Španělsko: Brutální napadení francouzského turisty (video)

Španělsko: Brutální napadení francouzského turisty (video)

Nejen ve Francii, ale také ve španělském Katalánsku již dlouhodobě řádí severoafrické gangy. Jsou stále násilnější, přičemž i v oblíbených prázdninových letoviscích již začínají vznikat ghetta a turista v odlehlé uličce se pak lehce stane obětí přepadení.

Toto video se nyní šíří na sociálních sítích ve Španělsku. Dva z  protagonistů – oběti napadení (zbitý muž a křičící žena) – jsou Francouzi. Pachatelé uprchli a jejich identita je zatím neznámá. Ovšem dosud se podobných útoků účastní v oblasti hojně působící arabské gangy, občas doplněné Latinoameričany.

Napadený mladý muž byl převezen sanitkou do nemocnice v Blanes. Oběť, která měla po napadení lehká zranění, nechce v tuto chvíli podat stížnost.

Když policie dorazila na místo krátce po incidentu, útočníci již byli pryč. Oběti se nikdy předtím s násilným gangem nesetkaly. K incidentu došlo v Geroně v Lloret de Mar.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Španělsko: Brutální napadení francouzského turisty (video)

  1. inak spanielsko sa tu zacina objavovat castejsie. ale co take portugalsko, odtial nie su nejake spravy? dost ma totiz zaujima tak by som bol rad v obraze co sa tam deje.

  2. Katalánski „aktivisti“ nie sú žiadni vlastenci, ale nebezpečné rozvratné protištátne a ešte aj islamofilné živly platené Sorosom a ešte ktovie kým. Podobne ako maďarskí fašisti na Slovensku , na Ukrajine, v Srbsku či v Rumunsku napojení na Orbána.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout