Neziskovka spadající pod OSN vyzývá Němce, aby odkázali svůj majetek tzv. „uprchlíkům“

Neziskovka spadající pod OSN vyzývá Němce, aby odkázali svůj majetek tzv. „uprchlíkům“

Ani bych se nedivila, kdyby nakonec skutečně došlo k tomu, že řada Němců začne odkazovat svůj majetek neziskovkám, jejichž úkoly jsou více než jasné: vyměnit obyvatelstvo Evropy. Na tom již velmi pilně pracovala svého času i Angela Merkelová – a přesto měla mezi Němci stále spoustu příznivců. Pak by nebylo nic podivného, kdyby movitější Němci – ale i ti méně movití – nakonec odkazovali všechen svůj majetek namísto příbuzným třeba právě neziskovce, která k podobným počinům vyzývá.

Jisté je, že by si na tom parádně namastili kapsu i šéfové a zaměstnanci těchto neziskovek, ale část peněz by jistě šla i na pokračování agendy výměny obyvatel. Navíc, po celé Evropě se stále najdou dokonce miliony lidí, které neziskovky, realizující dovoz Afričanů do Evropy, financují. Příkladem jsou Lékaři bez hranic, jejichž lodě brázdí vody mezi Libyí a Itálií. Tato organizace vybírá od občanů obrovské sumy. Ti si tak platí svoji vlastní výměnu.

„Zachraňovat životy, poskytovat ochranu, zachovávat důstojnost“, to jsou slogany, které Flüchtlingshilfe Deutschland používá k podpoře využívání migrantů jako dědiců v závěti německých občanů. Pokud to půjde podle vůle organizace umístěné pod záštitou Organizace spojených národů (OSN), němečtí občané by měli v budoucnu odkázat své životní dílo takzvaným „uprchlíkům“ namísto svých vlastních dětí a vnoučat. Mezitím OSN-Flüchtlingshilfe  dokonce umisťuje do deníků inzeráty: „Dejte uprchlíkům budoucnost – svou poslední vůlí. Vyžádejte si naši brožuru!“

V této brožuře, stejně jako na svých webových stránkách, Uvádí Agentura OSN pro uprchlíky celou řadu údajně dobrých argumentů. Vůle ve prospěch pomoci OSN uprchlíkům je „zvláštním druhem vaší lidskosti“ a zajistila by, že „vaše hodnoty“ budou žít i mimo vaši dobu. Je celkem jasné, jakými „hodnotami“ se OSN v tuto chvíli zabývá – OSN chce od Němců jen to nejlepší, jejich těžce vydělané peníze!

Obzvláště nestoudné: Nejméně na dvou dalších místech se OSN snaží nalákat potenciální zainteresované strany pochybnou výzvou k hodnotám. Kromě toho OSN slibuje, že „vaše hodnoty ochrání uprchlické rodiny, dokonce zachrání životy mnoha lidí“. Bylo by správnější a především upřímnější jednoduše nahradit termín „hodnoty“ termínem „peníze“. Hodnoty, které jsou zde propagovány, jako jsou morální nebo etické hodnoty, mohou mít vliv až po naší smrti, pokud byly ztělesněny a úspěšně předány během našeho života – ať už v rodině nebo v jiné sociální skupině. Takové hodnoty však nelze v žádném případě koupit ani rozdat, a to je dobře.

To, že celá věc je jakousi „nemorální nabídkou“, je zřejmé i na jiných místech. Na oplátku za to, že pomoc OSN pro uprchlíky bude v testamentu uvedena jako dědic, se organizace chce postarat o „pohřeb podle vašeho přání“, zrušení vlastnictví či nájmu bytu, ukončení pojištění a podobných smluv, stejně jako slibuje péči o hrob. Kromě toho neexistuje žádná dědická daň z pozůstalosti, pokud jde na pomoc uprchlíkům, jak OSN nezapomíná zmínit. Zde se vědomě či nevědomě hraje s obavami, které se týkají zejména starších lidí, v jejichž prostředí je jen několik žijících příbuzných, kteří by se o takové věci mohli v případě nouze postarat.

Nyní by se samozřejmě dalo také argumentovat tím, že je to dobrý krok OSN, který pomáhá zůstavitelům nebo jejich pozůstalým příbuzným vyrovnat se s papírováním a například s péčí o hroby. Tak by tomu bylo, kdyby nebylo téměř rušivých náznaků toho, jak důležité je sepsat závěť včas. V „nejčastějších dotazech“ se v první řadě objevuje následující: „Kdo dědí, pokud neexistuje závěť?“ Odpověď OSN zde zní jako varování: „Váš majetek dědí ti, kteří jsou vám nejblíže, pokrevní příbuzní a manželé / registrovaní životní partneři. Pokud chcete svůj majetek rozdělit jinak, měli byste to zařídit v závěti. V ní máte do značné míry svobodu určit, kdo by měl co dostat.“ Jinými slovy, sepište svou poslední vůli, nebo „uprchlíci“ odejdou s prázdnýma rukama.

OSN také rozsáhlé služby pro přípravu a zejména změnu závětí. „Chtěli byste změnit svou stávající poslední vůli?“ žádá rétoricky OSN a okamžitě dodává: „Podpoříme vás.“ Jediné, co chybí, je to, že OSN se také nabízí jako altruistický pomocník v otázkách týkajících se eutanazie, zejména proto, že již má ve svém rozsahu předběžnou fázi „poradenství o  závětích“.

K uvedenému už jen podotýkám, že podobným způsobem by se zase o něco rychleji dospělo do světa, kde nikdo nic nevlastní. Majetek, odkázaný německými dobrosery neziskovce napojené na OSN, pak nezdědí jejich potomci, ale právě ziskovka, která si s ním naloží podle svého. Je pravděpodobné, že (mimo namaštění kapes vedení neziskovky) bude využit právě na stavbu dalších migračních center nebo na nové lodě pro dovoz „Novoevropanů“.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Neziskovka spadající pod OSN vyzývá Němce, aby odkázali svůj majetek tzv. „uprchlíkům“

  1. opětovně se opakuje, že OSN nezastupuje lid žijící na této krásné planetě ale malou skupinu zvrhlíků a satanistů. Myslím že se blíží neodvratně konec těchto šílenců. Uprchlíci jsou v Evropě mj. proto, že jim v uplynulých dvěstě let stejná skupina tzv. elit kompletně ukradla nerostné suroviny a uvrhla je do bídy a hladu.

  2. Už za druhej svetovej vojny museli Nemci povinne prispievať na všetko možné , napríklad odovzdávať zlaté šperky, alebo zbierať darčeky vojakom v ZSSR. Nič nové pod Slnkom…

  3. Putin je posledná nádej na definitívne zvrhnutie strojcov NWO – WEF, OSN, BlackRock aj s ich zvrátenými poskokmi v tzv liberálnych vládach

  4. nejdřive naočkovat experimenty pak pustit migranty masově do Evropy a předat jim uplně všechno jak je možne že tohle většina obyvatel nevidi nebo chtěji snad brzy skoncovat se životem

      1. sněs to💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout