WHO obnovuje jednání o globální pandemické smlouvě pro vytvoření celosvětového totalitního zdravotnického systému

WHO obnovuje jednání o globální pandemické smlouvě pro vytvoření celosvětového totalitního zdravotnického systému

Globální pandemická smlouva, plánovaná de facto Gatesem vlastněnou WHO, nikdy nebyla mimo hru. Sice se vůči ní vymezila většina afrických zemí, Indie či Brazílie a několik dalších zemí, ale zejména západní země – v čele s USA a EU – za tímto totalitním nástrojem moci WHO stále stojí.

Neustálé přejmenovávání a kosmetické změny mají za cíl uklidnit veřejnost, která se proti původnímu záměru do značné míry vymezila.

Světová zdravotnická organizace nyní obnovila jednání o „pandemické smlouvě“, dohodě o „posílení prevence, připravenosti a reakce na pandemii“ a o vytvoření celosvětového zdravotnického systému.

Členské státy se v pondělí podruhé sešly ve švýcarské Ženevě, aby vyjednaly smlouvu, a zasedání zakončí 22. července.

Přednášky budou živě přenášeny na webových stránkách Světové zdravotnické organizace zde .

Článek 4 návrhu nastiňuje zastřešující principy smlouvy, včetně „všeobecného zdravotního pokrytí“, „rovnosti“, „transparentnosti“, „začlenění“, „rovnosti pohlaví“ a „rozmanitosti“. „

Členské státy WHO pověřily mezivládní vyjednávací orgán, aby dokončil svůj návrh pandemické smlouvy do srpna 2022.

Jakmile bude uzákoněn, generální ředitel WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus a kterýkoli z jeho nástupců bude mít plnou pravomoc implementovat předpisy WHO.

Smlouva by poskytla „rámec pro mezinárodní spolupráci a solidaritu“ a regulovala otázky, jako jsou systémy sledování a reakce na ohniska, řekl Ghebreyesus při oznámení smlouvy na tiskové konferenci v březnu. „Svět si nemůže dovolit čekat, až skončí, s plánováním další pandemie,“ prohlásil.

V červenci 2020 tehdejší prezident Donald Trump formálně vyčlenil Spojené státy ze Světové zdravotnické organizace.

Bezprostředně po nástupu do úřadu Joe Biden toto rozhodnutí zrušil a přivedl USA zpět do WHO, což byl jeden z jeho prvních činů ve funkci prezidenta.

V lednu 2022 Bidenovo ministerstvo zdravotnictví tajně předložilo WHO navrhované změny k reformě Mezinárodních zdravotních předpisů z roku 2005, existující zdravotní smlouvě, s názvem „Posílení připravenosti WHO a reakce na mimořádné události“.

Dodatky dávají více pravomocí mezinárodnímu orgánu nevolených byrokratů, aby definoval, co je pandemie, kdy pandemie probíhá, jak dlouho pandemie trvá a jak „předcházet potenciálním mimořádným událostem v oblasti veřejného zdraví mezinárodního významu, jak je odhalovat  a reagovat na ně“.

Dodatky Bidenovy administrativy spolu s dodatky z několika dalších zemí budou konsolidovány do nové globální „pandemické smlouvy“, která podřídí členské státy pravomoci mezinárodní organizace.

WHO se poprvé sešla v prosinci 2021, aby projednala svůj návrh pandemické smlouvy.

30. března 2021 vydalo 25 světových vůdců „naléhavou výzvu k uzavření mezinárodní smlouvy o pandemii“, v níž uvedlo, že taková smlouva je nezbytná k organizaci jednotné, globalizované reakce na pandemie, uvádí webová stránka WHO.

Zatímco WHO využívá pandemii COVID k vymyšlení trvalého převzetí mezinárodní lékařské suverenity, Yuval Noah Harrari, hlavní poradce zakladatele Světového ekonomického fóra Klause Schwaba, prohlásil, že globalistické elity zmanipulují „krizi“, aby nastolily světovou vládu.

„Katastrofa otevírá dveře rozsáhlým změnám, které by lidé jinak nikdy nepřijali,“ řekl Harari.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

8 thoughts on “WHO obnovuje jednání o globální pandemické smlouvě pro vytvoření celosvětového totalitního zdravotnického systému

 1. Následky očkovania, ktoré ničí postupne prirodzenú imunitu obetí sa začína prejavovať už v plnej sile!
  https://www.inenoviny.sk/v-australii-zomiera-nasobne-viac-ludi-ako-ked-sa-neockovalo/ !!! Jeseň a zima budú pre mnohých obávam sa, že kruté a výnimkou nebude ani zaočkovaný zdravotný personál ! Mainstreamové štetky (Nový čas, SME, Topky,… ) už začínajú strašiť a ďalej navádzať ľudí na pokračovanie v eutanázii !

 2. Ніtlеr musí v hrobě mаsturbоvаt a závidět, že hо tоto v dоbě jeho životа nеnаpаdlо.

  Jеstli si myslí všichni bуrokrati v pаrlаmentě, že když řeknou „My niс, to ЕU a WНΟ!“ Tаk, že se vyhnou zodpovědnosti? Sorry nа mušсe budete jako první, stejně tak jаko ti fаrmасeutičtí zmetсi! Сo dopují do těl сhеmikálie, jеdy, nаnobоtу a měniče DNΑ pomocí srаčkу, které v dnešní dоbě říkají ѵаkсínа proti соvidu. Říkám v dnešní době, protože v budoucnu to zаkаmuflují zаs do dаlších jimi vytvořených ѵіrů.

 3. WHO je zločinecká organizace v čele s jejím šéfem a zrůdou Gatesem. Doufáme, že naše vláda se ke schválení takového zvěrstva nikdy nepřihlásí.

 4. Pokud je známo, byly podány žaloby na zločince celé pandemie, kteří na základě pandemie zdůvodnili očkování genovou terapii, falešně nazvanou vykcínou proti neexistujícímu Covidu 19 po celém světě, způsobující i smrt. WHO JE ZLOČINECKÁ ORGANIZACE.

 5. Zdenio:

  Nebuďte prosím naivní. Soudci jsou Židé a ti nikdy nepůjdou proti svým a na policisty s armádou taky nespoléhejte! To jsou jejich žoldnéři.

  Jediné co bude účinné je potrestat vlastními rukami. Násilím je odvést k občanskému soudu vytvořeného obyčejnými lidmi a odsoudit nebo rovnou je hodit do černé uzamčené kobky.

  Stačí sebrat Babiše, ten se servíruje sám kvůli tomu jeho karavanu bez ochranky. Nebrat na něho žádné ohledy. Je to stejný zmetek jako Fiala s Rakušanem. Všichni v tom jedou i když na veřejnosti dělají ze sebe soupeře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout