgerské scéně. Na rodinné poštovní schránce byla nálepka s nápisem „Nebudu očkován“.

Tolik informace z mainstreamu. Ke svastice, uniformě a jiným atributům nacismu jen dodávám, že současný režim vše uvedené zcela otevřeně podporuje, takže v tomto bodě si s dotyčným souzní.

Jak nakonec vše dopadne ještě uvidíme, ale lze předpokládat, že skupina, která byla zřejmě v kontaktu především na internetu, by nakonec nebyla schopna plány uskutečnit. V každém případě jim však hrozí horší trest než islámským teroristům, kteří v Německu v poslední době končí především v psychiatrické léčebně…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Německo: 75letá babička měla být údajně hlavou gangu, který chtěl svrhnout vládu

  1. Třeba to nebyla jen tak obyčejná babička, ale ježibabička, a s tou čelovkou v noci nezahradničila, ale kopala jámu na ty budoucí mrtvoly!!!
    Němci byli vždycky zvláštní lidé, jen se divím, že tak blbnou již nyní, vždyť ještě jim ty mozky namrznout nemohly…

  2. Ani Stasi si nedovolila terorizovať odporcov režimu v NDR tak bezcitne, brutálne a zákerne, ako súčasný /najmä v tomto tisícročí/ „liberálno-demokratický“ fašizmus terorizuje dnešných vlastencov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout