Itálie: Během krátké doby v témže městě již druhý zabitý Afričan (video)

Itálie: Během krátké doby v témže městě již druhý zabitý Afričan (video)

Jistě si ještě všichni pamatujete na případ Nigerijce, který byl zabit ve rvačce poté, co obtěžoval kolemjdoucí Italku, od níž měl velmi vtíravým způsobem požadovat almužnu. Případ vzbudil značnou pozornost nejen v Itálii, protože po dlouhé době došlo k poněkud opačnému scénáři, než je běžné. Tedy zatímco v Itálii bývá pachatelem zpravidla některý z všudypřítomných ilegálů, což se již považuje za běžný folklór, takže zpráva se pak sotva objeví v místních médiích, pak zabití obohacovače je naopak případ, který musí být v maximální míře medializován.

Uplynul jen něco víc než týden a v tomtéž městě byl nyní zabit další Afričan – tentokrát již ze severu kontinentu, tedy z Tuniska. Ovšem podle všeho mělo jít o boj mezi gangy, takže pravděpodobně i ten, kdo Tunisana zabil, bude patřit k některému z obohacujících etnik.

30letý tuniský drogový dealer byl pobodán a zabit během boje, který se odehrál z dosud nezjištěných příčin na jižní promenádě „Piermanni“ v Civitanova Marche (Macerata), mezi via Mazzini a via D’Azeglio, krátce po 22. hodině: Afričan, který byl těžce zraněn, zemřel při převozu do nemocnice.

Při potyčce byl zraněn i další člověk. Neznáme příčiny rvačky, která možná vypukla kvůli vyřizování „účtů“. Na místě policie a forenzní specialisté ohradili oblast vraždy, zatímco byl učiněn pokus vypátrat vraha a hledá se také vražedná zbraň.

Jde o druhého Afričana, který během deseti dnů zemřel v Civitanova Marche, kde 29. července zemřel nigerijský žebrák Alika Ogorchuckwa, který krátce předtím požadoval almužnu tím, že obtěžoval přítelkyni muže, který ho pak zabil. Filippo Ferlazzo, 32 let ze Salerna, je nyní ve vězení za úmyslnou vraždu.

Tato poslední epizoda by mohla být spojena se zločinem, který se odehrál na nábřeží. Do nemocnice byl převezen Pákistánec, kterého zbili dva Severoafričané (jeden ho nehybně držel a druhý ho bil kopanci a pěstmi). Pákistánec byl převezen do nemocnice a o několik minut později odešel. Jednou z hypotéz je, že oba zločiny mohou souviset s  obchodováním s drogami a vyřizováním účtů drogových gangů.

A nakonec jako bonus ještě jedno zbrusu nové video z Itálie. Další ilegál se rozhodl blokovat silnici. V poslední době jde o oblíbenou činnost afrických obohacovačů, neboť nejde o první takovou blokádu. Zřejmě si berou příklad z klimatických „greténů“, kteří si podobným způsobem vynucují pozornost po celé Evropě…

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout