Německo: Podívejte se, jak to vypadá, když se německý premiér rozhodne vystoupit na veřejnosti (video)

Německo: Podívejte se, jak to vypadá, když se německý premiér rozhodne vystoupit na veřejnosti (video)

Možná si ještě pamatujete, jak to vypadalo, když vyšla kdekoli na veřejnost Angela Merkelová. Ke konci jejího mandátu bylo často slyšet jen nesouhlasný pískot a nadávky. Nejinak nedávno v Německu dopadli vládní Zelení a naposledy i socanský premiér Olaf Scholz.

Je vůbec docela zarážející, že si ještě dovolí jakýkoli evropský vládní politik  vyjít na veřejnost. Fiala, který byl již dokonce v rámci celosvětového výzkumu potvrzen jako nejméně oblíbený lídr země, by zcela jistě nedopadl jinak, než jak dopadl jeho německý protějšek. Nakonec je však třeba upozornit i na to, že všichni tito současní vládci byli zvoleni, i o když regulérnosti samotných voleb lze především po tom, co se odehrálo v USA, ale i ve Francii, velmi vážně pochybovat…

Německý kancléř Olaf Scholz se rozhodl vystoupit na veřejnosti. Zopakoval své oznámení, že v příštích dnech bude předložen nový balíček, který má zachránit občany před inflací a vysokými účty za energie.
Kancléřův projev provázely hlasité protesty v braniborském Neuruppinu. Scholz se snažil zůstat v klidu a uprostřed hlasitých protestů mluvil z reproduktoru. Do toho bylo slyšet: „Přestaň lhát, jdi pryč!“

Zatímco demonstranti hlasitě skandovali „Ztraťte se!“ – „Lháři!“ – „Přestaňte lhát!“ – „Zrádci“, kancléřův projev obsahoval jen nesmyslné útržky slov typu „… budeme se i nadále připravovat na to, že chráníme zdraví občanů“ .

Takové protesty by mohly nabídnout malý náhled na to, co na politiky po celé Evropě čeká na podzim. Velká část populace vidí, že je zde díky destruktivní evropské politice ohrožena naše prosperita jen proto, že se politici zaplétají do války, která se nás v zásadě vůbec netýká. Navíc je tu nesmyslná „klimatická politika EU“, která ekonomiku pravděpodobně dorazí. 

Například v Rakousku byl nedávno podobně vypískán úřadující spolkový prezident Alexander van der Bellen, který vede předvolební kampaň. Většina Rakušanů, s nimiž jsem měla možnost hovořit, je naprosto přesvědčena, že byl zvolen podvodem, o čemž svědčí i potvrzené čachrování s korespondenčními hlasy, kvůli němuž se volby prezidenta musely opakovat. 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Německo: Podívejte se, jak to vypadá, když se německý premiér rozhodne vystoupit na veřejnosti (video)

  1. Starý plesnivý Scholz vyzerá ako nacista zobrazovaný v starých sovietskych filmoch. A nielen vyzerá, ale vlastne aj je – eurofašistický , globalizmu oddaný a neomarxistický fanatik najhrubšieho zrna.

  2. Mnohí „dederóni“ dodnes s nostalgiou spomínajú na Honeckera, možno aj na Ulbrichta…Ako aj my Česi a Slováci na Husáka.

  3. Scholz je len hodnosťou nižší nacista, ktorý slúži vyššiemu nacistovi(Klaus Schwab).A ten zase slúži najvyšším (Rockeffeler,Rímsky klub,Rotschild bank,Trilaterálna komisia…)Nemecko je odporný nacistický štát a nikdy iný nebude.Nech ich tam všetkých skurvených Germánov zožerú moslimovia zaživa a nech Nemecko úplne zanikne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout