To není Rijád, Bagdád ani Mogadišo, to je švédské Malmö (video)

To není Rijád, Bagdád ani Mogadišo, to je švédské Malmö (video)

V případě Švédska již není otázka, zda zde zavládne právo šaría, ale kdy k tomu dojde. V současné době již neexistuje cesta zpět. Ovšem mnoho Švédů to stále nechápe, snad vyjma onoho téměř 3/4 milionu, který již stihl emigrovat a nehodlá se do své země vrátit. Za pouhé dva měsíce čekají Švédsko parlamentní volby, přičemž 1,2 milionu voličů se nenarodilo ve Švédsku. Kolem milionu dalších voličů, většinou mladých dospělých kolem 20 let věku, se ve Švédsku narodilo, ale mají muslimské rodiče.

To je pro zemi, která má zhruba tolik obyvatel jako ČR, přespříliš, pokud vezmeme v úvahu, že mnoho dalších obohacovačů zatím na občanství čeká a další tisíce do země proudí.

Švédské Malmö je jedním z měst, jejichž velkou část si již převzali muslimové. Jak moc je již město islamizováno poznáte velmi snadno na tom, jak to vypadalo v tamním parku v době, kdy se tam mohamedáni shromáždili na oslavu svátku Íd. Chyběly už jen pro svátek typické podřezávané ovce a hodně krve, ale na to si mohamedáni ještě pár let jistě rádi počkají.

Včera se v Malmö konala muslimská masová modlitba. Právě muslimský svátek Íd al-Adha dal podnět k události.

V sobotu zabralo park v Malmö velké shromáždění muslimů. Slaví Íd al-Adha, což je druhý největší ze dvou nejvýznamnějších svátků slavených v islámu. Říká se, že ctí Ibrahimovu ochotu obětovat svého syna Ismaila, aby poslechl Alláhův příkaz. Často zahrnuje zvířecí oběti – mohamedáni při svátku porazí  halal způsobem v celém světě miliony ovcí, krav, koz, buvolů nebo velbloudů.

Takto to vypadalo v parku v Malmö během akce, kterou předseda muslimské strany Nyans Mikail Yuksel  označil za fantastickou:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.8]

5 thoughts on “To není Rijád, Bagdád ani Mogadišo, to je švédské Malmö (video)

    1. Genocida belochu nema s kapitalismem co delat. Stejneho vysledku lze dosahnout pomoci komunismu, feudalismu nebo libovolne jine ekonomicke doktriny.

      Zidiovsti psychologove spravne rozpoznali nejslabsi clanek. Svedove ochotne prijali vyfabulovanou abstraktni vinu za to ze zbohatli behem 2sv valky na oobchodu s oceli. Cilene posilovali potrebu seebemrskacsvi, sebeobetovani, 2 geenrace svedu byli vychovavani s ideou, ze je jejich povinnost darovat majetek slabym a chdym. Ti kteri byli dostatecne brainwashingovani, see pak dosstavali do vladnich uradu. Pomalu ale jiste tak doslo k tomu ze vladnouci indoktrinovani svedove spachali doslova narodni sebe-genocidu. Myslim ze v historii lidstva tohle nema obdoby.

      Kazdopadne patri uznani, zidovskym planovacum a vedoucim projektu genocidy evropanu. S minimalnimi naklady vyhubit sveho nepritele do posledniho jedince, a to tak, ze nepritel vetsinu casu vubec netusi ze je ve valce. Briliant mastermind.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout