Nejen v muslimové Evropě, ale také Ujgurové v Číně bodají do lidí injekční stříkačky (videa)

Nejen v muslimové Evropě, ale také Ujgurové v Číně bodají do lidí injekční stříkačky (videa)

V několika článcích jsem zde již upozornila na zcela nový – dokonce plošný – džihád, který je prováděn v nemuslimských zemích, zejména v Evropě. Jde o útoky injekční stříkačkou, k nimž dochází již zhruba půl roku nejčastěji ve Francii, ale i ve Velké Británii, Belgii, Španělsku, Holandsku nebo Německu. K útokům dochází buď v davu nebo zcela náhodně při kontaktu na ulici. Oběti jsou zásadně nemuslimové, velmi často mladé ženy.

V současné době je již po celé Evropě obětí více než tisíc, ale jde pouze o odhady, protože mnoho lidí si ani bodnutí nemusí povšimnout a pak netuší, proč jim bylo špatně. Útočníci si totiž vybírají i podnapilé osoby, které jsou snadnější obětí nebo útočí v davu, kde lehce zmizí.

I to je důvod, proč se většinou pachatele nepodaří dopadnout. Zatím se však podařilo odhalit asi 4 pachatele – nezávisle na sobě – vždy se jednalo o cizince z muslimských zemí. Obětí takového útoku se můžete stát kdekoli v multikulturní Evropě.

O útocích v Evropě se již nebudu detailněji rozepisovat, více jste si o tom mohli přečíst zde, zde, zde nebo zde.

Jenže podobné útoky se objevují i v Číně, což opět poukazuje na globální výzvu, zcela jistě šířenou v mešitách, které jsou semeništěm nenávisti k bezvěrcům.

Demonstranti  se v pátek pokusili překonat bezpečnostní bariéry v neklidném západočínském městě Urumqi, když napětí mezi čínskými a ujgurskými komunitami Han vzplanulo kvůli záplavě útoků stříkačkami.

Nejméně pět lidí bylo zabito při protestech v neklidném městě Urumqi v Číně po dnech pobodání injekční stříkačkou, které podle místních úředníků dostaly do nemocnice více než 500 lidí.
„Incident s bodnutím jehlou je pokračováním jiných incidentů a je zosnován nezákonnými elementy a podněcován etnickými ujgurskými muslimskými separatistickými silami,“ uvedla Meng v komentářích vysílaných celostátní televizí. „Jejich účelem je poškodit etnickou jednotu.“
Během krátké doby bylo více než 400 Číňanů z etnické většiny Han bodnuto injekčními stříkačkami. Útoky pochází od Ujgurů, muslimské menšiny, podle místních zpráv. Pobodání vyvolalo protesty většinových Číňanů v hlavním městě čínské Ujgurské autonomní oblasti Sin-ťiang.

 

Podle informací, na nichž se shodují jak evropské, tak čínské oběti, je bodnutému člověku vždy 1- 2 dny po bodnutí nevolno. A ze všeho nejvíc zaráží oficiální tvrzení západních médií a politiků, ale i policie, kteří tvrdí, že neznají motiv. Zachycení pachatelé totiž o svých motivech zarytě mlčí.

Pak bych vyšetřovatelům doporučila navštívit inkognito některou mešitu v daných zemích a motiv možná záhy zjistí…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 4.8]

7 thoughts on “Nejen v muslimové Evropě, ale také Ujgurové v Číně bodají do lidí injekční stříkačky (videa)

 1. Tá čílska štetka Bacheletová ešte má tú drzosť hovoriť v OSN o „porušovaní ľudských práv“ či dokonca „zločinoch proti ľudskosti“ na ujgurských teroristoch v žolde Saudskej Arábie a CIA – zverstvá KSA v Jemene či Izraela v Palestíne /KSA a Izrael sú stále bližšími spojencami, očakávam diplomatické styky už tento rok/ jej pritom nijako nevadia. O tom,že schvaľujem aj tie najtvrdšie kroky čínskeho štátu proti Ujgurom aj iným moslimským menšinám /a samozrejme Tibeťanom , „aktivistom“ plateným CIA a podobnej hávedi/ som už viackrát písal.

  1. S Ujgury zachazi v rukavickach. Cela oblast dostava dotace na vsechno mozne. Stavi jim zeleznice, silnice. Mistni zemedelci dostavaji dotace a ruzne pobiidky. Cinska vlada investuje velke penize do socializace Ujguru.

   Naproti tomu Mslimove, Cikani, Cernosi a jine cizorode haploskupiny nemaji v Evrope co delat. Jedina spravna interakce s temito druhy je export z Evropy na jejich vlastni naklady.

 2. možna časem budou ty experimentalni vakcíny volně prodejne a pak začne očkovaci Holokaust očkovani budou chtit naočkovat neočkovane nedivil bych se ani tomuhle scenaři pak budou konflikty v ulicich realitou a pokud se tak stane budme připraveni chranit jeden druheho nic jineho nam ani nezbide kdo vy kolik vašich sousedu je fanaticky očkovač a čiha s injekčni střikačkou než vylezete z bytu 💉☠

  1. Idealne s kombinaci systemu socialniho kreditu. Naockujes odpirace dostanes par bodu do sve penezenky. Lide se pak budou lovit navzajem, a nostaci buou spokojeni.

   1. ano pak nas injekčni střikačky budou čekat v každem rohu ulice a nebude uniku každej bude opichanej to už budou v ulicich haldy mrtvol a ani potom si to nikdo nebude spojovat s těmi experimentalnimi vakcinami ani sportovec s perfektni kondici nebude moct uniknout před rozzuřenymi davy s injekčni střikačkou běžicich ze všech stran ulic k neočkovanymu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout