Bill Gates chce přinutit lidi, aby konzumovali jeho patentovanou syntetickou kukuřici (video)

Bill Gates chce přinutit lidi, aby konzumovali jeho patentovanou syntetickou kukuřici (video)

Investice Billa Gatese vždy napovídají tomu, co bude trendem budoucnosti nejen v západních, ale i v mnoha rozvojových zemích v následujících letech. Před časem se tak začal věnovat výrobě umělého masa či mléka, přičemž jeho investice do vakcinačního byznysu jsou známy již dlouhá léta.

Vzhledem k tomu, že COVID-mánie je u široké veřejnosti nepopulární, rozhodla se globální vládnoucí třída  svou neúnavnou kampaň technokratické tyranie poněkud přesměrovat na otázky klimatu. Bill Gates se mění z prodejce genových „vakcín“ (mRNA) na monopolního prodejce syntetické kukuřice, která má údajně v potravě nahradit maso. A opět používá africký kontinent jako pacienta nula pro svůj nejnovější šílený experiment.

Na své výroční konferenci Gatekeepers minulý  týden v New Yorku, Gates odhalil svůj laboratorně vyrobený kukuřičný produkt jako řešení hladu v Africe.

Zakladatel Microsoftu je hluboce zapojen do hnutí klimatických hoaxů a většinu svého „filantropického“ úsilí zaměřil na snahu ochladit naši planetu.

Na Goalkeepers Gates propagoval svou GMO kukuřici jako kritické řešení změny klimatu v Africe. Pokud vás to mate, myslí tím, že nechce, aby afričtí farmáři investovali do dobytka s vysokým obsahem živin a konzumovali jej, což by ve skutečnosti zlepšilo jejich životy, protože Gates věří, že krávy, kuřata a podobně přispívají ke „změně klimatu“. Proto se Bill Gates rozhodl, že Afričané musí jíst kukuřici po celý život a dělat to rádi. A kukuřice by měla být náhražkou masa zvířat, která údajně produkují příliš CO2, proto musí být jejich chovy zrušeny.

Samotná kukuřice má velmi malou nutriční hodnotu, a proto mnoho afrických vlád dotuje občany, aby si koupili produkt z kukuřičné mouky s přidanými živinami a vitamíny. Mnoho afrických společností již přechází na kukuřičnou stravu. Tato dieta je však chybou, nikoli zpestřením, jak tvrdí Gates. Je to produkt dysfunkčního zemědělského prostředí, nikoli kulturní základ.

Gatesův plán nabere skutečně ďábelský obrat, když se dozvíte, že Gates a jeho nadace strávili posledních pár let skupováním zemědělské půdy a zajišťováním stovek patentů na semena a všemožné „potraviny“ vyrobené v laboratoři.

„Elita“ z Davosu se připravuje na jeden z nejkřiklavějších a nejhanebnějších záborů půdy v historii lidstva, a pokud více lidí nezačne protestovat proti jejich hanebným plánům, pravděpodobně dostanou to, co chtějí: plnou kontrolu nad vámi všemi.

Zde jsou některé podrobnosti o Gatesově poslání z US Right To Know, neziskové organizace pro výzkum veřejného zdraví:

Gates říká, že bohaté země by měly plně přejít na syntetické hovězí maso. A má práva duševního vlastnictví jej prodávat. Jako jednu z potravin, které mohou pomoci zlepšit klima, Gates nabízí Impossible Burger, rostlinnou placičku vyrobenou z geneticky upravené sóji a texturovanou umělými kvasinkami. Jeho výrobce, společnost Impossible Foods financovaná Gatesem, má dva tucty patentů a více než 100 patentů na výrobu umělého sýra, hovězího a kuřecího masa a napouštění těchto produktů umělými příchutěmi, vůněmi a texturami.

Podobně jako u jeho „investic do COVID“ je za Gatesovým plánem nutit lidi jíst jeho falešné potraviny jasný finanční motiv. Pokud uspěje, jistě to dramaticky zvýší jeho bohatství a moc. Mezi 18. březnem 2020 (začátek COVID mánie) a 4. květnem 2022 se jmění Billa Gatese zvýšilo z 98 miliard dolarů na 129,8 miliard dolarů, z velké části díky jeho „investicím“ souvisejícím s COVIDem.

Gates využil své bohatství k úspěšné monopolizaci globální politiky COVID a poškodil miliony, ne-li miliardy lidí po celém světě. Nyní se o totéž pokouší v zemědělství a snaží se přinutit lidstvo, aby konzumovalo jeho patentované „potraviny“, aby „zachránilo planetu“.

Blízký přítel zesnulého Jeffreyho Epsteina, který je médii, která ovládá, oslavován jako významný filantrop, investoval v Africe miliardy dolarů prostřednictvím své neziskovky. Od chvíle, kdy Bill Gates odešel z technologického světa, věnoval hodně svého času a energie černému kontinentu. Ale bez ohledu na jeho skutečné motivy se prakticky vše, na čem Gates „pracuje“, stává jedem. A nejinak to bude s jeho kukuřicí, kterou se nyní snaží vnutit Afričanům a brzy jistě i Evropanům v nadcházející potravinové krizi.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

One thought on “Bill Gates chce přinutit lidi, aby konzumovali jeho patentovanou syntetickou kukuřici (video)

  1. v první řadě by se měl ten úchylný Gates nacpat svojí umělou kukuřicí až praskne a také jeho manželka a děti by ji měli jíst pětkrát denně. Potom by se jí měl nacpat Šváb, Soroš a jim podobní chytrolíni co to plánujou pro svět. Oni by je ty zvěrstva potom rychle přešly.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout