Itálie: Dozvuky případu zabití Nigerijce (videa) – AKTUALIZACE (video rvačky)

Itálie: Dozvuky případu zabití Nigerijce (videa) – AKTUALIZACE (video rvačky)

Vzpomínáte si na velmi brutální vraždu 19leté italské dívky Pamely Mastropietro, která byla zdrogována, zřejmě i znásilněna a pak rozřezána na kousky a odhozena za městem? Pachatelé – Nigerijci – měli dokonce části jejího těla zkonzumovat. Potrestán byl nakonec jen jeden z nich. Tak právě tento i mnoho podobných případů, případně přeměna některých měst – v čele s Castel Volturno – na drogová doupata pod vedením nigerijské drogové mafie, jsou důvodem, proč Italové nejsou z přítomnosti Nigerijců v jejich zemi nijak nadšeni.

Nicméně nad žádným případem kriminality Nigerijců se nepozastavili italští politici a média tak, jako nad nedávným zabitím Nigerijce naštvaným Italem. Jisté je, že zavražděné Pamele nepřišel na pohřeb ani jeden tehdejší politik (k vraždě došlo v roce 2018), ale již nyní se říká, že pohřbu Nigerijce se jich zúčastní většina.

Dnes se dozvíte další informace nejen k vraždě nigerijského žebráka, který si občas přivydělával pouličním prodejem všeho možného, ale především vám chci ukázat, co se dělo záhy poté, co byl Nigerijec zabit.

Nigerijci vytáhli do ulic Civitanovy, protesty řídí Nigerijcova manželka (viz titulek):

 

zde blokovali dopravu:

Podle informací starosta města, který je členem Berlusconiho strany Forza Italia, před protestujícími Nigerijci poklekl a slíbil, že město zaplatí celý pohřeb (pohřeb výše uvedené Pamely neplatila nigerijská ambasáda ani město, musela ho zaplatit rodina). Vyhověl i dalším požadavkům Nigerijců a ve městě vyhlásil smutek (nic podobného se v případě zavražděné Pamely nekonalo).

starosta města slíbil uhrazení pohřbu a vyhlásil smutek

Nyní se objevily i další informace o incidentu s nigerijským žebrákem.

Při rekonstrukci incidentu obžalovaný objasnil co se vlastně stalo: „podomní obchodník naléhavě požadoval almužnu a dokonce vzal mou přítelkyni za paži,“ řekl vyšetřovatelům Filippo Claudio Giuseppe Ferlazzo.

Zdá se, že nedošlo k pokusům o sexuální přístup k ženě, jak bylo zmíněno na začátku, ale k naléhavé prosbě o almužnu, jak vyplynulo z ranní policejní tiskové konference.

A co vypověděla partnerka obžalovaného?

„Ten muž naléhavě žádal o peníze. Přišel ke mně s velkou vlezlostí a můj partner ztratil nervy,“ vysvětlila žena, občanka Civitanovy.

Dále se má řešit jednání kolemjdoucích, zejména pak fakt, že nikdo Nigerijci nepomohl, hodně lidí incident nahrávalo a kdosi měl dokonce Itala povzbuzovat pokřikem „Tak ho zabijte!“.

Každopádně viník je ve finále jediný: Politici a celý zvrácený systém, podporující politiku multikulturalismu. Opět připomínám, že Nigerijci spáchají v Itálii asi 14 tisíc trestných činů ročně, takže je jasné, jak je asi Italové „milují“. V Itálii je také velmi aktivní nigerijská mafie, včetně „Černé sekery“ její nejnásilnější odnože, která je pověstná tím, že po vraždách nezůstávají žádné důkazy, neboť mrtvoly „zmizí.“

nárůst počtu Afričanů – zejména Nigerijců –  v Itálii ukazuje graf – v zemi žije celkem 117 000 Nigerijců

O nigerijské mafii v Itálii jste si mohli více přečíst zde, zde, zde nebo zde. O tom, jak se italské město přeměnilo v Afriku – a to včetně extrémně vysoké kriminality a největšího výskytu AIDS – jste si mohli přečíst například zde a zde.

Je jasné, že ve všech zemích, které jsou multikulturně obohacovány, bude stále častěji docházet k násilným střetům mezi nově příchozími a domorodci. To je logický důsledek škodlivé politiky EU a jí oddaných vlád…

AKTUALIZACE:

Video rvačky, při níž zemřel Nigerijec:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Itálie: Dozvuky případu zabití Nigerijce (videa) – AKTUALIZACE (video rvačky)

  1. Komentáře vypnuté. Nic neobvyklého.

    Blokování silnic ala pseudoekologičtí buzeranti. Auta měli jet dál, primáti uhnou.

    Jen by mě zajímalo; kdy někomu rupnou nervy a vlítne na starostu. Starosta musí být velmi arogantní. Nedivil bych se, kdyby byl i pedofil.

  2. Itálie je prokazatelně prolezlá mafií, což se ví už dávno. Proč bych měl věřit nové výpovědi ženy, která mohla být zfalšovaná? Anebo samotné ženě začalo být vyhrožováno. K těm opičím tanečkům se raději ani nevyjadřuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout