V Berlíně proběhla pouliční výstava obětí covidových „vakcín“ (video)

V Berlíně proběhla pouliční výstava obětí covidových „vakcín“ (video)

Jedna země za druhou pořádá demonstrace za oběti covidových „vakcín“, kde většinou příbuzní obětí ukazují obrázky svých příbuzných, s nimiž se museli rozloučit poté, co se – ať už na nátlak nebo na základě nezměrné propagandy – nechali dotlačit do genových injekcí. Zejména pro mladé lidi jsou tyto přípravky obrovským zdravotním rizikem – a to ještě neznáme dlouhodobější účinky.

Také v Německu, kde by to očekával jen málokdo, proběhla v pátek výstavka obětí, doprovázená informacemi, které jinak na mainstreamu nenajdete.

Mnoho z postižených se nyní dostává na veřejnost pod hashtagem Twitteru „Lituji očkování“.

O důsledcích nařízeného experimentu na lidech se mohli včera – tedy v pátek –  kolemjdoucí dozvědět více na výstavě na náměstí Alexanderplatz v Berlíně. Tam bylo možno vidět jak zemřelé, tak ty oběti, které na experimentální injekce doplatili poškozením zdraví..

Níže se můžete podívat na video z akce (pouze německy):

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

4 thoughts on “V Berlíně proběhla pouliční výstava obětí covidových „vakcín“ (video)

  1. v Německu nikdy ke změně nedojde Němci vždy poslouchaji maji to tak už od Bismarcka ti se naočkuji všichni zbytek skonči v Lagrech

  2. To neni natoceno v nemecku, na tom videu je kazdy 4ty pricmoudly. Takove zneucteni odkazu predku a pospineni rasy by Urad pro rasovou hygienu nikdy nedopustil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout