Vznikla nová organizace, která si dává za cíl porazit WEF a otevřít oči spícím masám

Vznikla nová organizace, která si dává za cíl porazit WEF a otevřít oči spícím masám

Nevím, zda se povede čehokoli docílit, neboť i tato nová organizace sdružuje právě ty, kdo patří do řad „probuzených.“ Ale hlavní je, že chápe, že tím nejdůležitějším je otevírat oči všem spáčům. Dále již výzva organizace International Liberty Forum:


Od založení International Liberty Forum se objevilo obrovské množství otázek a mnoho spekulací o tom, jak hodláme bojovat proti WEF a politikám, které prosazuje.

V pozadí se odehrávalo mnoho práce na vytvoření rámce, který hodláme použít k dosažení našich cílů. Níže jsem nastínil směr a strategii, kterou plánujeme použít v tomto boji.

Ať si to lidé uvědomují nebo ne, jsme ve válce. Ale není to konvenční válka vedená bombami a kulkami; je mnohem zákeřnější.

WEF používá nebezpečnou směs informační a psychologické války, aby přetvořila společnost a dosáhla svého hlavního cíle; Velkého resetu.

Co je nejhorší? Široká veřejnost si hlavně neuvědomuje, že se to vůbec děje.

Za posledních pár let jsme všichni byli svědky těchto taktik a zažili jejich sílu na vlastní kůži. Mluvím o psychologické manipulaci, která umožnila dříve nemyslitelné politiky, jako jsou lockdowny, cestovní omezení, roušky a povinné očkování, aby byly injekce aplikovány v masivním měřítku po celém světě. 

Hysterie vyvolaná strachem, který vyvolali vládní behaviorální psychologové, nejenže lidi donutila dodržovat tyto nesmyslné zásady, ale také dobrovolně hlídat chování ostatních.

Už začínáme vidět znovu nasazené tyto přesné strategie. Ukázkovým příkladem je, jak WEF rozdmýchává klimatický alarmismus, aby řídil svou agendu čisté nuly, a využívá vlády, které infiltroval, k implementaci svých politik alarmujícím tempem. To vše s podporou veřejnosti, z nichž většinu vyděsila neúnavná propaganda, jejímž cílem bylo přesvědčit je, že svět skončí, pokud nesnížíme naše emise Co₂.

Abychom porazili WEF, budeme muset bojovat s ohněm zase jenom ohněm.

Potřebujeme vybudovat naši vlastní politicky vlivnou, dobře financovanou a akademicky důvěryhodnou organizaci schopnou bránit se proti neúnavnému šíření propagandy WEF, s dostatečnou politickou silou, aby mohla bojovat proti přijetí politik WEF vládami.

Vybudovat takové hnutí nebude žádná maličkost. Bude to náročné, ale je to dosažitelné, pokud budeme spolupracovat hromadně – celosvětově. Naše taktická výhoda spočívá v našem počtu. Je nás mnohem víc než jich. Ale to samo o sobě nám nepomůže bez cílené a koordinované akce.

Budeme muset k boji přistupovat z několika úhlů a doufat, že vyhrajeme informační válku, kterou WEF vede. Chce to mnohostranný přístup.

Budeme potřebovat:

  • Zvýšit povědomí veřejnosti a snížit apatii
  • Zjistit důvěryhodnost každého sdělení 
  • Vybudovat a využít naši sílu, která je v množství
  • Vyvinout politický tlak na opuštění politik WEF

 

Jedním z nejvýznamnějších problémů, kterým čelíme, je to, že velké procento veřejnosti buď nezná WEF, nebo nerozumí hrozbě, kterou představuje. To, co požadujeme, je rozsáhlá mezinárodní osvětová kampaň, která překročí hranice online platforem a rozšíří se do skutečného světa, kde je to nejvíce potřeba.

Taková osvětová kampaň bude muset být provedena prostřednictvím několika simultánních linií útoku, aby byla účinná. Kombinovaný efekt paralelního provádění následujících strategií vytvoří takovou úroveň „hluku“, kterou veřejnost nemůže ignorovat.

Mezinárodní billboardové a reklamní kampaně:
Jedním ze způsobů, jak plánujeme oslovit veřejnost přímo, je nákup reklamního prostoru pro sdílení našeho sdělení ve velkém. Pokryjeme autobusy, zastávky, vlaky, lavičky, časopisy a billboardy. Naším cílem je zasáhnout každé velké město naprostou bleskovou rychlostí, od Times Square v New Yorku po Piccadilly Circus v Londýně.

Hromadné předávání letáků:
Máme v plánu dostat lidi do terénu v každém větším městě po celém světě a rozdávat letáky, samolepky a další propagační materiály. To naváže a urychlí další část naší strategie.

Online video obsah distribuovaný pomocí QR-kódů:
Produkce série emocionálně nabitých krátkých videí s celebritami vysvětlujícími, jak různé politiky, které WEF prosazuje, zničí kvalitu jejich života a budoucnost jejich dětí.

Zaměříme se na témata, která s největší pravděpodobností znepokojí a rozruší průměrného člověka, na věci jako nahrazení masa ve stravě hmyzem, nucení zmenšit své domovy, a že vše, co budeme dělat a utrácet, monitoruje vláda.

Klíčem k hromadné distribuci a zároveň zamezení velké technické cenzury bude použití QR kódu, který odkazuje na sérii a její hostování na soukromých serverech mimo dosah cenzorů. QR kód umístíme na naše fyzické propagační materiály, včetně reklam na autobusy, vlaky, lavičky, letáky a časopisy. Využijeme dokonce samolepky, které naši členové budou ve velkém rozšiřovat po městech partyzánským způsobem. Pak to bude tak jednoduché, že lidé naskenují QR kód pomocí svých telefonů a budou sledovat videa.

Tato strategie velmi znesnadní blokování velkým technologiím a médiím a její samotná podstata bude určitě znamenat, že přiměje lidi mluvit, až se to dostane do pozornosti mainstreamových médií (i když to budou ignorovat). 

Veřejné demonstrace:
Jedním z nejvíce vyzkoušených  způsobů, jak získat obrovskou pozornost pro určitou věc, je provádět rozsáhlé veřejné protesty. Viděli jsme, že tato strategie funguje po celém světě různými způsoby, ať už to byli kanadští kamioňáci, francouzské žluté vesty a nizozemští farmáři. Ve všech případech dosahují významného celosvětového povědomí o své věci. Naším cílem je dát něco srovnatelného dohromady ve městech po celém světě. Budeme vše koordinovat prostřednictvím mezinárodní sítě offline skupin, které právě budujeme (více o tom později).

Virální kampaně:
Jedním z pozitiv toho, jak sociální média a jejich algoritmy fungují, je to, že vytváří perfektní prostředek pro spuštění virální kampaně.

Použitím specifického hashtagu kampaně (který umístíme na všechny naše fyzické propagační materiály) můžeme organizovat pravidelné kampaně. Co to znamená? V zásadě vybereme předem nastavená data a časy, kdy požádáme celou naši síť desítek tisíc kolegů, aby současně zveřejnila hashtag naší kampaně.

To nám umožní rychle posouvat naše poselství na vrchol trendových témat na jakékoli platformě, kterou chceme, pomocí velkých technologických algoritmů proti nim k šíření našeho poselství.
Jedním z důvodů, proč může Světové ekonomické fórum tak efektivně šířit svou ideologii, je to, že využívá „odborníky“ a vědce, aby podpořili jejich politiky a prodávali je jako „dobré pro nás“. Všichni jsme viděli, jak mocné to může být při přesvědčování široké veřejnosti, aby se podřídila. Jen se podívejte, jak vlády přesvědčily miliardy lidí, že musí na veřejnosti nosit roušky jednoduše tím, že zaměstnaly několik vědců, aby nám řekli, že je to dobrý nápad.

Použijeme proti nim jejich strategii. V současné době budujeme panel vysoce kvalifikovaných, světově uznávaných odborníků, abychom všem našim anti-WEF zprávám dodali vědeckou podporu a důvěryhodnost.

Pak máme v úmyslu vytvořit naši vlastní službu „ověřování faktů“, abychom bojovali proti směšným dezinformacím, které šíří současné velké technologické a velké farmaceutické služby, jako je Reuters Fact Check (která má vazby na Pfizer a WEF).

Síla v číslech je jádrem naší strategie. Je nás mnoho a jich málo, a to je něco, co můžeme využít ve svůj prospěch. Ať už jde o šíření informací, pořádání demonstrací nebo získávání finančních prostředků na projekty, dramaticky je převyšujeme.

Vynaložíme značné úsilí na budování online i offline komunit. V současné době vyvíjíme náš online členský systém, který budeme hostit na našich webových stránkách. Poté jej použijeme ke spojení lidí a podpoříme vytváření místních offline skupin setkání ILF ve městech po celém světě.

Vytvoření soudržného členství a komunity mimo sociální média bude hrát zásadní roli při budování naší jednotné síly.

Jak se naše komunita rozrůstá, plánujeme uspořádat výroční summit s vysokým profilem, který je podobný, ale má protikladnou povahu jako WEF. Představte si to jako „anti-Davos“.

Budeme také spolupracovat s organizacemi a podniky, které jsou v souladu s naším posláním vytvořit mezinárodní alianci. Opět to zapadá do dalšího prvku naší strategie.
Kombinovaný efekt obrovské veřejné expozice a obrovské aliance členů tvořených jednotlivci a organizacemi vytváří pravděpodobně nejzásadnější složku; schopnost vyvíjet skutečný politický tlak na vlády.

 Když velké, koncentrované a dobře financované skupiny tlačí na vlády, tak ty poslouchají. Proč? Protože chtějí jejich hlasy a chtějí se ucházet o jejich potenciální dary.

Tohoto faktu hodláme využít k lobbování u politických stran a jednotlivých politiků a nátlaku na ně, aby se vzdali své příslušnosti k WEF. 

Budeme také pracovat na budování spojenectví s politiky, kteří jsou proti Velkému resetu a tomu, co představuje WEF.

Nakonec se všichni politici a vlády obávají ztráty moci. Takže tím, že budeme vyhrožovat, že zaměříme sílu našeho členství na útoky a narušení kampaní za znovuzvolení politiků, kteří se odmítají vzdát WEF, můžeme mít opravdovou šanci zničit WEF a zablokovat jejich politiku. 


Tolik k nové antiglobalistické organizaci. Na jejich stránkách jsou i přihlášky pro případné zájemce. Otevírat oči je nyní samozřejmě zásadní, přičemž tento úkol je nyní na všech, kdo již pochopili, kam svět vedený hrstkou šílenců směřuje…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 33 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Vznikla nová organizace, která si dává za cíl porazit WEF a otevřít oči spícím masám

  1. Velky Reset povede i k tomu aby zničil celou bilou rasu až nikdo nebude nic vlastnit těžko si v budoucnu bude moct pořidit zbrojni prukaz natož mit ve vlasnictvi palne zbraně to bude zapovězeno dokonce to povede až k tomu že neočkovany se nedostane do bytu system ho nepusti totež každeho kdo by jen chtěl vlastnit zbran na sebeobranu ne ne neni dovoleno bila rasa je určena k likvidaci člověk budoucna bude světle hněde rasy Kalergiho doktrina o světle hněde rase se naplni s Velkym Resetem zapomente na jakoukoliv sebeobranu system vas předem odzbroji a seberou vam uplně všechno nebudete nic vlastnit a budete žit ve sdilenych bytech s migranty nebudte rasisti xenofobove a islamofobove politici připravyy ještě zakony proti vam a ještě vas gratis vyvlastni běloch v budoucnu no Future žádna budoucnost pro bile

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout