Odborníci se ptají: „Jak je možné, že se opičími neštovicemi nakazily děti nebo pes?“

Odborníci se ptají: „Jak je možné, že se opičími neštovicemi nakazily děti nebo pes?“

S tím, jak se postupně šíří opičí neštovice v komunitě homosexuálů – a to výhradně mužů – se již po několika studiích přehodnotil původní předpoklad, podle něhož měl pro přenos postačit vzájemný dotyk kůže. Studie však potvrdily, že tomu tak není, k přenosu je nutný pohlavní styk. Nyní tak vyvstala logická otázka: „Jak se mohly nakazit děti – včetně dvouletého kojence – a pes?“

Po celé týdny odborníci na infekční onemocnění říkali, že  opičí neštovice jsou z velké části přenášeny kontaktem kůže na kůži.

Odborníci na zdraví se však nyní domnívají, že opičí neštovice se šíří výhradně prostřednictvím análního a orálního sexu mezi muži.

Rozšiřující se kádr odborníků tak nyní dospěl k přesvědčení, že sex mezi muži sám o sobě – jak anální, tak orální pohlavní styk – je pravděpodobně hlavním hnacím motorem globálního přenosu opičích neštovic. Kontakt s kůží, který přichází se sexem, říkají tito odborníci, je pravděpodobně mnohem méně rizikovým faktorem.

V posledních týdnech rostoucí množství vědeckých důkazů – včetně trojice studií publikovaných v recenzovaných časopisech, stejně jako zprávy od národních, regionálních a globálních zdravotnických orgánů – naznačuje, že odborníci mohli formulovat typickou přenosovou trasu opičích neštovic – a to velmi přesně.

V USA již bylo infikováno osm dětí opičími neštovicemi, včetně kojence mladšího 2 let.

Nejméně osm dětí v USA bylo nyní pozitivně testováno na opičí neštovice poté, co zdravotníci v Harris County v Texasu potvrdili ABC News, že předpokládaný případ byl identifikován u dítěte mladšího 2 let.

Zpráva o pozitivním dětském případu v Texasu přichází poté, co dítě v Martin County na Floridě bylo pozitivně testováno na opičí neštovice, podle státních zdravotních údajů. Dítě na Floridě je ve věku od 0 do 4 let.

Úředníci v Maine také v pátek oznámili, že i oni potvrdili pozitivní případ opičích neštovic u dítěte. Žádné další informace o případu nebyly zveřejněny kvůli obavám o soukromí pacientů, uvedli úředníci.

„Maine CDC (Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí) pracuje na identifikaci všech dalších, kteří mohli být viru vystaveni a zpřístupnit očkování blízkým kontaktům,“ napsali úředníci v tiskové zprávě.

Kromě případů u dětí hlášených v Maine a na Floridě byly potvrzeny dva případy v Kalifornii, další dva v Indianě a případ mimo USA, rezident je hlášen ve Washingtonu, D.C.

Vědci oznámili také první přenos opičích neštovic z člověka na domácího mazlíčka, když se pes homosexuálního francouzského páru nakazil poté, co sdílel postel se svými infikovanými majiteli.

Existuje podezření, že homosexuální muži ve věku 44 a 27 let chytili virus v důsledku sexuálního kontaktu s jinými muži během jejich nemonogamního vztahu.

K uvedenému jen dodávám, že od samého začátku, kdy se v různých zemích začaly schvalovat adopce homosexuálními páry, upozorňuji na značné nebezpečí podobných „experimentů.“ Snad i těm, kdo tyto zákony vymýšlí muselo být jasné, že zákona využijí zejména pedofilové, kteří nutně ani nemusí být homosexuálové. Začnou vytvářet páry a budou si děti adoptovat jako „hračky“. A to se již dokonce děje.

Je samozřejmě možné, že i někteří homosexuální pedofilové mohou udržovat vzájemně vztah a do něj zatáhnout adoptované dítě. Pak by se jen potvrdilo, jak moc je uzákonění adopcí homosexuály nebezpečné.

Mnoho pedofilů se samozřejmě třeba ani vzájemně nestýká a zneužívají „jen“ společně adoptované dítě, o čemž se pak zřejmě veřejnost vůbec nedozví. Nákaza dvouletého dítěte by byla dalším důkazem, že k podobným praktikám dochází. A to zřejmě mnohem častěji než kdo tuší. U takto malého dítěte mají „przniči“ jistotu, že nepromluví.

Poslední fakt, na nějž je třeba poukázat, je skutečnost, že média nijak neodhalila podrobnější informace o rodinách nakažených dětí. V kolika případech se asi jednalo o podobně adoptované děti?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 4.5]

3 thoughts on “Odborníci se ptají: „Jak je možné, že se opičími neštovicemi nakazily děti nebo pes?“

    1. Uuuuplne opacne. Cilem vlad ovladanych WEF, Sorosofkama, a dlasima nosatyma spolkama je sirit nemoci a strach.
      Proc by to delali ? Protoze vladni „zdravotni teerrorismus“ pomuze upevnit moc vladnouci bankovni – nosate tridy, a prispet k depopulaci. Idealni je, ze depopulovani vydeseni chudaci si svoji smrt zaplati a tak, Kosher Nostra na tom vydela kupu sekeliku. A vo to de.

      1. bohužel ano pich pich pich 😷💉☠=🥶🤕🤒🥵💀 ⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout