Rakušan již připravil zákon, kterým bude oficiálně povolena jediná pravda – ta bruselská

Rakušan již připravil zákon, kterým bude oficiálně povolena jediná pravda – ta bruselská

Většina z nás, kdo jsme zažili alespoň část minulého režimu coby dospělí (byť mladí), se dostatečně naučila číst mezi řádky.

Nyní tak velmi dobře vnímáme, že režim, kdy je povolena jen jedna pravda a jeden názor, je zpět, přičemž v mnohém možná ještě přitvrzuje. Zatímco v minulosti nás nikdo nechtěl připravit o naši suverenitu a udělat z nás „euroobčany“, dnes je toto jednání faktem.

Hlavním znakem všech totalitních režimů je cenzura všech nepohodlných názorů. A přesně to je cesta, kterou chce jít nyní naše vláda. Tvrdou cenzuru chce navíc podpořit zákonem. Ten by zapovídal všechna média, která hlásají něco jiného, než co se líbí EU a naší vládě, v bruselské zadnici hluboko zaražené.

V budoucnu by vám tak chtěl Rakušan a spol. umožnit sledovat jen ty stránky, které vám v minulosti například tvrdily, že „je dvě dávky a bude tečka.“ Nebo vám říkaly, že po báječných genových injekcích se nenakazíte a ani nebudete přenašečem. Máte také sledovat přesně ta média, která tvrdila, že covid pasy jsou konspirační teorie, stejně jako články o dalších a dalších dávkách, které budou lidem vnucovány.

Máme navíc věřit přesně těm médiím, která přebírala propagandu od nedávno propuštěné ukrajinské představitelky, která záměrně lhala o masových znásilněních, aby od Západu vymohla zbraně. Máme věřit přesně těm médiím, která tvrdí, že ten, kdo se pyšně ohání hákovým křížem a jinými nacistickými symboly, není nacista.

Podle nových pravidel by se měla vypínat i ta média, která například míří proti „covidovým autoritám,“ čímž je zřejmě myšlen Kubek, Flegr a jim podobní covidoví fanatici, kteří nám tvrdili, že v ulicích budou mrazáky plné mrtvol. Ovšem těmto „osobnostem“ bude v budoucnu dán obrovský prostor. Třeba poté, kdy se začne ve velkém povinně očkovat na příkaz EU, která již převzala zdravotní kompetence všech členských zemí.

Demokracie, která má přívlastek, je totalitou. Skutečný demokrat chce demokracii bez přívlastků. A hlavně zcela bez cenzury – a to jakékoli. Liberální demokracie je tak jen líbivě přejmenovaný korporátní fašismus. Prosazování jediné pravdy a zákaz jakýchkoli opozičních názorů či jen diskuze jsou hlavní znaky fašismu. Vláda nám tak názorně ukazuje, jak vypadá totalita v praxi. A to dokonce horší totalita než ta minulá, neboť mám od lidí informace, že se bojí mluvit. A bojí se víc, než v minulém režimu.

Skvělé, eurosoudruzi, tleskám!!! Nezákonně schválená totalitní pandemická smlouva, takřka nulová snaha o pomoc lidem v době bezprecedentní inflace,  snaha o odříznutí politické opozice a umlčení opozice názorové, včetně zákazu svobody projevu. To vše jste za velmi krátkou dobu stihli. Jistě jsou na vás vaši páníčci v Davosu, Berlíně, Bruselu a Washingtonu velmi pyšní.

A neméně pyšní jsou samozřejmě i vaši voliči, kteří zřejmě vše výše uvedené maximálně podporují….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 34 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Rakušan již připravil zákon, kterým bude oficiálně povolena jediná pravda – ta bruselská

  1. Pisatel pod pseuodymem Slovanka dobrej jako vzdy, podstatu aktualnich hrozeb pro nas obycejne lidi lepe vyjadrit neslo! Zdur

    P.S.: Potrebujeme zastresujici platformu pro vsechny, kdo se nehodlaji vsem soucasnym dekadentnim trendum podvolit, proc se toho neujme treba neparlamentni opozice (Trikolora, po spojeni CSSD a KSC treba levice atd) pripadne za ucasti SPD?

    1. Každopádně ČSSD je těžce zrádcovská strana, která má stejné zadání jako pětikolka. To je progresivistická levice, hodně podobná Pirátům, pro kohokoli normálně myslícího nevolitelná, u ní je jedině dobře, že vypadla. Jsme-li u cenzury, tak právě ČSSD spolu s ANO zavedly zákon o předsudečné nenávisti, na jehož základě bylo odsouzeno už více než 100 lidí za to, že něco napsali v diskuzích (v drtivé většině psali něco proti muslimům). Jinak si myslím, že nějaké – zcela volné – spojení stran jako SPD, Trikolora, Svobodní – by mohlo fungovat, pokud by deklarovaly podobný postup jako pětikolka – tedy ve stylu „po volbách každý ve vlastním klubu a svoji vlastní politiku,“ protože programově se v detailech liší.

  2. Aj keď českú politickú scénu príliš nesledujem, musím skonštatovať o niečo väčší stupeň zmanipulovanosti voličov a neomarxisticko-globalistickej fanatickosti strán než u nás na Slovensku. /Kde máme aspoň jednu skutočne vlasteneckú stranu ĽSNS, v ČR žiadna relevantná neexistuje / Inak si neviem vysvetliť výsledky posledných volieb, aj keď uznávam ,že ich do istej miery zmanipuloval Žid Rychetský /Reichsfeld alebo tak nejak/.O Rakušanovom /Oesterreicher/ či LIpavského /Leipziger/ židovskom pôvode tiež niet pochýb…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout