Tento měsíc má být přerozděleno 8000 Afričanů z Itálie do dalších zemí EU

Tento měsíc má být přerozděleno 8000 Afričanů z Itálie do dalších zemí EU

Na úvod upozorňuji, že s přerozdělováním údajně souhlasilo 21 zemí EU. I když zdroje neuvádí, o které konkrétní země se jedná, je jisté, že mezi nimi nefiguruje Itálie, Mlata, Kypr, Řecko a Španělsko. To jsou totiž země, ze kterých budou muslimové přerozdělováni do zbývajících zemí. Jednoduchými počty (21+5=26) zjistíme, že jen jedna země nesouhlasila, ovšem jisté je, že ČR tou jedinou zemí není.

Jak zdroje uvádí, nebere se do úvahy ani počet přijatých Ukrajinců. Na ty se totiž odvolávalo Polsko, ale zbytečně. Ohlas byl následující:

„Pokud mohou být do EU přijaty miliony lidí z Ukrajiny, musí být také možné přijmout několik tisíc lidí, kteří pocházejí z jihu, kteří mluví jiným jazykem a mají jiné náboženství,“ řekl lucemburský ministr zahraničí Jean Asselborn, který je také zodpovědný za migraci ve své zemi. „Pokud to nedokážeme, nemyslím si, že jsme důvěryhodní v Evropské unii, ať už navenek nebo interně.“

To je samozřejmě i názor celé EU. Připomínám, že toto rozhodnutí bylo v kompetenci ministrů zahraničí (případně vnitra) členských zemí. Za nás se setkání podle všeho účastnil Rakušan, což dokládá i tento obrázek ze schůzky, kterou vedla nechvalně známá švédská europoslankyně a fanatická vítačka Ylva Johanssonová:

Evropská komisařka pro vnitřní věci Ylva Johanssonová (C) hovoří s médii během slavnostního zahájení Centra EU na podporu vnitřní bezpečnosti a správy hranic v Moldavsku během neformálního zasedání ministrů spravedlnosti a vnitřních věcí EU v Praze, Česká republika, 11. července 2022 | Foto: FOTO/EPA/MARTIN DIVIŠEK

V Německu se politici nijak nezdráhali svým občanům pochlubit tím, že se rozhodli přijmout největší podíl obohacení – hned 3500 osob. Nicméně u nás se k tomuto tématu dlouhodobě mlčí. V srpnu se má na přerozdělení 8 tisíc Afričanů aktivně podílet celkem 13 zemí, dalších 8 se má na všem spolupodílet finančně. Jenže nikde nelze zjistit, zda naše země patří k těm, které si hodlají zakládat na svém území africká ghetta ve stylu italského Castel Volturno nebo k těm, které tato ghetta hodlají spolufinancovat.

V tomto případě se nejspíš vše zjistí s odstupem a nepochybuji, že – na rozdíl od německé vlády, která je zcela otevřeně vítačská – se ta naše na podobné téma obává mluvit nahlas. Každopádně se na tomto dovozu nějak spolupodílíme. Možná by bylo dobré, kdyby se této otázky ujala opozice, je-li tedy ve žvanírně nějaká. Ideální by bylo vznést dotaz přímo na Rakušana.

Připomínám, že na schůzce ministrů se dohodlo pravidelné přerozdělování (resp. platby), takže toto srpnové je sice první, ale ne poslední. Jediné, co nelze nikde dohledat, je to, které země se dobrovolně rozhodly vítat – a které platit.

Jak často bude k podobnému přerozdělování docházet, je nejasné, ale lze předpokládat, že bude zřejmě záležet zejména na přetíženosti té které země z pěti výše uvedených. A jak již uvedl lucemburský ministr, na přijímání Ukrajinců se nebere zřetel, neboť islamizovat je třeba celou Evropu, ne pouze její část.

Za clonou mnoha jiných problémů – od energetické krize přes válku na Ukrajině, covid a mnohé další problémy – je právě toto téma invaze zcela potlačeno. A to je chyba, neboť je tak vytvořeno jedinečné podhoubí pro realizaci plánů, které počítají s výměnou obyvatel Evropy…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 4.9]

8 thoughts on “Tento měsíc má být přerozděleno 8000 Afričanů z Itálie do dalších zemí EU

    1. Hlavni duvod proc si s nami EU vytira prdel je ten, ze vi ze odchod z EU je nemozny. Navic domaci Ceske politice spicky jsou podplacene ci vydirane ci oboji, nebo to jsou zidi.

      Takze dokud tady bude nejky cech dejchat tak neprestanou.

      1. Hovno nemožný. Je to stejný důvod jaký byl za třetí říše. Jen skrz vyhrožování a dobrovolnou podlejzavost našich pamrdů ve vládě globální diktatuře.

  1. https://youtu.be/PyRGVQbflCs?t=991 ,– teprve islám a muslimové přinesl do indie náboženské války, indie neznala náboženské války. podívejte se nyní, https://www.youtube.com/watch?v=AvFl6UBZLv4&ab_channel=BusinessInsider , jak se od svého vzniku islám rozlézal na územních mapách země. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout