Skandál: Pfizer navrhl schvalovací studii pro očkování, BioNTech byl spoluautorem

Skandál: Pfizer navrhl schvalovací studii pro očkování, BioNTech byl spoluautorem

Pokud je schvalována jakákoli studie, pak je třeba, aby ji posuzovali nezávislí odborníci, kteří nemají nic společného s producentem. Jestliže se tedy ukazuje, že údajnou efektivnost a neškodnost genových přípravků od Pfizeru posuzovali údajně „nezávislí“ odborníci z firmy BioNTech, která je spolutvůrcem těchto rádoby vakcín, pak to znamená, že výrobce schválil svůj vlastní přípravek. To je skandál přímo obřích rozměrů, který však zřejmě této firmě projde, jako jí prošly i všechny ostatní, které skončily pro Pfizer tak maximálně symbolickou pokutou…

Ve studii 29 autorů potvrdilo, že takzvané „vakcíny“ od BioNTech/Pfizer jsou zdraví neškodné a účinné. 21 z těchto autorů přiznalo střet zájmů. Uğur Şahin a Özlem Türeci, turečtí miliardáři stojící za BioNTechem, se prohlásili za nezávislé. Návrh studie vytvořila společnost Pfizer. Na tomto základě pak byly miliardy lidí vystaveny experimentální genové vakcíně.

Člověk by měl následovat vědu, měl by vědě věřit. To je mantra, kterou znovu a znovu opakují konformní politici a média po celém světě. Je to ale věda, když „výrobci vakcín“ sami navrhují, píší a schvalují registrační studie? To je v podstatě stejné, jako by si korporace s konečnou platností samy vyměřovaly svá daňová přiznání – až na to, že v tomto případě by nešlo o miliardy životů.

Novinář Kai Rebmann odhalil na blogu Reitschuster nehorázná fakta. Studii bezpečnosti a účinnosti vakcíny BNT162b2 mRNA Covid-19 vytvořilo 29 autorů. Tvořila základ pro schválení tzv. „vakcín“. 21 autorů uznalo, že u nich nelze vyloučit střet zájmů. Mezi zbývajícími osmi byli Uğur Şahin a Özlem Türeci, dva z největších finančních příjemců z celosvětového prodeje vakcín. Měli tu drzost vyloučit střety zájmů, jako jsou státní fondy, finanční vztahy s dotčenými společnostmi, účast na patentech atd.

Kompetentní orgány zjevně neviděly žádný problém v tom, že schvalovací studii pro „vakcínu“ Pfizer/BioNTech vyvinula sama společnost Pfizer a zúčastnění vědci měli masivní střet zájmů. BioNTech inkasoval za vývoj vakcíny až 375 milionů eur (podle Sahina to trvalo jen pár hodin), dalších 100 milionů přiteklo z Evropské investiční banky. Jako vedoucí zaměstnanci BioNTechu dostávají Sahin a Türeci (viz titulní obrázek) ročně částky v milionech plus své akcie. Vlastní několik patentů souvisejících s „vakcínami“.

To, že se takovým lidem umožnilo zúčastnit se studie a schvalování účinnosti a bezpečnosti jejich vlastních „vakcín“ a záměrně písemně uvedli nepravdivé informace o střetu zájmů a finanční závislosti, je nehorázné. Nyní by měl být správný okamžik na to, aby státní zástupci prověřili, zda i zde nedošlo k porušení platného zákona.

Zbývajících šest autorů, kteří v jejich případě neviděli žádný střet zájmů, bylo ve skutečnosti na výplatní listině Pfizer/BioNTech a nepravdivě to zatajili: Byli to: Dr. Robert Frenck, Dr. Edson Duarte Moreira, Dr. Haylene Nell, Dr. Axel Schaefer, Dr. Serhat Unal a Dr. Cristiano Zerbini, který pracoval mimo jiné jako místní testovací manažer pro Pfizer/BioNTech.

100 % zapojených vědců má tedy přímé napojení na beneficienty miliardového byznysu s „očkováním“ – a také sami z tohoto směru dostávali peníze.

To také vrhá jiné světlo na radostné zprávy z prvních měsíců, kdy byly „vakcíny“ certifikovány jako 100% účinné. Statisticky jsme nyní k takové účinnosti velmi daleko – sílí dojem, že lidský imunitní systém – který není narušen vakcinací mRNA – přináší mnohem lepší výsledky. Studie, které v té době potvrdily údajně vysokou účinnost, byly provedeny lidmi jako Dr. Robert Frenck, kterého známe i ze schvalovací studie.

Tehdy, v květnu 2021, ve skutečnosti stále převládal příběh o „účinném a bezpečném očkování“. Právě takové „studie“ údajně nezávislých vědců zakotvily tuto – jak dnes víme – fatální mylnou představu v myslích mnoha médii i politiky zmanipulovaných  lidí. Pokud chcete vědět, jak studie s názvem „Bezpečnost a účinnost vakcíny BNT162b2 mRNA Covid-19“ z prosince 2020 dospěla ke zcela jiným závěrům, stačí se podívat na zúčastněné autory a jejich biografie.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout