Velká Británie: Oběť znásilňovacích muslimských gangů vypovídala v médiích, záhy k ní přišla policie, aby ji zastrašila

Velká Británie: Oběť znásilňovacích muslimských gangů vypovídala v médiích, záhy k ní přišla policie, aby ji zastrašila

Nikdo přesně neví, kolik britských dívek se stalo obětí muslimských znásilňovacích gangů. Některé odhady zmiňují až milion obětí, k nimž patřily  výhradně nezletilé nemuslimky. Ke znásilňování prokazatelně docházelo od 80. let a dochází k němu doposud. Některé informace dokonce hovoří o stavu, kdy v současné době namísto útlumu této činnosti z důvodu medializace dochází k dalšímu boomu činnosti pákistánských znásilňovacích gangů, které se staly beztrestnými a znásilňují víc než kdy dřív.

Gangy se soustřeďují na nezletilé dívky, nejčastěji je jejich obětem mezi 8-17 lety. Oběti jsou samozřejmě zastrašovány a jak potvrdily ty, které již vypovídaly, výhružky jsou zpočátku to, co dívky donutí mlčet a nechat se i nadále unášet a znásilňovat. Pákistánské gangy nehrozí jen jim, ale většinou pohrozí i tím, že se pomstí na jejich rodině. A skutečně k podobným případům již došlo. Například jedna z dívek, která se před lety rozhodla gang udat, byla upálena s celou rodinou poté, kdy gang v pomstě zapálil jejich dům. To zastrašilo další dívky, které byly gangem znásilňovány a ty raději mlčely.

Ovšem vyskytlo se i mnoho dalších případů, kdy byly napadeny rodiny dívek, které se rozhodly promluvit. I když to nedopadlo tak fatálně, došlo například k upálení auta, požárům či vyrabování jejich domovů nebo napadení a zbití rodinných příslušníků obětí gangů. V neposlední řadě pak docházelo i k zastrašování ze strany policie, která většinou s násilnými gangy spolupracuje. Známý je například případ, kdy šla dívka znásilnění gangu nahlásit na policii. Policisté namísto toho, aby dívce pomohli, ji svěřili dvěma mužům s tím, že ji odvezou domů. Muži, kteří patřili k jinému znásilňovacímu gangu, dívku z policejní stanice odvezli za město, kde ji znásilnili.

V mnoha městech, kde řádí pákistánské gangy, byla situace velmi podobná, policie téměř nikde nestála za dívkami, ale naopak – za zločinci. Zřejmě byl důvodem i fakt, že v rámci povinných kvót je v řadách policistů i mnoho muslimů. Ti logicky podporují islámské právo šaría, na jehož základě ke znásilnění dochází (podle šaríi  není znásilnění nemuslimky trestné, ale je naopak doporučováno, neboť jde o akt, který praktikoval i lžiprorok Mohamed). Ovšem důkazy jasně hovoří i o tom, že ryba smrdí od hlavy. Již v 90. letech a na začátku tisíciletí otevřeně kryla násilníky dokonce i tehdejší vláda.

I přesto, že byl podíl policistů z dotčených měst na znásilňování zcela jasný, nakonec nebyl ani jeden z nich suspendován ani nijak zásadně potrestán. Tím systém pouze potvrdil, že znásilňování dívek tiše podporuje.

Posledním potvrzením spolupráce policie s muslimskými znásilňovacími gangy je i případ jedné z obětí gangu z Telfordu, která se rozhodla na to, co se jí stalo, upozornit veřejnost. Vystoupila proto v médiích, kde o znásilňování, které ze strany gangu utrpěla, vypovídala. Jen několik dnů po odvysílání pořadu přišli k ní domů policisté, kteří ji okamžitě začali zastrašovat s tím, že má mlčet.

Dívka totiž v médiích mimo jiné vypověděla také o tom, jak násilníky kryla policie i sociální služby z Telfordu.

Umíte-li anglicky, můžete se níže podívat na krátkou ukázku z jednoho z rozhovorů, které poskytla:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Velká Británie: Oběť znásilňovacích muslimských gangů vypovídala v médiích, záhy k ní přišla policie, aby ji zastrašila

  1. Hnusí sa mi pokrytectvo multikultúrnych sionistov a nepriateľov bielej rasy typu Tommy Robinson, ktorí okrem silných rečí nikdy nič konkrétne pre obete Pakistancov neurobili a odmietajú akékoľvek násilie či „zločiny z nenávisti“. Členov Anglickej obrannej ligy a podobných pochybných spolkov by nikdy nenapadlo napr. podpáliť mešitu, vyliať na chodník moslimského geta prasaciu krv či zabiť imáma. Tak či onak o budúcej /tvrdo islamskej/ podobe Veľkej Británie – napriek brexitu – niet pochýb.

  2. Heslom Robinsonovej bandy je: Nie sme rasisti /čiže nenávidíme bielu rasu/ . Uznávame právo Izraela na existenciu a chránime ho pred nepriateľmi. Inými slovami, schvaľujeme zabíjanie nevinných ľudí v Sýrii, Libanone, Iráne, o Palestíne ani nehovoriac a tiež bratričkovanie s ropnými despociami vrátane Saudskej Arábie… Ale odmietame ublížiť „umiernenému“ moslimovi, Číňanovi, černochovi, homosexuálovi či Sikhovi! Zrejme túto bandu financuje nejaký proizraelský žid /ktorým Soros určite nie je/. Pochopiteľne by som nebol proti tomu, keby Tommyho Robinsona a jeho „spolubojovníkov“ hodili do cely plnej Pakistancov a Nigérijcov

    1. Tommy Robinson byl ve vezeni za to ze se pokousel vynest na svetlo desive sktecnosti znasilnovaci mafie. A take diky jemu se o tomto tematu obcas mluvi, a take diky nemu je obcas nekdo odsouzen.

      Je mozne ze politicka strana ve ktere nyni pusobi ma tiskova prohlaseni o „nejsme rasist a podporujeme izrael“ samozrejme ze tato prohlaseni jsou povinna ! V UK stejne jako v Cechah maji sbirku paragrafu na propagovani/popirani a jakmile se nekdo jen vykloni z rady soudy po nem jdou.

      Britove jsou poddani, nezapomineej na to. Zakonou moc od bitvy u Waterloo prevzal dum Rotshield. Cokoli co vycniva z rady a narusuje agendu Thory jee nemilosrdne zlikvidovano. Tommy Robinson je v anglii narodni hrdina, a jestli se anglani odvazi k revoluci, ozbrojenemu povstani proti vladnouci tride slozene ze Britskych zradcu a zidu, spolehni se ze Tommy bude stat v cele a bude striilet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout