Desetiletého švédského chlapce unesl gang „mladíků“ a oholil mu vlasy

Desetiletého švédského chlapce unesl gang „mladíků“ a oholil mu vlasy

I když média zarputile tají, kdo byli útočníci, kteří švédského chlapce unesli, když si venku hrál s míčem, je celkem jasné, že jde o jeden ze stovek muslimských gangů, které právě týrání nezletilých etnických Švédů považují za ohromnou zábavu. Ostatně, také zde jste si již mohli přečíst o mnoha takových případech.

Podobné jednání je u muslimů ve vztahu k jinověrcům docela přirozené a nemá blízko k jednání v jiných zemích, které jsou islamizovány. Scénář je velmi podobný v Evropě jako v Asii či Africe.

V úterý byl 10letý chlapec v Kungälvu napaden gangem, když si s kamarádem kopal do míče. Byl odvlečen z místa činu, násilně držen a následně mu gang oholil hlavu.

K incidentu došlo kolem 20:00 v oblasti Komarken. Gang skládající se z řady maskovaných „mladíků“ desetiletého chlapce konfrontoval a násilím ho odvedl.

Když si gang myslel, že našel dobré místo, kam není vidět, zastavil se. Tam byl chlapec několika členy gangu násilně držen, zatímco ostatní z gangu mu oholili všechny vlasy na hlavě. Pak gang nechal chlapce utéct.

Rodiče událost oznámili policii. Policie uvádí, že to, co se stalo, bere vážně a že se snaží to vyšetřit. Pachatelé ale zatím nebyli zatčeni a policie nechce sdělit, zda existuje podezření v nějakém konkrétním směru.

Podle informací mělo být členům gangu něco mezi 16-18 lety…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Desetiletého švédského chlapce unesl gang „mladíků“ a oholil mu vlasy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout