Nový Zéland, jedna z nejproočkovanějších zemí světa, zaznamenává rekordní počet „covidových úmrtí“

Nový Zéland, jedna z nejproočkovanějších zemí světa, zaznamenává rekordní počet „covidových úmrtí“

Vzpomínáte si na to, co říkal před časem například Mike Yeadon, jeden z v minulosti čelních zaměstnanců firmy Pfizer, virolog Geert van den Bosche nebo nedávno zesnulý nositel Nobelovy ceny za lékařství s přední expert na AIDS  Montagnier? Všichni uvedení špičkoví odborníci a mnoho dalších tvrdili již od začátku, že mRNA přípravky způsobí zhroucení imunity, takže některé opakovaně očkované časem zabije třeba obyčejná rýma. Někoho dřív, jiného později.

Je to, co se nyní děje na vysoce proočkovaném Novém Zélandu, potvrzením toho, že měli pravdu?

Na Novém Zélandu dosáhl počet „covidových úmrtí“ historického maxima . Úmrtnost v zemi je dvakrát vyšší než ve Velké Británii a čtyřikrát vyšší než ve Spojených státech.

Kromě toho bylo minulý týden registrováno 64 780 „případů koronaviru“. Úřady tvrdí, že skutečné číslo může být mnohem vyšší. Více než 80 procent Novozélanďanů bylo dvakrát očkováno, což znamená, že je naočkována téměř celá dospělá populace.

Na začátku letošního roku úmrtnost na covid na Novém Zélandu raketově vzrostla. Úmrtnost následně mírně poklesla, aby se tento měsíc dále zvýšila. Minulý týden zemřelo každý den pět lidí na milion Novozélanďanů, oproti 3,68 v březnu.

Vysoká úmrtnost v kombinaci s vysokou proočkovaností a mírností omikronu vyvolává vážné otázky o účinnosti očkování, píše Will Jones pro The Daily Skeptic .

Novozélandská premiérka Jacinda Ardernová začátkem tohoto roku řekla tisku, že lidé v jiných zemích byli posíleni rychleji, jak se omikronová varianta rozšířila a vyzvala občany, aby si dali posilovač.

„Vedlejší účinky vakcín jsou známkou toho, že vakcína dělá to, co dělat má,“ řekla také Ardernová.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 4.8]

6 thoughts on “Nový Zéland, jedna z nejproočkovanějších zemí světa, zaznamenává rekordní počet „covidových úmrtí“

 1. Říci dnes, že injekce zabíjí, je trestný čin šíření lźi.
  Z Číny k nám přicházely zprávy, že ve Wuhanu umírají lidi na ulicích po stovkách denně a další tisíce denně v nemocnicích. Otázka pro lidi se senem v hlavě místo mozku. Tento strašlivý vir, který zabíjí lidí při chůzi, se přemístil do světa, dokonce na cestách získal ještě strašlivější mutace, dodnes nikde nikoho na ulici nezabil.
  Co ty lidi ve Wuhanu zabíjelo ? Napovim. Za pár dní nám oznámili, že tam spustili vysílání 5G. Kmitočet 60 GHz zabrání červeným krvinkám se spojit s kyslíkem. Do pěti minut zemřete. A je vymalováno. Stejně tak někdo toto použil v sokolovské policejní škole loni v červnu, když na skupinu stovky žáků spustil přenosný vysílač 5G (na krátkou dobu, aby nezemřeli) a 20 stojících vedle sebe padlo k zemi a dodnes nikdo nevyšetřil důvod.
  Když Gates v r. 2011 řekl, že vakcinace je nejlepší způsob depopulizace, tak proti čemu, proč a čím nás očkují, když covid vir neexistuje ?
  V zahajovacím ceremoniálu OH v Barceloně nám ukázali, co udělají s lidstvem v budoucnosti. Po hřišti pobíhali lidi s injekcí nad hlavou, jiní drželi balónky s chapadly vypadající jako hydry (něco jako hydry v nanovelikosti našli v injekcích) a byly tam na hromadách lidi jako mrtvoly.
  Na kapotách aut rozvážející PCR testery byl symbol egyptského boha smrti. V přiloženÿch dokladech a na autech byl nic neříkající nápis Ipsos mori. Jenže z latiny to znamená : Zemřete.
  P.S. Facebook se dnes jmenuje nic neříkajícím názvem Meta. Jenže z hebrejštiny to je : Mrtvý.
  Takže dokončím otázku. Umírají lidi na injekce ?

 2. „Vakcína“ dělá to, co dělat má. Tzv. vedlejší účinky jsou její hlavní účinky. Tato injekce má pomalu a cíleně zabíjet lidi. Přímo to řekla:

  „Vedlejší účinky vakcín jsou známkou toho, že vakcína dělá to, co dělat má,“ řekla také Ardernová.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout