Velká Británie: Muslim bodl manželku 27x do krku, soud ho poslal na psychiatrii

Velká Británie: Muslim bodl manželku 27x do krku, soud ho poslal na psychiatrii

A máme zde další z bezpočtu důkazů snahy současného systému bagatelizovat násilné trestné činy muslimů  a uměle snižovat kriminalitu. Pokud totiž dojde k trestnému činu, kdy je posléze pachatel seznán psychicky nemocným, de facto nejde o trestný čin, takže tímto spousta vražd, ublížení na zdraví či pokusů o vraždu nakonec neskončí v kriminálních statistikách, ale v těch psychiatrických.

Muž bodl nožem svou ženu 27krát do krku před jejich malými dětmi v severním Manchesteru. Adil Butt, 34 let, provedl „zuřivý a krutý“ útok na svou 22letou manželku v jejich rodinném domě v Crumpsallu.

Bodl ji, když opravovala vysavač nahoře na schodech vedle jejich dětí (3 a 4 roky). Butt popadl velký kuchyňský nůž, který používal, a způsobil jí 27 samostatných ran na přední straně krku, několik dalších po stranách krku, hlavy, zad a obranných ran na rukou, když bojovala, aby ho zastavila.

Útočník pak lhal záchranným službám poté, co jeho žena zavolala sanitku a tvrdil, že se pobodala a on se jí snažil zabránit, aby si po útoku, k němuž došlo ve 13 hodin dne 27. ledna 2020, vzala život.

Butt se přiznal k nezákonnému zranění, nicméně po pětidenním procesu u Korunního soudu v Manchester Minshull Street ho porota v říjnu 2021 shledala vinným z pokusu o vraždu. Tento týden rozhodl soud o umístění muže do nemocnice podle zákona o duševním zdraví….

Kim Irving z Korunní prokuratury řekl:

„Adil Butt provedl brutální a zběsilý útok na svou ženu velkým kuchyňským filetovacím nožem poté, co se k ní přiblížil zezadu. Udělal to před očima jejich dvou malých dětí, na jejichž oblečení byla matčina krev. Navzdory svým statečným pokusům bránit se utrpěla četná zranění a jen díky štěstí se žádná z těchto ran neukázala jako smrtelná. Doufám, že nyní může začít znovu budovat svůj život.“

Jak tedy vidíte, tak na jedné straně soudce pošle vloni uvězněného zločince na psychiatrii a zároveň potvrdí, že šlo o brutální čin a hraje lítost nad obětí. Ovšem umístění násilníka na psychiatrii je spíš výsměchem oběti…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Velká Británie: Muslim bodl manželku 27x do krku, soud ho poslal na psychiatrii

  1. https://youtu.be/PyRGVQbflCs?t=991 ,– teprve islám a muslimové přinesl do indie náboženské války, indie neznala náboženské války. podívejte se nyní, https://www.youtube.com/watch?v=AvFl6UBZLv4&ab_channel=BusinessInsider , jak se od svého vzniku islám rozlézal na územních mapách země. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout