Většina Němců si myslí, že existuje mnoho pohlaví

Většina Němců si myslí, že existuje mnoho pohlaví

Němci se vždy vyznačovali slepou poslušností svých vůdců. Ať už jejich panovníci přišli s čímkoli, poslušně souhlasili a byli ochotni se podřídit jakékoli politice. Nejinak je tomu nyní, kdy mají ve vedení země progresivistickou vládu, vedenou socany a zelenou sebrankou. Korporátní média, která plně souzní s vládou, považují Němci za studnici jediné pravdy, které bezmezně věří. LGBTQIA propaganda tak v této zemi samozřejmě padla na úrodnou půdu.

Dnes již existuje zhruba 120 pohlaví, o čemž ovšem většina Němců absolutně vůbec nepochybuje a považuje to za fakt. A nejen to, Němci souhlasí i s tím, aby si každý mohl na matrice měnit své pohlaví jak chce, třeba být každý rok něčím jiným…

Relativní většina Němců věří, že existuje více než dvě pohlaví. V průzkumu institutu INSA odpovědělo 49 procent na tuto otázku kladně. Přibližně 38 procent na druhé straně věří, že existuje pouze mužské a ženské pohlaví. Průzkum byl zadán novinami Bild.

Nový zákon o sebeurčení, podle něhož může každý Němec změnit své pohlaví jednou ročně na matričním úřadě, aniž by měnil pohlaví operativně nebo hormonální terapií, se také setkává s velkým souhlasem. Transgenderový zákon vstoupí v platnost příští rok a vítá ho 50 procent Němců. Pouze 31 procent je proti. Jedinec, který bude pravidelně 1x ročně měnit pohlaví, tak může postupně vystřídat možná až polovinu současné škály všech genderových identit.

Na druhou stranu většina je kritičtější k věkové hranici. Skutečnost, že by mělo být možné měnit pohlaví od věku 14 let bez souhlasu rodičů, 59 procent považuje za nepřijatelnou. 28 procent to naopak vítá.

Současně téměř každá druhá osoba odmítá takzvaný „genderově spravedlivý jazyk“. Pouze 9 procent považuje tento výraz za „užitečný“. Téma se však polarizuje mnohem méně, než se předpokládalo. Více než jeden ze tří (35 procent) nemá vůbec žádný názor.

Většina Němců je také proti unisex toaletám. Téměř 60 procent je proti společným toaletám pro všechna pohlaví. Pouze 14 procent podporuje zrušení pánských a dámských toalet.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Většina Němců si myslí, že existuje mnoho pohlaví

  1. já jako jako člověk s penisem mezi nohama xenofob nácek rasista zpatečnik a Pro Rusky kolaborant se považuji za lezbu proto žádam soudruhy aby mě zavřeli do ženske věznice 🍌😋😉

  2. Zaplať pánbů, že už nežije Dr Mengele, ten by v koncentrákách měl náměty na “ lékařské výzkumy „. Jak málo stačí aby národ zdegeneroval.

  3. Pochopiteľne,že článok je iba o bielych domorodcoch. Ani jeden správny moslim neuznáva 120 pohlaví a podobné neomarxistické „vymoženosti“. Už sa neviem dočkať, kedy bude za takúto a podobnú úchylnú propagandu v celej Eurábii trest smrti. A samozrejme aj za LGBTI pohlavný styk či operáciu pohlavia.

  4. no, Nemci sú síce ukážkoví kokoti, ale pochybujem, že do ankety hovorili pravdu… či to nebude skôr tak, ako keď sa nejaký reportér pýtal Švédov na ulici, či by chceli pomôcť nelegálovi a každý že samozrejme hej… a keď vytiahol spoza rohu Negra, tak každý jeden opýtaný mal plno výhovoriek, prečo ho nechce domov práve on! tak len dúfam, že aj do ankety poslušne pritakajú, ale v skutočnosti to odmietajú… skrátka takí dvojtvárni hadi, akých je teraz plný Západ!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout