Spojené království chce do roku 2050 zcela zakázat leteckou dopravu

Spojené království chce do roku 2050 zcela zakázat leteckou dopravu

Omezení cestování je jeden ze zásadních cílů klimatických šílenců. Podle nich ten, kdo hodně cestuje, za sebou zanechává příliš dlouhou uhlíkovou stopu. To požadují samozřejmě ti, kdo sami létají v soukromých tryskáčích a využívají také luxusních jachet. Cestování bude omezeno i díky digitální měně, napojené na váš sociální kredit.

Velká Británie, která se v posledním době stala lídrem všech myslitelných i nemyslitelných šíleností, si nyní dala závazek, že do roku 2050 letadla zcela zakáže. Jisté je, že EU nebude chtít rozhodně zůstat v tomto ohledu pozadu…

Zpráva zadaná britskou vládou uvádí, že celá země musí do deseti let zakázat většinu letecké dopravy a veškerou leteckou dopravu do roku 2050, aby vyhověla nepředstavitelně přísným zákonům na ochranu klimatu.

„Ve svém posledním významném aktu ve funkci premiérky Theresa Mayová pozměnila britský zákon o změně klimatu tak, aby nás zavázal k odstranění všech emisí skleníkových plynů ve Velké Británii do roku 2050. Toto rozhodnutí je založeno na dobré klimatologii, bylo reakcí na velkou vlnu sociálních protestů a již bylo aplikováno v dalších 60 zemích,“ vysvětluje zpráva Absolute Zero zadaná britskou vládou.

Podle autorů zprávy je jediným způsobem, jak může britská vláda splnit své závazky v rámci absolutní nuly, postupné ukončení veškeré letecké dopravy a zavedení úplného zákazu v roce 2050, dokud vláda nenajde způsob, jak vyrábět letadla, která nikdy neprodukují skleníkové plyny během výroby nebo používání letadla.

To je ovšem samozřejmě něco, co je naprosto nemožné.

Autoři nicméně tvrdí, že „všechna letiště kromě Heathrow, Glasgow a Belfastu budou uzavřena mezi lety 2020 a 2029“ a „všechna ostatní zbývající letiště budou uzavřena do roku 2050“.

Autoři dále říkají, že podle současné legislativy musí být v každodenním životě provedeny následující změny, protože v roce 2050 bude nezákonné používat letadla; bude potřeba zastavit veškerou lodní dopravu a využívat vlak místo auta. Dále bude třeba využívat spolujízdu elektromobily, snížit spotřebu energie, včetně a především vytápění, snížit používání hnojiv, snížit používání cementu a oceli, dovoz atd.

Autoři tvrdí, že bude také nutné omezit nebo zcela zakázat konzumaci červeného masa, protože jehněčí a hovězí maso budou ve Velké Británii zakázány.

„Kromě toho, abychom vyhověli zákonu o změně klimatu, musíme se zdržet všeho, co způsobuje emise, bez ohledu na to, z jakého zdroje energie. To vyžaduje, abychom se zdrželi konzumace hovězího a jehněčího masa a mnoho lidí již začalo jíst vegetariánsky,“ uvádí zpráva.

To je vskutku „úžasný“ návrh. Autoři tvrdí, že podle zákonů na ochranu klimatu musí být používání hnojiv a zpracovaných potravin výrazně sníženo, a že celková energie potřebná k vaření nebo přepravě potravin musí být snížena o 60 procent dnešní úrovně.

Spojené království tedy nebude produkovat maso, používat hnojiva k pěstování zeleniny, snižovat dovoz dalších potravin, aby se zabránilo emisím skleníkových plynů, a nebude vyrábět ani dovážet zpracované potraviny jako náhražku.

Není jasné, co autoři a vláda očekávají, že lidé ve Velké Británii budou jíst v roce 2050. Z toho, co člověk slyší, se zdá, že je to politika bídy a smrti.

K uvedenému jen dodávám, že podle statistik, které jsou možná ještě příliš vstřícné, by měl být as v roce 2066 z Británie Britanistán. tedy nejpozději v té době již muslimské obyvatelstvo přečíslí to původní.

Skutečně někdo věří, že se muslimové vzdají rituálně halal podřezávaných dobytčat a konzumace jejich masa??? Budou místo toho halal podřezávat cvrčky a moučné červy???

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Spojené království chce do roku 2050 zcela zakázat leteckou dopravu

  1. Áno, je to tak. Roku 2050 už dávno bude na území dnešného Spojeného kráľovstva iba púha provincia /v Eurábii ich budú desiatky/ európskeho islamského štátu pod kontrolou Saudskej Arábie. A moslimovia ako jediní páni Európy nikdy nedopustia, aby im ktokoľvek zakázal konzumáciu obľúbených druhov mäsa ani inú halal stravu. Je pravdepodobné, že konflikty s globalistami moslimovia vyhrajú vo väčšine sveta. Zdrojov budú mať dosť aj po vyčerpaní zásob ropy, Rijád intenzívne investuje po celom svete. A samozrejme stroskotajú aj všetky plány na likvidáciu „neekologickej“ dopravy.
    Rok 2066 je až odporne optimistický, založenie Eurábie predpokladám v najhoršom prípade už na koniec tohto desaťročia.

  2. „Skutečně někdo věří, že se muslimové vzdají rituálně halal podřezávaných dobytčat a konzumace jejich masa??? Budou místo toho halal podřezávat cvrčky a moučné červy???“
    Kafir je v muslimskem svete na urovni dobytka. Nedavno probehla zprava o Egyptskem imamovi ktery kazal ze jist neverici je v poradku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout