Německá ministryně Zelených chce zřídit „udavačská centra“

Německá ministryně Zelených chce zřídit „udavačská centra“

Nejde vlastně o žádnou novinku, před časem vyzvala k udávání spoluobčanů také naše vláda. Víc než co jiného to tedy zavání spíš objednávkou z Bruselu, neboť i tam již padlo nejedno slovo o tom, že je třeba občany povzbudit k udávání.

Politici samozřejmě nenazývají udávání tím, čím to je – tedy udáváním. Nazývají jej politicky korektně – „nahlašováním nenávistných projevů či dezinformací.“ Vše, co se totiž plně neshoduje s doktrínou jediné pravdy a vybočuje z ideologického rámce, je „dezinformace“ nebo „nenávistný projev.“

Připomínám, že EU již nedávno deklarovala, že hodlá zakázat politickou satiru. A – jak nedávno prohlásil Koudelka – také u nás bude zakázáno hovořit o české šéfce Sněmovny nebo šéfovi Senátu jinak, než v superlativech. Něco podobného zde již bylo, stejné manýry měl například i Hitler, neboť o něm nebo o jeho NSDAP nesmělo být slyšet jediné slovo kritiky.

Německo tak nyní možná bude i našim politikům jakousi předlohou k tomu, jak celé udávání patřičně vylepšit a rozšířit mezi lidmi…

Josefine Paulová, ministryně pro děti, mládež, rodinu, rovnost, uprchlíky a integraci Severního Porýní-Vestfálska za Zelené, chce prosadit projekt, který povzbudí Němce, aby nahlašovali své spoluobčany.

Zprávy naznačují, že Paulová má v úmyslu zřídit čtyři zpravodajská centra, kde by lidé mohli anonymně hlásit jiné lidi, kteří se chovají politicky nekorektně. Mělo by se tak dít prostřednictvím horkých linek. Nahlašovány by měly být zejména „incidenty nepřátelské vůči homosexuálům, migrantům, muslimům, černochům a Romům“ –  a to i ty, které nejsou trestné.

Vláda nejlidnatějšího federálního státu utratí 140 000 eur na zřízení každého centra. Paulová, bývalí učitelka, žije s Katjou Meierovou, saskou ministryní spravedlnosti a také členkou Strany zelených.

„Vzhledem k tomu, že budu i nadále odmítat nekřesťanský genderový jazyk a genderovou ideologii, je již předvídatelné, že mě nějaký horlivý levicový informátor udá ve východoněmeckém stylu Stasi. Budiž,“ odpověděl Dirk Kalweit, místopředseda frakce CDU pro křesťanskou demokracii v zemském sněmu.

Na závěr připomínám, že Severnímu Porýní-Vestfálsku se v Německu přezdívá NRW chalífát. Žije zde tedy největší počet muslimů v zemi, což znamená, že útoky na homosexuály zde nejsou ničím neobvyklým. Jisté je, že muslimové však za svoje verbální ani fyzické útoky trestáni nebudou. Zákon je jako obvykle namířen jen proti původnímu obyvatelstvu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Německá ministryně Zelených chce zřídit „udavačská centra“

  1. to Němcum nahodou přeji aby se ve sve zemi stali menšinou za ty 2 světové války nevyplaceni válečnych reparaci Holokaust popravy a zabijeni i to že i přes ty 2 světové války chtěji dal vládnout Evropě je dobře že tam maji Araby černochy muslimy at dostanou hezky po hubě a bojej se naši lide se take bali když Hitlerova vojska vraždila v Evropě tak je to patřične aby i Němci zažili Holokaust a zabijeni jak museli naši občane v minulosti jen doufejme že neš se tak stane tak cela vychodni Evropa nebude v EU a budeme mit betonove ploty na hranich s Německem a Rakouskem at se k nam masově nedostanou a nezamoři nas těmi migranty taky

    1. snívaj ďalej… keď dobyjú germanistan, vrhnú sa na ostatné nedobyté územia a Čechy sú hneď na rane. my Slováci otvoríme hranice s Ruskom a kozomrdi skončia!

  2. Typický príklad, ako LGBTI šialenci podporujú svojich budúcich moslimských vrahov – tí po porážke globalistov veru nebudú váhať so zavedením a udeľovaním trestu smrti pre úchylákov, ako je aj tá stará lezba! Znie až neuveriteľne,že až do začiatku 90. rokov boli vtedajší západonemeckí Zelení vcelku slušne vystupujúcou a pokrokovou ľavicovou stranou , ktorá kládla dôraz na ochranu chudobnejších a ochranu životného prostredia. Aké neomarxistické až fašistické monštrum sa z nej stalo, tak ako aj z ostatných relevantných strán v zjednotenom Nemecku o tom sa ani netreba rozpisovať.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout