Švédský chlapec zbitý muslimským gangem – otec žádá potrestání pachatelů (video)

Švédský chlapec zbitý muslimským gangem – otec žádá potrestání pachatelů (video)

Útoky na švédské chlapce jsou velmi oblíbenou zábavou muslimských gangů. V minulosti jste si zde již o některých případech mohli přečíst, přičemž s přibývajícím počtem „obohacovačů“ roste i počet napadených chlapců. Mnozí se však obávají incident nahlásit, protože se stydí, napadení chlapci jsou totiž často ponižováni, když na ně například členové gangu močí nebo je svlékají.

Nyní si sami členové gangu natočili napadení chlapce – výrazně mladšího než oni sami – což je celkem běžné. Typická muslimská „férovka“ – celá tlupa na jednoho, případně si zvolí výrazně mladší oběť….

Na sociálních sítích koluje video, kdy je chlapec zbit na stezce ve Skåne. Chlapcův otec video zveřejnil na svém facebookovém účtu a nyní apeluje na tipy, jak identifikovat celý přistěhovalecký gang, který jeho syna ponižuje.

K události došlo v úterý poblíž Humleskolanu v obci Bromölla. Pachatelé jsou podezřelí, že po incidentu zveřejnili video na TikToku.

Klip ukazuje osobu v kšiltovce Hugo Boss, která jde kolem chlapce, zatímco mu vyhrožuje. „Zatraceně upálím celou tvoji zkurvenou rodinu.“ Chlapec je následně svržen na zem a pachatel mu zasadí úder pěstí.

Chlapcův otec, Max Roth, zveřejnil video na Facebooku, aby pomohl identifikovat gang. Píše, že v gangu bylo pět lidí a že dva z nich kopali do syna:

Mého syna Villeho dnes cestou ze školy zbilo 5 lidí, celý incident není natočený .. ale část incidentu. 2 z lidí ho kopli, když ležel na zemi .. zbytek můžete vidět sami.. vše není na filmu. Jeden z těch, kteří se účastnili, to natočil a zveřejnil na sociálních sítích… odtud jsme dostali film. Známe 3 lidi, kteří se na tom podíleli, ale chceme vědět, kteří další byli zapojeni a bili mého syna. Ozvěte se, pokud něco víte. Vše hlaste na policii! 0708-133808 teď by ta zatracená věc měla stačit! 😡

 

Max Roth říká, že gang zveřejnil video  ponižujícího násilí. Max si video uložil a poté ho zveřejnil na svém facebookovém účtu, aby identifikoval lidi, a zatím mu přišlo mnoho tipů.

Podle Maxe video ukazuje jen velmi krátkou část delší dobu trvajícího přepadení. Na bití, které způsobilo zranění na jeho těle, se údajně podílelo pět lidí.

„Má modřiny po celém těle,“ říká Max.

„Hádali se o míč a jak má můj syn mezeru mezi zuby, tak syna kvůli tomu škádlili a pak se to prostě zvrhlo.“

Max Roth žádá o tipy, jak identifikovat lidi, kteří se podíleli na přepadení…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Švédský chlapec zbitý muslimským gangem – otec žádá potrestání pachatelů (video)

    1. presne tak – sudca, druh kokot švédsky obyčajný ho odsúdi za nenávisť proti nedotknuteľnej menšine a pôjde sedieť do basy. chúďa decko bude medzitým šikanované a týrané nedotknuteľnou menšinou a masmédiami az mu z toho jebne a obesí sa, to už za mlčania oných masmédií. čo urobí chudák otec až ho pustia nie je známe, ale byť na jeho mieste, zoženiem si zbraň a vivat Breivik!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *