V Amsterdamu i jinde ve světě se včera demonstrovalo, farmáře podpořil mimo jiné i Donald Trump nebo známý hollywoodský herec (videa)

V Amsterdamu i jinde ve světě se včera demonstrovalo, farmáře podpořil mimo jiné i Donald Trump nebo známý hollywoodský herec (videa)

Včera probíhalo po celém světě mnoho demonstrací na podporu nizozemských farmářů. Největší z nich samozřejmě proběhla v nizozemském hlavním městě a to pod heslem: „Neexistuje žádná covidová krize, neexistuje žádná klimatická krize a neexistuje žádná dusíková krize.“ Tím chtěli dát organizátoři zároveň najevo, že vše, co se po celém světě děje již více než dva roky, se děje pod jedinou záminkou a tou je Velký reset, který má kolem roku 2030 podle plánů vyústit v jednu světovou vládu.

Mnoho tisíc lidí bylo v sobotu na náměstí Dam v Amsterdamu, aby protestovalo proti vládním dusíkovým plánům. Také chodili v průvodu po městě. V hlavním městě byly ve velkém množství také traktory a náklaďáky. Během protestu předneslo projev několik lidí, včetně poslance Pepijna van Houwelingena (FVD).

Během svého projevu zdůraznil, že je třeba probudit zbytek Nizozemska. „Co se děje? Vedeme obrovskou bitvu proti globalistům. To je globální bitva. Tito globalisté přicházejí se všemi těmito hoaxy, aby nás ovládli. To je jejich cíl: chtějí nám vzít svobodu,“ řekl Van Houwelingen.

„Dovolte mi, abych velmi jasně uvedl tři pravdy. První: neexistuje žádná covidová krize. Žádná není,“ řekl poslanec, načež se ozvalo hlasité troubení. „Druhá: neexistuje žádná klimatická krize. A třetí: neexistuje žádná dusíková krize.“

„V naší zemi máme obrovskou demokratickou krizi,“ zdůraznil Van Houwelingen. „Globalisté ovládli naši zemi. To se skutečně stalo v roce 2005. Pak jsme hlasovali proti té prokleté Evropské ústavě, a přesto byla prosazena. Ne nizozemským obyvatelstvem, ale globalisty.“

„V roce 2016 se totéž stalo znovu s tou prokletou asociační dohodou s Ukrajinou. Znovu a znovu naše vláda dělá věci proti vůli nizozemského lidu. Proti naší vůli. To je to, co se děje,“ řekl.

Podle něj už nizozemská vláda nemá kontrolu. „To jsou jiné agentury. To jsou globalisté. Zaměřují se především na naše zemědělce. To dává dokonalý smysl, protože naši zemědělci jsou nejlepší, jsou nezávislí, mají vlastní půdu, mají vlastní zařízení, mohou se sami živit. A tato nezávislost musí být porušena. Jakmile to bude hotovo, už se nemůžeme živit jako země. Pak jsme vydáni na milost a nemilost jiným zemím. To je neuvěřitelně nebezpečné.“

Van Houwelingen poukázal na to, že chtějí, aby se Nizozemsko stalo jedním velkým městským státem, spolu s částí Belgie a Německa (pozn.: viz tento projekt). „Nikdy nesmíme dopustit, aby se to stalo.“

„Vůbec to není o dusíku. A po farmářích přicházejí rybáři. A po rybářích přicházejí řemeslníci. Bude to tvrdá, dlouhá bitva, ale nakonec ji vyhrajeme,“ řekl s přesvědčením, načež bylo slyšet hlasitý jásot a troubení.

Další záběry z demonstrace, kde se objevily i kanadské vlajky, symbolizující protesty kamioňáků, kteří demonstrovali za stejnou věc:

 

Nizozemské farmáře však podpořili i v zahraničí. Kupodivu největší opora přišla ze zámoří, kde také proběhly demonstrace na podporu vyvlastňovaných farmářů.

Přímo z demonstrace hovořil k Nizozemcům bývalý americký generál Michael Flynn, bývalý bezpečnostní poradce Donalda Trumpa.

„Stojíme bok po boku s vámi. Svět stojí za zemědělci. Váš boj je naším bojem,“ řekl Flynn, který vyzval všechny, aby na sociálních sítích vyvěsili holandské vlajky.

„Všechna naše práva jsou pod útokem,“ pokračoval Flynn. „Nedali jsme svolení, aby nám byly odebrány naše svobody. A z tohoto důvodu se mnoho zemí začíná stavět proti svým tyranským vládám.“

Po celém světě se lidé účastnili podpůrných protestů. V kanadském hlavním městě Ottawě se demonstrovalo u nizozemské ambasády.

Demonstranti kráčeli Ottawou:

V Christchurchi na Novém Zélandu demonstranti pochodovali ulicemi a skandovali „žádní farmáři, žádné jídlo“:

Protesty však podpořil i Donald Trump:

Bývalý americký prezident Donald Trump přednesl v sobotu projev během setkání Turning Point USA na Floridě. Během konference vyjádřil svou podporu nizozemským zemědělcům.

Varoval, že podvod s klimatickou krizí by mohl vést k hladomoru. Právě teď odvážní zemědělci v Nizozemsku bojují proti klimatické tyranii nizozemské vlády, řekl Trump.

Exprezident poukázal na to, že nizozemská vláda chce drasticky snížit produkci potravin na farmách, a to navzdory rostoucímu nedostatku potravin. „Říkají: nemůžete obdělávat svou půdu, nedostanete hnojivo, musíte se zbavit svého dobytka.“

Chtějí se zbavit dobytka a je řada na vás, varoval Trump přítomné. „Jsme proti klimatickým fanatikům a podporujeme mírumilovné holandské farmáře, kteří statečně bojují za svou svobodu. Je strašné, co se děje.“

A kupodivu se i mezi hollywoodskými celebritami našel podporovatel nizozemských farmářů.

Nejen bývalý generál Michael Flynn a prezident Trump, ale také herec Kevin Sorbo podporuje holandské farmáře. „Světové ekonomické fórum prosazuje svůj absurdní a více než šílený Zelený úděl, který tvrdí, že nizozemská hospodářská zvířata přispívají ke změně klimatu,“ říká ve videovzkazu.

WEF se domnívá, že počet hospodářských zvířat by měl být snížen, což znamená, že až 90 procent zvířat musí být zabito a mnoho zemědělců je nuceno přestat.

Sorbo, který hrál Herkula ve stejnojmenném seriálu, poukazuje na to, že Nizozemsko je druhým největším vývozcem zemědělských produktů po Spojených státech. Plány globalistů mají negativní dopad na trh s potravinami, zdůrazňuje herec.

Farmáři říkají, že dochází k zabírání půdy, a že globalisté potřebují zemědělskou půdu k vybudování megaměst. Sorbo vyzývá lidi na celém světě, aby sdíleli nizozemskou vlajku na internetu jako znamení solidarity s nizozemskými zemědělci.

„Je čas jít, Herkule, proti tomuto šílenství.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

2 thoughts on “V Amsterdamu i jinde ve světě se včera demonstrovalo, farmáře podpořil mimo jiné i Donald Trump nebo známý hollywoodský herec (videa)

  1. Jednání gobalistů a jejich nadřízených má logiku.
    Proč bychom měli mít tolik dobytka pro pár přeživších po očkování. Jak řekl jeden německý vládní představitel. Kdyź nenaočkujeme děti, tak co pak s nimi budeme dělat
    (míněno bez zemřelých rodičů).
    Zrušit auta se spalovacím motorem do r.2035 dává tím také smysl. V tu dobu už bude žít jen pár tisíc lidí. Proto nebude třeba stavět pro el.auta nové elektrárny, nové rozvodny, nové rozvody. Kdo nevidí v těchto plánech to, co jsem tady popsal, tak je bezmozek nebo se zrovna probral z kómatu.

  2. Přesně tak králi Miroslave. Je to zcela prosté. Když se bavím s normíkama např. o el. energii a oni v tomto vidí (kupodivu) nelogické jednání elit, tedy, že jejich green deal povede k nedostatku el. energie na světě, tak se tomu podivují. Já jim vždy odpovídám, že energie budou mít dostatek, protože většina lidí skape, zbytek budou automatizovaná domestikovaná zvířata, která jim budou sloužit. Když budou potřebovat nové lidské kusy, tak si je vypěstujou v laboratoři a potom si s nimi budou dělat co budou chtít, tedy to, co si nelze ani představovat. Vše co se děje je zcela prosté a logické a jediný důvod proč to normící odmítají přijmout je ten, že je to pro ně příliš nepříjemné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout