Nepokoje po celé Indii, diplomatická válka s islámskými chalífáty a odsouzení OSN – to vše kvůli vyřčené pravdě (videa)

Nepokoje po celé Indii, diplomatická válka s islámskými chalífáty a odsouzení OSN – to vše kvůli vyřčené pravdě (videa)

Islám má navrch téměř v celém světě. Snad vyjma Číny a Myanmaru mají všude z muslimů strach a snaží se jim podlézat či alespoň chovat se tak, aby se uctívači Alláha nenaštvali. Podobné podlézání ovšem nezaznamenáváme vůči jakékoli jiné náboženské skupině, jde tak o jev přímo nevídaný. Nebo spíš o další jasnou známku islamizace prakticky celého světa.

Zatímco nad systematickým vyvražďováním křesťanů hned v několika afrických zemích a jejich útiskem či násilnými konverzemi v různých muslimských zemích se nikdo ani nepozastaví, tak pravda, vznesená směrem k islámskému lžiprorokovi Mohamedovi, zvedne obrovskou vlnu odporu nejen mohamedánů, ale dokonce i světových organizací, jimž dlouhodobě například právě výše uvedená genocida křesťanů nevadí.

Jak již víte, tak dnes již bývalá tisková mluvčí indické vládní strany v jednom rozhovoru řekla pravdu, když připomněla, že Mohamed byl pedofil. To je jednoduše neprůstřelná pravda, stvrzená samotným Koránem, kde se doslovně píše, že Mohamed podepsal manželskou smlouvu s Ajšou v době, když jí bylo 6 let a manželství začal konzumovat v jejích devíti letech. (Korán – Buchari 7.62.88).

Devítiletá dívka je dítě. To je nesporné. Dokonce ještě ani není v pubertě. Tedy pokud začal Mohamed „konzumovat“ manželství s devítiletou, dopustil se pedofilie. A to zřejmě opakovaně, neboť když zemřel, bylo Ajše teprve 15 let.

Tisková mluvčí tak byla za pravdu o pedofilii Mohameda nejen vyhozena z práce, ale nyní je na ni vyhlášena fatva, Al Kájda dokonce žádá její hlavu. Mohamedáni po celé Indii se bouří a žádají totéž. Nepokoje se šíří zemí jako mor – tedy jako islám, který je doslova rakovinou každé země, kde uhnízdí.

Bývalou mluvčí indické vlády tak nyní odsoudilo OSN za to, že řekla pravdu:

Komunální střety vypukly v Kanpuru poté, co si muslimská komunita vynutila uzavření obchodů na protest proti komentářům mluvčí BJP Nupury Sharmy o proroku Mohamedovi. Demonstranti se uchýlili ke kamenování a bylo také slyšet několik výstřelů. Policie zatím v souvislosti s incidentem vzala do vazby 17 lidí.

Prayagraj v Uttarpradeshi je ve varu, protože násilí vypuklo během protestů proti urážce Mohameda ze strany mluvčí BJP  Nupur Sharmy. Násilí vypuklo poté, co policie po pátečních modlitbách při demonstraci šla proti naštvaným muslimům s obušky. Protestující odpověděli házením kamenů a spálením šesti vozidel. Téměř tucet policistů – včetně dvou vyšších důstojníků – bylo zraněno při hromadném násilí.

Masivní protesty vypukly v Dillí, Kalkatě, Solanpuru a Hajdarábádu kvůli poznámkám o proroku Mohamedovi, které vedly ke globálnímu rozhořčení:

A pak jsou tu bojkoty:

Nyní muslimové volají po tom, aby byla oběšena:

Zdá se, že nizozemský poslanec Geert Wilders je jediný, kdo tuto ženu obhajuje:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.8]

8 thoughts on “Nepokoje po celé Indii, diplomatická válka s islámskými chalífáty a odsouzení OSN – to vše kvůli vyřčené pravdě (videa)

 1. Treba si uvedomit, ze cela globalna agenda je slobodomurarska. Najvacsim nepriatelom vyznavacov Lucifera, pan svetla, odtial osvietenie je likvidacia krestanstva, ktore jasne definuje dobro a zlo. Ked si dame dokopy, ze vlastne globalisti a slobodomurari vyznavaju v podstate ideologiu fasizmu, vacsina klucovych osobnosti WEF, EU ci miliardarov su potomkovia nacistov, Hitler obdivoval a sympatizoval s islamom, tak ho aj podporuju, kedze je to aj najprirodzenejsi nepriatel krestanstva, krestanskych hodnout, viery… Slobodomurari nevedu vojnu len proti katolikom, ale chcu uplne vykorenit krestanstvo! Vatikan uz dokonale infiltrovali a idu dalej a dalej…

 2. islamistov je v indii 14.3%. to nie je az tak vela, ale na celkovy pocet je to dost. to je ta tolerancia cudzich nabozenstiev a kultur. nikdy to nefungovalo a nikdy to fungovat nebude.

  1. to úplne stačí na kvalitný bordel, dokonca už nejakých 10% kozomrdov stačí, aby začali drzo presadzovať svoje požiadavky a ak vedenie krajiny takýmto sviniam začne ustupovať, nešťastie je hotové a následná islamizácia je len otázkou času, viď krajiny Európy so svojim dementným vedením…

 3. Vlasteneckí indickí politici , ako napríklad Indíra Gándhíová /a tiež pakistanskí na čele s Bénazír Bhúttovou/, sa musia v hrobe obracať…

 4. to dopadne špatně jak Indie tak Pakistan jsou jaderné země to znamená že pokud mezi těmito dvěma zeměmi vypukne válka nepochybuji že Pakistan sáhne k jaderným zbranim rovnou ono Indie má počet obyvatel téměř jak Čína nemluvě o Indické armádě které se Pakistan nemuže rovnat to znamená že obě země budou vyhlazene zaroven což určitě bude vyhovovat globalistum takových 1 a pul miliardy mrtvých určitě když sečteme Pakistan a Indii a jejich obyvatelstvo

 5. Skutočne by ma zaujímalo, či tí, ktorí upozorňujú na pedofíliu Mohameda si prečítali aj Bibliu. Pretože tam sa veľmi často zjavuje iná – opačná úchylka – gerontofília. Je tam bežne popisované ako 100 či 200 roční plodili deti a podobne.
  Nikto sa nezamyslel nad tým, že v týchto rozprávkových knihách sú isté veci (takmer všetko) myslené obrazne???
  Pre tých čo tu plánujú pindať – som veriaci a som katolík – rímsky. Takže nemám potrebu velebiť Mohameda alebo nejakého iného predstaviteľa nie svojho náboženstva. Len sa riadim heslom: nečiň druhým to, čo nechceš aby druhí činili tebe!

  1. ty si len sprostý chuj, čo tam zas pletieš bibliu??? búria sa kresťania ako jeblí keď blbečkovia ako ty ukazujú na nezmysly v Starom Zákone? asi ťažko dokonca sú kresťania vyvražďovaní, to ti nevadí??? len viac takých odvážnych ľudí ako tá bývalá hovorkyňa, nech sa somárom ako ty otvoria oči aby videli, kde je reálne nebezpečenstvo – nie v Biblii, ale v kozomrdnej knihe plnej fanatických uctievačov bezmozgov!!!

 6. ano Bible je také zlo starý zákon = středověk ale nezapomen taky i na Toru nebo Talmud stejně jsou všechna náboženství jen o tom jak lidi rozdělit proti sobě chudák ten člověk co žije podle náboženské doktríny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout