Rakousko hlásí značně zvýšený invazní příliv z balkánské trasy

Rakousko hlásí značně zvýšený invazní příliv z balkánské trasy

Nedávno jste zde mohli shlédnout videa z balkánské trasy – skupinky nejčastěji Pákistánců, Syřanů a Afghánců – mířicí dál do Itálie. Jisté je, že mnoho dalších skupinek nemířilo do Itálie (a pak třeba dál přes Francii do Velké Británie), ale zamířili na sever – do Maďarska, Rakouska a pak nejspíš dál do Německa.

Zdá se, že v posledních dnech dorazily tyto „tlupy“ i do Rakouska, které hlásí stále více záchytů a to zejména směrem z Maďarska – tedy v Burgenlandu, ale i od jihu. Zachycen samozřejmě není každý, před časem udávali odhady, že asi dvě třetiny projdou bez problémů, aniž by si jich kdokoli všiml. Každý, koho policie zachytí, je dopraven do azylového centra, kde může požádat o azyl.

Vzhledem k tomu, že azylové centrum není vězení, tak i mnoho z těchto zachycených ilegálů se dřív či později vydá do cílové země – pokud jí tedy není právě Rakousko.

Příliv ilegálů nemá konce. Den za dnem jich přichází stále více a více. Vojáci a policisté mají plné ruce práce. Postižen je zejména okres Oberpullendorf. Letos tam bylo zadrženo již 5580 migrantů.

5034 Afghánců, Syřanů, Maročanů a spol. muselo být převezeno do počátečního přijímacího střediska a bylo o ně postaráno v okrese Neusiedl am See. Pro srovnání, podle záchranných služeb je rozsah migračních pohybů v okresech Eisenstadt se 493 zaznamenanými přechody, Oberwart (464), Güssing (332), Mattersburg (173) a Jennersdorf (7) přinejmenším zvládnutelný.

K uvedenému jen dodávám, že Oberpullendorf, kde je doslova „invazní hot spot“, se nachází u maďarských hranic, což poněkud vyvolává pochybnosti o tom, zda jsou skutečně srbsko-maďarské hranice střeženy tak dobře, jak se tvrdí.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

One thought on “Rakousko hlásí značně zvýšený invazní příliv z balkánské trasy

  1. Samozrejme,že hranice Maďarska a Srbska strážené nie sú. Diktátor Orbán vybavil u slabošského bruselo-
    a kosovofilného gambatého zradcu Vučiča až extrémne nadpráva pre Maďarov vo Vojvodine vrátane faktického zrušenia hranice a nevie sa dočkať, kedy získa od EÚ , NATO, Ruska súhlas na okupáciu tohto územia. Čo sa nesmie stať, spolu s Kaczynským musí padnúť čím skôr. Ich kamaráta Janšu sa už odstrániť od neobmedzenej moci podarilo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout