Jako každoročně i letos zakládají invazisté lesní požáry v Řecku

Jako každoročně i letos zakládají invazisté lesní požáry v Řecku

A je třeba zdůraznit, že nejen v Řecku, ale také v Itálii se již dříve zjistilo, že za rozsáhlými lesními požáry stojí obohacovači, kteří připlouvají do Evropy, aby nahradili původní obyvatelstvo.

Již vloni se přišlo na to, že za rozsáhlými požáry v Řecku stojí Afghánci a Turci, letos jsou to pro změnu Syřané.

Ne, údajná změna klimatu nemůže za různé lesní požáry, které Evropu sužují téměř každé léto už nějakou dobu. Téměř vždy to způsobuje žhářství. Protože: při teplotách mezi 30 a 40 stupni se žádná vegetace nemůže sama vznítit. Jenže to je přesně to, co nám mainstreamová média chtějí naznačit. V Řecku je stále jasnější, kdo stojí za žhářskými útoky.

Jsou to většinou ilegálové z Blízkého východu, kteří v přestrojení za uprchlíky zapalují nejen své uprchlické tábory (Moria apod.), ale i lesy. Někteří migranti z Afghánistánu byli při zakládání požárů přistiženi minulý rok. Zničili také stovky let staré olivové háje. Takže letos znovu.

Šest podezřelých syrských vetřelců (viz titulní obrázek), kteří pobývali v Evrosu v severním Řecku , bylo přistiženo, jak zapaluje několik lesních požárů. Řecká policie džihádisty zatkla, nyní čekají na soud a hrozí jim až 10 let vězení.

Nedávno také ilegálové založili lesní požár na srbsko-maďarské hranici.

Připomínám, že je to již asi dva roky, co ISIS poprvé vyzval své příznivce k tomu, aby v západních zemích zakládali požáry. Jejich výzva se zopakovala i vloni, kdy v reakci na to hořelo hned několik lesů ve Francii.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Jako každoročně i letos zakládají invazisté lesní požáry v Řecku

  1. Nedá sa vylúčiť, že ich založili aj votrelci v už celkom otvorene vítačskom Slovinsku. Čím nechcem naznačiť,že zvrhnutý diktátor Janša nebol vítač. Aj on tak ako jeho kamaráti Orbán a Kaczynski dovážal do krajiny deň čo deň rôznu svoloč z celého sveta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout