Berlín: Další bitka na koupališti – 11 zraněných

Berlín: Další bitka na koupališti – 11 zraněných

Jistě si ještě pamatujete nedávný incident, kdy na koupališti v multikulturním Berlíně došlo k „ručnímu“ vyřizování účtů různých muslimských klanů. Je třeba zdůraznit, že podobné akce nejsou v obohacovaných zemích nic výjimečného, jenže zakázat vstup těmto zatím ještě menšinám by pro zřizovatele koupaliště znamenalo žalobu za „rasismus a xenofobii“ s trestem, který by byl nesrovnatelně horší, než trest za škody, způsobené při nepokojích obohacujících etnik.

Zakázat vstup tedy nelze, ovšem za nevhodné chování je možné hosty koupaliště vyloučit. A právě to bylo důvodem bitky, k níž došlo včera v Berlíně.

Stále více venkovních bazénů je již dlouho v područí multikulturních gangů, včetně Columbiabad v Neuköllnu, kde došlo včera k uvedené bitce. Venkovním bazénům se vyhýbá stále více původních obyvatel. Dokonce němečtí plavci se vzájemně  na sociálních sítích varují: „Nechoďte do venkovního bazénu s dětmi“.

V úterý večer se spor na koupališti v Neukölln Columbiabad vyostřil natolik, že došlo k hromadné rvačce.
Byl to zatím nejteplejší den v roce a venkovní bazén byl plný. Kolem 19:30 se tam střetlo několik lidí.

Důvod: Někteří hosté měli být vyloučeni z areálu koupaliště kvůli jejich chování. Zpočátku žádosti vyhověli. Asi o hodinu později se však skupina podle mluvčího vrátila zpět a zaútočila na bezpečnostní službu,  vyzbrojenou obušky, které zpočátku nepoužívali, a pepřovým sprejem, který na útočníky několikrát nastříkali.

Důsledkem bitky bylo 11 zraněných, zdroje neuvádí, kolik z nich bylo z řad obohacovačů a kolik z ochranky.

Tři podezřelí byli zatčeni: dva Němci ve věku 19 a 24 let a Libanonec ve věku 23 let. Zde je třeba dodat, že každý, kdo se již narodí v Německu, je Němec, byť má rodiče Araby nebo Turky. Lze tedy předpokládat, že oba údajní „Němci“ jsou příbuzní Libanonce. Je známo, že většina členů místních arabských klanů má německé, případně dvojí občanství.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

One thought on “Berlín: Další bitka na koupališti – 11 zraněných

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout